Horoskopy
Dnes je Pondelok, 1.3. 2021, meniny má Albín

Charakteristika znamenia Kozorožec

Zverokruh - charakteristika znamení

22.12 - 20.1

Charakteristika znamenia Kozorožec

Osobnostný profil Kozorožca

Zatiaľ čo iné znamenia sa oddávajú snívaniu s otvorenými očami a fantazírovaniu, Kozorožci stoja vždy pevnými nohami na zemi. Kozorožec je jedným z najstabilnejších znamení zverokruhu a keď treba, dokáže byť neuveriteľne disciplinovaný. Ľudia narodení v tomto znamení sú okrem toho aj skvelí poslucháči, ktorí vďaka svojej mimoriadnej trpezlivosti dokážu stráviť celé hodiny počúvaním príbehov zo života iných. Táto výnimočná črta im umožňuje porozumieť životu, tradíciám a osobným príbehom druhých ľudí.

Kozorožci sú obvykle veľmi kultivovaní a dobre informovaní o dianí vo svete a kultúre ako takej. Veľmi im záleží na tom, ako vyzerajú a ako ich vnímajú ostatní. Väčšinou sa obliekajú veľmi dobre či výnimočne štýlovo a mávajú silne vyvinutý zmysel pre módu a štýl. Kozorožci mávajú „veľkú“ osobnosť. Zvyčajne sú štedrí, zaujímaví a taktní. Vždy sú trpezliví a pôsobia veľmi inteligentne.

Kozorožec v práci

Kozorožci sú veľmi ambiciózni ľudia, majú vrodenú schopnosť pracovať s ľuďmi, bezchybnú prezentáciu a prirodzenú inteligenciu, preto sa im na pracovisku darí dobre. Vďaka ich obrovskej trpezlivosti a triezvemu zmýšľaniu bývajú úspešní najmä vo vysoko stresujúcom prostredí, ktoré je pre iných príliš náročné. Darí sa im najmä na manažérskych pozíciách, na ktorých je potrebné pracovať s rôznymi typmi osobností a prejaviť veľkú dávku trpezlivosti.

Kozorožec a láska

Hoci vo väčšine oblastí života je Kozorožec veľmi pragmatický, vo veciach srdca to vôbec neplatí, dokáže totiž byť mimoriadne žiarlivý. Kozorožci sú skvelí milenci. Vo vzťahoch sú vždy veľmi pozorní a trpezliví. Keď im však naznačíte, že so vzťahom niečo nie je v poriadku, ich žiarlivosť vypláva na povrch a začne vrieť. V domácnosti si potrpia na poriadok, vždy trvajú na čistote a dokonalosti. Podľa toho, kto je Kozorožcovým partnerom, to môže viesť buď k vytvoreniu perfektného domova, alebo k početným hádkam.Horoskopy pre znamenie Kozorožec

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Partnerský horoskop | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR