Horoskopy
Dnes je Sobota, 23.1. 2021, meniny má Miloš

Charakteristika znamenia Vodnár

Zverokruh - charakteristika znamení

21.1 - 19.2

Charakteristika znamenia Vodnár

Osobnostný profil Vodnára

Jedinci narodení pod znamením Vodnára sú často nepredvídateľní a nekonvenční. Niekedy je ich excentrickosť zjavná – môžu mať neobvyklý zmysel pre humor alebo úplne iné záujmy než ostatní. Inokedy sa ich drobné a niekedy zábavné prejavy excentrickosti prejavia, až keď ich spoznáte bližšie. Vodnár je veľmi slobodomyseľné a nepredvídateľné znamenie a jeho nositelia sa veľakrát musia vyrovnať s rozsiahlou paletou emócií a s nerozhodnosťou. Vodnári často menia názor na jednu vec podľa toho, ako im to práve vyhovuje.

Obvykle sú veľmi rozumní, šarmantní a zdvorilí, ale niekedy dokážu nečakane zmeniť názor na dôležitú vec a správať sa veľmi sebecky. Väčšinou konajú v súlade s myšlienkou „vyššieho dobra“ a zasadzujú sa za humanitárne záujmy, ale len kým tieto záujmy nie sú v konflikte s ich vlastnými. Vodnári sú veľmi priateľskí a v spoločnosti sú obľúbení. Vďaka svojim nepredvídateľným reakciám a často veľmi komplikovanej osobnosti sú vždy sú trochu tajomní. Obvykle radi cestujú a milujú dobrodružstvo.

Vodnár v práci

Vodnári sa ľahko učia nové veci. Ich negatívnou vlastnosťou je, že sú dosť citliví a na to, aby ste zranili ich city, stačí jedna necitlivá poznámka či nepremyslené gesto. Aj preto mnohí Vodnári podnikajú samostatne – sú inteligentní a rozumní a vedia tvrdo pracovať. Široké spektrum ich zručností a vedomostí im dávajú veľkú výhodu v podnikateľskom prostredí.

Vodnár a láska

Divokou kartou v každom vzťahu s Vodnárom je jeho nepredvídateľnosť. V mnohých prípadoch je to úžasná vlastnosť, ktorá do vzťahu prináša sviežosť. Inokedy môže pôsobiť frustrujúco a vyzerať neúprimne. Vodnári sú veľmi nezávislí ľudia a vo vzťahu vyžadujú isté nevyhnutné množstvo „priestoru“ a času pre seba. Nátlakom a obmedzovaním Vodnára prinútite jedine k úteku za väčšou slobodou, priestorom a prostredím, ktoré dokáže tolerovať jeho nepredvídateľnú a veľmi nezávislú povahu lepšie.Horoskopy pre znamenie Vodnár

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Partnerský horoskop | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR