Horoskopy
Dnes je Sobota, 23.1. 2021, meniny má Miloš

Charakteristika znamenia Rak

Zverokruh - charakteristika znamení

22.6 - 22.7

Charakteristika znamenia Rak

Osobnostný profil Raka

Jedinci narodení v slnečnom znamení Raka sa prejavujú ako nebojácni ľudia, ktorí zároveň disponujú hlbokou emocionálnou múdrosťou. Dokonale poznajú nielen sami seba a vlastnú myseľ, ale sú aj majstrami v porozumení pocitom druhých. Táto emocionálona uvedomelosť robí z Rakov skvelých komunikátorov. Veľa ich nájdeme medzi umelcami, hudobníkmi, spisovateľmi a mysliteľmi. Je pre nich typická vrodená schopnosť vytvoriť si puto s každým, s kým komunikujú.

Raci sú obvykle plní energie, duchaplnosti a kreatívnych myšlienok. Neuspokoja sa s tým, že by šli rovnakou cestou ako všetci okolo nich – Raci často hľadajú nové prístupy, inovatívne riešenia a kreatívne odpovede na každodenné problémy. Často dokážu riešiť vzniknuté problémy uplatnením svojich schopností komunikovať a pracovať s ľuďmi. Vďaka svojej prirodzenej schopnosti pochopiť ľudské emócie sú výnimočne dobrí v ovplyvňovaní druhých. Raci dokážu byť aj veľmi húževnatí – najmä vtedy, keď obraňujú seba alebo tých, na ktorých im záleží.

Rak v práci

Odvážnemu a usilovnému Rakovi sa dobre darí v mnohých typoch pracovných prostredí. Raci sa neboja tvrdej práce, hoci túžba pracovať u nich často prichádza „vo vlnách“, čo vedie k periodickému striedaniu návalov intenzívnej kreatívnej energie a období nízkej produktivity. Raci prirodzene túžia nájsť kreatívne riešenie, preto sú prínosom pre každý tím, najmä v kreatívnych povolaniach či náročných zamestnaniach, ktoré si vyžadujú tvorivosť.

Raci sú dôveryhodní a chápaví. Obvykle nebývajú vodcami, skôr plnia funkciu kreatívneho génia v pozadí, vďaka ktorému sa rozbiehajú projekty. Niektorí Raci sa presadia aj ako podnikatelia, najmä v tých oblastiach podnikania, ktoré si vyžadujú originálne myslenie a nápady.

Rak a láska

Jedinci narodení pod slnečným znamením Raka sú v láske obvykle defenzívni. Často sa vo svojich prvých vzťahoch zrania a ako dospelí si vytvoria hrubé obranné múry. Keď sa vám však tieto bariéry podarí zlomiť, Rak sa do vzťahu vrhne s obrovskou vášňou a emóciami. Rak je obdarovaný veľkou emocionálnou inteligenciou a empatiou, vo vzťahu je to však dvojsečná zbraň: na jednej strane je Rak vynikajúci v emočnej komunikácii a chápaní ostatných, na druhej strane sa ľahko zraní alebo nahnevá, lebo jeho emočný „radar“ je veľmi citlivo naladený.Horoskopy pre znamenie Rak

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Partnerský horoskop | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR