Horoskopy
Dnes je Sobota, 19.8. 2017, meniny má Lýdia

VEŠTKYNE A VEŠTCI

Veštica Stella
0900 712 380
160

Veštica Stella

Výklad kariet zameraný na partnerské vzťahy, zdravie, prácu, financie a sebapoznanie. Ak spoznáte samých seba, potom môžete spoznávať skryté túžby svojich blízkych a budete vedieť pomôcť sebe, aj im. Mám dar vidieť veci a predvídať udalostí, ktoré sa stanú. Výklad z tarotových, sedmičkových, žolíkových, holistických kariet. Venujem sa taktiež štúdiu jazykov. Pri telefonickom kontakte s Vami, moji klienti, používam nielen karty tarotové, ale aj tarokové, ktoré sú akousi kombináciou tarotu a hracích kariet. Pracujem aj s kartami sedmovými, žolikovými, anjelskými, kartami madam lenormandovej, biedermayer, le jue destin antique a mnohými ďalšími. Karty dokážu ukázať nielen to, čo si sami uvedomujeme. ale ukážu aj to čo sa odohráva v našom podvedomí, veci nevedomé, to je to čo si zatiaľ neuvedomujeme. Dokážem Vám poradiť vo všetkých oblastiach života, či je to práca, financie, zdravie a láska. Mám dar vidieť veci, ktoré nie sú dané všetkým.

Veštica Dala
0900 712 380
161

Veštica Dala

Zaoberám sa výkladom tarotových, cigánskych a mariášových kariet. Taktiež využívam numerológiu, astrológiu a pracujem s kyvadlom. Ezoterike sa venujem 20 rokov a kartám od roku 2000. Dva roky predtým som sama vyhľadala vešticu - kartárku. Oslovila som ju, aby mi pomohla objasniť problém, ktorý ma trápil už od detstva a nedarilo sa mi ho vyriešiť napriek mojej snahe a niekoľkým pokusom. Jej odpoveď ma veľmi zaskočila. Vyjadrila sa, že toto vyriešim len vtedy, keď situáciu prijmem takú, aká je. Mám vraj rozvíjať to, čo som dostala zhora darom. Aké veľké prekvapenie pre vás je, keď počujete, že máte niečo, čo si veľmi nepripúšťate? Na moje prekvapenie, tak ako prichádzali nasledujúce udalosti, potvrdzovali jej slová. V našich životoch nič nie je náhoda. Stretávame ľudí, dostávame sa na prvý pohľad do nezvyčajných situácií, vytvárame si vzájomné vzťahy, prežívame v nich rôzne emócie a dennodenne robíme rozhodnutia. Ak máte pocit, že sa to všetko trochu viac zamotalo, rada vám pomôžem.

Veštica Fidea
0900 712 380
156

Veštica Fidea

Slovo Viera (lat. Fidea) má, okrem mena, pre mňa veľmi veľký a hlboký význam. V mojom živote som zažila ťažké situácie a naučila som sa, že viera stojí vždy pri nás a čaká, kedy ju v tichu duše zavoláme. Je tu pre každého a je to vlastne prosba o pomoc. Niekto volá Boha ako vieru, niekto anjelov a archanjelov, niekto potrebuje nájsť spriaznenú dušu a niekto potrebuje, aby ho empaticky vypočul človek, ktorý chápe jeho problém. Chcem byť nablízku vám, ktorí máte v živote problém, v ťažkých chvíľach, keď si už vravíte, že nevládzete ďalej a neviete, čo bude. Neistota, ktorá vás sužuje a otázky, pre ktoré nemôžete zaspávať. Rána, ktoré sú pochmúrne až depresívne. Sila, čo nás nakoniec donúti vstať z postele, je veľká a táto sila vám môže pomôcť. Je to tá istá sila, ktorá vám pošepká do duše: "Zavolaj, uvidíš, uľaví sa Ti - je tu niekto, kto Ti pomôže, vypočuje Ťa a poradí." Dnes je veľmi zvláštna doba. Všetci sme akosi prepojení. Virtuálne, ale aj duševne. Myslím si, že človek by nemal byť sám so svojimi problémami. Aj mne pomohli ľudia v najťažších chvíľach života. Nevládala som ani vstať a žiť. Poznám pocity beznádeje a osamelosti. Ale práve preto, že som mala vieru v život, som vďaka pozemským anjelom vstala a začala pomáhať ľuďom. Zavolajte mi a porozprávajte, čo vás trápi, spolu nájdeme riešenie, pomôže vám viera a sila. Sila, ktorá vás postaví na nohy a premení vaše pochmúrne ráno na krásny slnečný deň. Človek je zázračná bytosť, niekedy o tom ani nevie a netuší, koľko je toho schopný uniesť a vydržať. Rada vám pomôžem nájsť svoje poslanie tu na Zemi a vo vašom živote.

Veštica Majka
0900 712 380
168

Veštica Majka

Už v mladosti ma zaujímali nadprirodzené veci a cítila som, že som iná, že tu mám zvláštne poslanie. Vešteniu z cigánskych kariet sa venujem niekoľko rokov. Pri výklade kariet mi prichádzajú informácie, ktoré vám mám povedať a sú dôležité pri riešení daného problému. Viem vám poradiť, ktorou cestou sa máte vydať, aké zmeny v živote spraviť tak, aby ste boli spokojní a šťastní. Aj to, ako sa máte chrániť pred negatívnymi energiami. Svojich klientov vopred varujem pred blížiacim sa nebezpečenstvom a nepríjemnosťami. Moje karty vám ukážu, aká je skutočnosť tu a teraz a ako sa budú veci vyvíjať v budúcnosti za predpokladu, že svoj postoj nezmeníte. Každý má slobodnú vôľu a je len na ňom, ako dané informácie využije a akým smerom pôjde ďalej.

Veštica Zoruna
0900 712 380
171

Veštica Zoruna

Som energo - psycho terapeut. K mojej náplní patrí veštenie, karty, tarot - zulu šamanský, numerológia - archetypálna, karmická, poradenstvo a vytváranie duševnej a telesnej harmónie energetických centier - čakier. Venujem sa tiež liečiteľstvu.Tu môžem spomenúť tieto techniky: psychomatická artterapia, parapsychológia, liečenie biomasážou, bezdotykovou masážou a klasickou masážou. Energiu vysielam priamo alebo cez telefón, automatickým kreslením aury - auroskopia s následným liečením, úpravou biopoľa, vytváranie ochrany agnijógou, aurosomia, araretama, alveo, diochy - bylinné masážne produkty, čakrové liečenie sviečkami, fialové tabličky. Zaujímam sa o vesmír, ktorý mi dáva okno do duše bytostiam, inšpiruje ma k duchovnu a nápomoci k ľuďom. Som registrovaná a mám členstvo v encyklopédii Who is who - na Slovensku. Je to životopisná encyklopédia osobností a je truhlicou poznania v Slovenskej republike.


 

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Mobilná verzia
© 2017 Zoznam, s.r.o. Táto stránka obsahuje reklamné informácie. Prevádzkovateľom audiotexovej služby je spoločnosť MegaVox, s.r.o., P.O. Box 22, 850 05 Bratislava. Služby sú určené pre užívateľov starších ako 18 rokov. Podrobné podmienky volania na atx čísla sa riadia Všeobecnými podmienkami služby Audiotext spoločnosti MegaVox, s.r.o. Cena volania je 2 EUR/min.