Mesačný horoskop - Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Vzťahy

Karta Cisárovná vyjadruje tú pravú ženu, ako sa hovorí, do koča i do voza. Pozor však, ak chce panovať viac, ako dovoľuje srdce toho druhého. Doma bude asi vládnuť nežnejšie pohlavie, ktoré si možno vyskúša niektoré mužské práce. Pokojne si vymeňte na chvíľu svoje úlohy, ale nakoniec asi pochopíte, že to, čo vám bolo dané od prírody, je predsa len najlepšie.

Práca

Nechajte zaniknúť staré nefunkčné metódy v práci, umožnite zrod novým formám. Pôjde to ako po masle. Podnikatelia by si mali uspokojiť svoje potreby, vyhovieť obchodným partnerom, k plnej spokojnosti. Dosiahnu tak súzvuk oboch strán. Na pracovisku nech vládne družná atmosféra. Občas nezaškodí priniesť kolegom aj domáci koláčik. Veď z jedného sa len tak hneď nepriberie.

Zdravie

Dbajte na svoje telo, ktoré máme na to, aby sme získavali skúsenosti v hmotnom svete. Veď ako vieme, tých svetov máme viacej. Zdravá výživa, čiže zvýšená konzumácia zeleniny a ovocia bude namieste. Pomôžu vám preklenúť náchylnosť k priberaniu. Vyskúšajte pár dní bez mäsa a iných mastných jedál. Telo sa vám odvďačí vitalitou.

Ďalšie horoskopy pre znamenie Blíženci
Denný horoskop Nechýba vám veľa. Ste na svojom mieste a vaša inteligencia je všade prítomná. Dnešné ráno ste si … Celý horoskop
Týždenný horoskop Ako darčeky vás potešia veci originálne, hravé a použiteľné. Milujete zmysel pre fantáziu a … Celý horoskop
Ročný horoskop V tomto komplikovanom roku 2022 sa snažte odhadnúť skutočné kvality osôb, s ktorými sa … Celý horoskop