Horoskopy
Dnes je Pondelok, 1.3. 2021, meniny má Albín

Partnerský horoskop pre znamenie Strelec

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

23.11 - 21.12

Charakteristika znamenia Strelec

Strelec - Baran

Bojovnosť Barana a záľuba v love, ktorý je vlastne tiež bojom, spája tieto znamenia do náruživého vzťahu, ale pre obidve ohnivé znamenia vlastne obzvlášť vyhovujúceho. To čo je pre niektorých neznesiteľné, týmto dvom to pripadá iba ako hra a spoločné zápolenie. Taliansky, horkokrvný vzťah, na prekvapenie niektorých pozorovateľov, možno aj nechcených poslucháčov, alebo susedov, stály.

Strelec - Býk

Dominantnosť Býka a sklony vlastniť partnera rozčuľuje ohnivého Strelca, ktorý má rád svoju nezávislosť. Vzťah je udržateľný veľmi ťažko. Obe znamenia sú veľmi odlišné. Strelec je filozof. Býk má rád zdravý sedliacky um. Občas sa mu zdajú Strelcove úvahy uletené. Je potrebné urobiť podrobný horoskop, pozrieť ako a kde sú postavené ostatné planéty, nielen Slnko v horoskope.

Strelec - Blíženci

Obidve znamenia sú nepokojné, slodobomyseľné, čo by ich mohlo spájať. Opozícia medzi znameniami je dosť poznateľná. Ináč veselý a priamy Blíženec začne postupne Strelca kritizovať za jeho prílišné filozofovanie. Strelca sa to dotkne. Oheň Strelca, ktorý mohol byť mierne a dlho vyživovaný vzduchom Blíženca, náhle vzplanie ako fakľa. Vzťah zhorí vo vášnivom ohni protirečení si navzájom.

Strelec - Rak

Strelec často zamieri na Raka, lebo si myslí, že je pre neho dobrá korisť. Citlivý Rak potom chce spútať Strelca. Nesmie to robiť okato, lebo Strelec utečie. Ak bude Rak trpezlivý, nechá dobrodružného partnera brázdiť cesty - necesty za poznaním, možno sa dočká pokojnejšieho partnerstva s ním v starobe.

Strelec - Lev

Dve znamenia, ktoré sú plné sily a ohňa. Môže byť medzi nimi veľké porozumenie. Strelec má svoje ideály a túžbu po dobrodružstvách. V tých ho Lev rád podporí. Strelec nemusí byť za každú cenu stredobodom pozornosti. Vie vystihnúť tú pravú chvíľu, kedy má Leva vyzdvihnúť. Poskytujú si navzájom veľa lásky, úprimnosti a slobody.

Strelec - Panna

Každé znamenie je z iného cesta. Panna má rada systém a poriadok vo veciach i živote. Strelec je dobrodružný typ, ktorý nerád plánuje na roky dopredu ako Panna. V neskoršom veku by sa tieto dve znamenia mohli dať dokopy. Panna vytvorí Strelcovi rodinné zázemie a on jej na oplátku ponúkne pestrý život. Obe znamenia môže spájať filozofia a duchovno.

Strelec - Váhy

Dobrodružný a zaujímavý Strelec imponuje milým Váham. Stávajú sa z nich väčšinou hneď priatelia. Váham však viac záleží na usadlejšom vzťahu, preto sú medzi touto dvojicou niekedy rozbroje. Ak Váhy prepáčia optimistickému Strelcovi jeho časté cesty za hranice všedných dní, ten zas ocení domov, ktorý Váhy vedia zútulniť svojim vkusom a eleganciou.

Strelec - Škorpión

Optimizmom nabitý Strelec pritiahne hĺbavého Škorpióna niekde na svojich cestách za dobrodružstvom. Spolu môžu zažiť krásny vzťah, založený nielen na sexe, ale aj na filozofii a citoch. Žiarlivosť, niekedy i pesimizmus Škorpióna odrádza Jupiterského partnera od pevného a ideálneho zväzku navždy, po ktorom túži po celý život.

Strelec - Strelec

Dvaja dobrodružní cestovatelia radi blúdia spoločne svetom. Ak sa stretnú pri spoločnom koníčkovi ( niekedy aj doslova, lebo Strelci milujú kone ), je dobre. Horšie je, ak sa jeden už chce usadiť a druhý nie. Vtedy vzniká chaos. Iskrí to medzi nimi, ako sa patrí na ohnivé znamenia. Východiskom bude veľká tolerancia a optimistický humor.

Strelec - Kozorožec

Dobrodružné a cestovateľské maniere Strelca dráždia konzervatívneho Kozorožca. Pritom by to tak nemuselo byť donekonečna. V tomto vzťahu platí heslo: trpezlivosť ruže prináša. Hovorí sa, že čím starší Kozorožec, tým je hravejší, alebo v detstve starec v starobe mladík. So Strelcom je to opačne, na starosť zvykne dostať rozum a zvykne sa usadiť.

Strelec - Vodnár

Jeden čihí, druhý hota, ale sekne im to spolu. Dve znamenia, ktoré sa naozaj stretli a dopÄşňajú sa. Obidvaja radi objavujú nové obzory. Spája ich humanizmus a duchovno. Vodnár je revolucionár, čo Strelec toleruje a obdivuje. Buď cestujú spolu, alebo si dajú načas slobodu a potom sa podelia o svoje zážitky. Optimistický Strelec dodáva energiu Vodnárovi, keď má spleen pri zamýšľaní sa nad budúcnosťou ľudstva. Dokonca mu dáva podnety na spoločné projekty vylepšenia budúcnosti.

Strelec - Ryby

Každé spojenie dvoch znamení sa zakladá na fascinácii toho druhého, resp. tým druhým. Ďalej prichádza do úvahy spoločný záujem o niečo. V našom prípade to môže byť umenie, často poézia. Strelec potrebuje okrem umenia aj slobodu. Rybka sa rada viaže, niekedy býva až závislá na partnerstve. To Strelec dlho nevydrží a ubzikne ďaleko, najradšej do cudziny. V najlepšom prípade Rybka počká, pokým sa Strelec sa vybúri na svojich cestách. Potom môžu pokračovať v pokojnejšom vzťahu.Ostatné horoskopy pre znamenie Strelec

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Charakteristika znamenia | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR