Horoskopy
Dnes je Utorok, 24.4. 2018, meniny má Juraj

VEŠTKYNE A VEŠTCI

Veštica Fidea
0900 712 380
156

Veštica Fidea

Slovo Viera (lat. Fidea) má, okrem mena, pre mňa veľmi veľký a hlboký význam. V mojom živote som zažila ťažké situácie a naučila som sa, že viera stojí vždy pri nás a čaká, kedy ju v tichu duše zavoláme. Je tu pre každého a je to vlastne prosba o pomoc. Niekto volá Boha ako vieru, niekto anjelov a archanjelov, niekto potrebuje nájsť spriaznenú dušu a niekto potrebuje, aby ho empaticky vypočul človek, ktorý chápe jeho problém. Chcem byť nablízku vám, ktorí máte v živote problém, v ťažkých chvíľach, keď si už vravíte, že nevládzete ďalej a neviete, čo bude. Neistota, ktorá vás sužuje a otázky, pre ktoré nemôžete zaspávať. Rána, ktoré sú pochmúrne až depresívne. Sila, čo nás nakoniec donúti vstať z postele, je veľká a táto sila vám môže pomôcť. Je to tá istá sila, ktorá vám pošepká do duše: "Zavolaj, uvidíš, uľaví sa Ti - je tu niekto, kto Ti pomôže, vypočuje Ťa a poradí." Dnes je veľmi zvláštna doba. Všetci sme akosi prepojení. Virtuálne, ale aj duševne. Myslím si, že človek by nemal byť sám so svojimi problémami. Aj mne pomohli ľudia v najťažších chvíľach života. Nevládala som ani vstať a žiť. Poznám pocity beznádeje a osamelosti. Ale práve preto, že som mala vieru v život, som vďaka pozemským anjelom vstala a začala pomáhať ľuďom. Zavolajte mi a porozprávajte, čo vás trápi, spolu nájdeme riešenie, pomôže vám viera a sila. Sila, ktorá vás postaví na nohy a premení vaše pochmúrne ráno na krásny slnečný deň. Človek je zázračná bytosť, niekedy o tom ani nevie a netuší, koľko je toho schopný uniesť a vydržať. Rada vám pomôžem nájsť svoje poslanie tu na Zemi a vo vašom živote.

Veštec Adam
0900 712 380
154

Veštec Adam

Zameriavam sa na veštenie a liečenie pomocou energií, liečenie farbami, kameňmi. Taktiež sa venujem čínskej medicíne a zisťovaniu reinkarnačných problémov a ich odstraňovaniu. Vykladám sny a vysvetlím ich využitie v praktickom živote... Šťastie a láska je dar, ktorý nám bol pridelený už pri našom narodení. Vychádza z nášho vnútra, nedá sa kúpiť, predať, ale všetci po tom túžime, či sme bohatí alebo chudobní. Nepremrhajme tento dar počas nášho života a používajme ho všade tak, aby na sklonku nášho života sme mohli od ľudí, ktorí nás poznali počúvať len jedno: „Rozdali lásku a šťastie pre nás všetkých a zostanú v nás a v našich ďalších generáciách ako NESMRTEĽNOSŤ.“

Veštica Stella
0900 712 380
160

Veštica Stella

Výklad kariet zameraný na partnerské vzťahy, zdravie, prácu, financie a sebapoznanie. Ak spoznáte samých seba, potom môžete spoznávať skryté túžby svojich blízkych a budete vedieť pomôcť sebe, aj im. Mám dar vidieť veci a predvídať udalostí, ktoré sa stanú. Výklad z tarotových, sedmičkových, žolíkových, holistických kariet. Venujem sa taktiež štúdiu jazykov. Pri telefonickom kontakte s Vami, moji klienti, používam nielen karty tarotové, ale aj tarokové, ktoré sú akousi kombináciou tarotu a hracích kariet. Pracujem aj s kartami sedmovými, žolikovými, anjelskými, kartami madam lenormandovej, biedermayer, le jue destin antique a mnohými ďalšími. Karty dokážu ukázať nielen to, čo si sami uvedomujeme. ale ukážu aj to čo sa odohráva v našom podvedomí, veci nevedomé, to je to čo si zatiaľ neuvedomujeme. Dokážem Vám poradiť vo všetkých oblastiach života, či je to práca, financie, zdravie a láska. Mám dar vidieť veci, ktoré nie sú dané všetkým.


 

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.