Horoskopy
Dnes je Sobota, 23.1. 2021, meniny má Miloš

Charakteristika znamenia Panna

Zverokruh - charakteristika znamení

24.8 - 23.9

Charakteristika znamenia Panna

Osobnostný profil Panny

Panny ťažko popísať jednotnou charakteristikou. Jedinci narodení v tomto slnečnom znamení sú slobodomyseľní, obvykle trochu hanbliví a tajnostkárski. Je ťažké uhádnuť, čo si myslí Panna, pretože si svoje myšlienky dôkladne stráži. Panny sú takmer vždy veľmi inteligentné a vynaliezavé, dokážu stráviť dlhé hodiny rozmýšľaním a filozofovaním o veciach, ktorým ostatní venujú sotva pár minút. Väčšina Panien je mimoriadne poriadkumilovná a praktická. Majú radi jednoduchosť a minimalizmus a vyhýbajú sa zložitým situáciám.

Keďže Panny trávia toľko času hlbokými úvahami o mnohých veciach, často bývajú obdarené mimoriadne silným vhľadom, ktorý im umožňuje vidieť a cítiť mnoho vecí, ktoré ostatným unikajú. Panny sú perfekcionisti – so žiadnym riešením úlohy nie sú spokojní, kým nemajú pocit, že je na sto percent správne. Tento však perfekcionizmus môže byť dvojsečná zbraň – Panny niektoré projekty nikdy nedokončia, pretože venujú priveľa času detailom. Panny sú pri rozhodovaní veľmi prezieravé a rozvážne.

Panna v práci

Perfekcionizmus Panne zaručuje úspech v takmer každom kariérnom zameraní, no najviac sa hodia na úlohy súvisiace s analýzou, detailmi a premýšľaním. Svet vysokých financií je plný Panien, ktoré vynikajú v stratégii, vnímavosti a dôslednom plánovaní. Ich praktickosť a diplomaciu ocenia tak podriadení, ako aj vyšší manažment. Panny však často pre stromy nevidia les, a na to by si mali dávať pozor. Sú také zamotané v detailoch, že zabúdajú na širší kontext.

Panna a láska

Panna je symbolom nepoškvrnenosti a čistoty – ale nenechajte sa tým oklamať. Pannám len trvá dlhšie, kým sa ostatným úplne otvoria. Obvykle svoje skutočné pocity skrývajú oveľa dlhšie ako ostatné znamenia. Panny si dokážu k ostatným vybudovať dôveru len pomaly, ale keď si raz k niekomu vytvoria puto, je mimoriadne silné a nájdete v nich vynikajúcich milencov, partnerov a spojencov. Panny sú obvykle zdržanlivé a nemožno od nich čakať prejavy emócií či extrémneho správania. Takmer vždy sú mimoriadne racionálne. O problémoch dokážu diskutovať veľmi vyspelým spôsobom, ale až vtedy, keď vám úplne veria. Pokiaľ sa vám nepodarilo získať si ich dôveru, môžu sa vo vašej prítomnosti správať hanblivo a vyhýbavo.Horoskopy pre znamenie Panna

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Partnerský horoskop | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR