Horoskopy
Dnes je Sobota, 23.1. 2021, meniny má Miloš

Charakteristika znamenia Škorpión

Zverokruh - charakteristika znamení

24.10 - 22.11

Charakteristika znamenia Škorpión

Osobnostný profil Škorpióna

Škorpióni sú mimoriadne dynamickí a energickí ľudia. Podliehajú silným emocionálnym extrémom a často ich dopredu ženie túžba niečo dosiahnuť. Škorpióni sú skvelí vodcovia, pretože ich túžba stať sa dôležitým je väčšia než čokoľvek iné. Škorpióni milujú život – a vo väčšine vecí, ktoré robia, excelujú. Tak v práci, ako aj v hre idú Škorpióni do extrémov, sú odhodlaní žiť absolútne naplno.

U jedincov narodených v astrologickom znamení Škorpióna sa striedajú emocionálne výbuchy s obdobiami depresií, hnevu a žiarlivosti. Ich silná túžba po úspechu často vedie k ich prehnanej sebakritickosti, obviňujú sa z vecí, za ktoré v skutočnosti nenesú zodpovednosť.

Keď sa Škorpión na niekoho nahnevá, môže trvať aj mesiace (či dokonca roky), kým odpustí a zabudne. Ako sa hovorí, dajte si pozor na uštipnutie od škorpióna! Škorpióni sú obvykle veľmi populárni a obľúbení. Ich prirodzená dynamickosť a množstvo energie, ktorým oplývajú, sú príťažlivé vlastnosti. Vynikajú v atletike a vo všetkých druhoch súťaží. Sú to prirodzení vodcovia a v odbore, v ktorom pôsobia, k nim často vzhliadajú ako ku vzorom. Škorpióni sú vynikajúci v riešení problémov a nezľaknú sa, keď sa im do cesty postaví prekážka.

Škorpión v práci

Na pracovisku majú Škorpióni tendenciu prepracovať sa na vrchol hierarchie. Bývajú agresívni a cieľavedomí – na ceste za osobným úspechom sa nezastavia pred ničím. Takisto sú pomstychtiví a bojujú s každým, kto ich ohrozuje. Škorpióni sú mimoriadne všímaví. Sú skvelí analytici a podobne ako škorpióny na púšti si dokážu všimnúť možnosti, ktoré ostatným mohli uniknúť.

Škorpión a láska

Škorpión si vyberie objekt svojho srdca – a nezastaví sa, kým túto osobu nezíska. Sú mimoriadne náruživí a ich vzťahy, v ktorých sú vždy hlboko oddaní partnerovi, bývajú veľmi vášnivé. Keď raz Škorpióni zakotvia vo vzťahu, zvyčajne sa zmenia na pokojnejších a vyrovnanejších, ale ich cesta k stabilite môže byť poriadne hrboľatá, plná emocionálnych výbuchov, vášne a niekedy aj hlbokého smútku. Škorpióni sa musia naučiť dať bokom svoju vrodenú žiarlivosť a začať ľuďom dôverovať – až potom nájdu pokoj.Horoskopy pre znamenie Škorpión

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Partnerský horoskop | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR