Mesačný horoskop - Panna

24. 8. - 23. 9.

Vzťahy

Ste vo svojom živle. Nenudíte sa. Ohnivá princezná dodáva láske tú silu, ktorú potrebuje každý vzťah, ak má fungovať tak, ako sa patrí. V partnerskom živote to môžu byť príjemné až šteklivé zážitky. Osviežením vzťahu môže byť i netradičné trávenie spoločných chvíľ, plné vzrušujúcich zážitkov. Nové začiatky sú teda dovolené, ale nikto vám nevraví, že hneď s iným partnerom.

Práca

Pripravte sa na to, že budete možno musieť rýchlo, sebavedome konať a rozhodovať. Investície, ktoré najprv vložíte, by sa vám však mali čoskoro vrátiť. Zvedavosť z vašej stránky je prípustná, ale udržujte si ju v norme. Pokiaľ sa vám žiada rozprávať o veciach v práci, vydržte! Nehovorte veci, ktoré je treba držať v tajnosti. Dodržujte teda všetky čestné zásady v svojom vystupovaní.

Zdravie

Zdravé a krásne telo si treba udržovať. Chodievajte viac do prírody a športujte. Ak máte už svoje roky, skúste použiť silu prírody k vášmu omladeniu. Bylinky si kupujte v lekárňach, ak ste si ich nenatrhali počas vegetácie v ekologicky čistom prostredí. Koncom mesiaca si už nejaké nájdete aj na lúkach či pri lese.

Ďalšie horoskopy pre znamenie Panna
Denný horoskop Panny môžu podľa hviezd prežiť celý deň plný príjemných činností a práce. Znášajú sa dobre i s … Celý horoskop
Týždenný horoskop Niektorí pochopia, že láska je pochopenie toho druhého, a tak sa vyhnú škriepkam o trápne maličkosti… Celý horoskop
Ročný horoskop Pre vás bude rok 2023 výhrou, či už máte skvelý vzťah, alebo ho budete chcieť mať. Možno … Celý horoskop