Horoskopy
Dnes je Piatok, 21.9. 2018, meniny má Matúš

VEŠTKYNE A VEŠTCI

Veštica Iveta
0900 712 380
159

Veštica Iveta

Venujem sa v prvom rade vešteniu. Veštenie z kariet - cigánske a anjelské, liečenie - odosielanie energie na diaľku, odhaľovanie negatívnych energíí a zároveň pomoc v tomto smere. Študujem rôzne knihy, rozvíjam si svoje duchovno, venujem sa štúdiu bielej mágie.

Veštica Lenaras
0900 712 380
162

Veštica Lenaras

Som psycho-energo-sugestológ a liečiteľka s dlhoročnou praxou (20 rokov) uvádzaná v knihe „Liečiteľov sa netreba báť“ (str. 40). Robím kabalistický výpočet mena tak, aby jeho vibrácie prinášali nositeľovi to, čo od života očakáva, energeticky dopĺňam auru aj oslabené orgány. Robím feng šuej, očistu tela aj duše, objektov, osobných predmetov. Hľadám stratené veci, zameriavam geopatogénne zóny, liečim pomocou kryštálov, drahých kameňov, ktoré aj programujem. Podľa potreby robím aj PSÍ operácie. Po celý svoj život som bola realistka s triezvym pohľadom na svet. Dar liečiteľstva sa u mňa prejavil pred viac ako 20-timi rokmi počas ťažkej choroby. Odstraňujem aj bloky na fyzickej a psychickej úrovni. Venujem sa liečiteľstvu aj na diaľku. Diagnostikujem jasnovidne, jasnocitne aj pomocou kyvadla. Zisťujem stav čakier a podľa ich stavu aj diagnostikujem, harmonizujem čakry, podľa potreby a stavu aury ju dopĺňam. Podľa potreby posielam do oslabeného orgánu alebo orgánovej sústavy energiu. Liečim aj pomocou fytoterapie, akupresúrou, aj reflexnou terapiou chodidiel (túto aj učím). Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, aj s duchovnými majstrami.

Veštica Fidea
0900 712 380
156

Veštica Fidea

Slovo Viera (lat. Fidea) má, okrem mena, pre mňa veľmi veľký a hlboký význam. V mojom živote som zažila ťažké situácie a naučila som sa, že viera stojí vždy pri nás a čaká, kedy ju v tichu duše zavoláme. Je tu pre každého a je to vlastne prosba o pomoc. Niekto volá Boha ako vieru, niekto anjelov a archanjelov, niekto potrebuje nájsť spriaznenú dušu a niekto potrebuje, aby ho empaticky vypočul človek, ktorý chápe jeho problém. Chcem byť nablízku vám, ktorí máte v živote problém, v ťažkých chvíľach, keď si už vravíte, že nevládzete ďalej a neviete, čo bude. Neistota, ktorá vás sužuje a otázky, pre ktoré nemôžete zaspávať. Rána, ktoré sú pochmúrne až depresívne. Sila, čo nás nakoniec donúti vstať z postele, je veľká a táto sila vám môže pomôcť. Je to tá istá sila, ktorá vám pošepká do duše: "Zavolaj, uvidíš, uľaví sa Ti - je tu niekto, kto Ti pomôže, vypočuje Ťa a poradí." Dnes je veľmi zvláštna doba. Všetci sme akosi prepojení. Virtuálne, ale aj duševne. Myslím si, že človek by nemal byť sám so svojimi problémami. Aj mne pomohli ľudia v najťažších chvíľach života. Nevládala som ani vstať a žiť. Poznám pocity beznádeje a osamelosti. Ale práve preto, že som mala vieru v život, som vďaka pozemským anjelom vstala a začala pomáhať ľuďom. Zavolajte mi a porozprávajte, čo vás trápi, spolu nájdeme riešenie, pomôže vám viera a sila. Sila, ktorá vás postaví na nohy a premení vaše pochmúrne ráno na krásny slnečný deň. Človek je zázračná bytosť, niekedy o tom ani nevie a netuší, koľko je toho schopný uniesť a vydržať. Rada vám pomôžem nájsť svoje poslanie tu na Zemi a vo vašom živote.

Veštica Gizela
0900 712 380
167

Veštica Gizela

Od dvanástich rokov sa venujem vykladaniu kariet. Začala som klasickými hracími kartami, ktoré mám najradšej. Nevyhýbam sa ale ani cigánskym kartám. Pre okamžité odpovede používam aj kyvadlo. Po určitom čase som začala komunikovať s anjelmi. Ku komunikácii ma vyzvali anjelské bytosti samé. Vďaka anjelom vidím veci, ktoré sú zvyčajne ukryté. Anjeli sa s nami radi rozprávajú. Sú to priatelia, ktorí čakajú na oslovenie - pozvanie do života. Nerobia nič nasilu. Rešpektujú našu slobodnú vôľu. Preto ich treba POZVAŤ. Dnes ma najčastejšie oslovujú ľudia, aby som im pomohla z finančných ťažkostí. Pripravím im preto „bankomatovú“ kartu, ktorá umožní výber z Anjelskej banky hojnosti. Pomáham aj v citovej oblasti. Vždy však upozorním na skutočnosť, že ak niekoho do vzťahu pritiahne človek nasilu a nevyjde to - nešťastní sú obaja. Tak pozor na želania.


 

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.