Horoskopy
Dnes je Pondelok, 1.3. 2021, meniny má Albín

Partnerský horoskop pre znamenie Škorpión

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

24.10 - 22.11

Charakteristika znamenia Škorpión

Škorpión - Baran

Spoločný vládca obidvoch znamení Mars prináša do vzťahu dynamiku, ale i rozpory. Vášne je tu veľa, ale aj protirečení. Baran je prieskumník, čo Škorpióna nadchne hneď od začiatku, ale jeho žiarlivosť Barana znechucuje a zlostí. Boj o moc medzi partnermi zachádza niekedy až do agresivity. Krátky, ale nezabudnuteľný vzťah.

Škorpión - Býk

Opozícia Býka a Škorpióna v zverokruhu urobí svoje. Na začiatku veľká príťažlivosť, radosť zo sexu, ale postupne vzťah prerastá do problematického kvôli rozdielnym názorom. Hĺbavosť Škorpióna a pritom ostrá pravda vhodená rovno do očí tiež dominantnému Býkovi, často vzťah rozbije. Býk spočiatku ľutuje za vzťahom, ale často si skôr nájde trvalého partnera ako jeho opozičný partner. Ak predsa len ostanú spolu, bude potrebné pristúpiť ku zásadným kompromisom.

Škorpión - Blíženci

Počiatočná príťažlivosť je ohromujúca, ale Blíženec si musí byť vedomý, že sa spája so žiarlivým spoločníkom. Škorpión má síce magickú príťažlivosť, fascinuje ňou Blíženca, ale ten si postupne viac cení svoju slobodu. Pozor, ak opustí Blíženec prvý Škorpíka, musí to urobiť šikovne. Inak získa úhlavného nepriateľa.

Škorpión - Rak

Domácky založený Rak je verný, čo žiarlivý Škorpión ocení, lebo sa tak nenaruší jeho dominantnosť vo vzťahu. Rak potrebuje istotu a zázemie a to mu silný Škorpión poskytuje. K tomu ak pripočítame súhlasný živel vodu, máme tu veľkú nádej na dobrý vzťah. Ako všade v normálnom živote a nie v rozprávke, aj tu máme háčik. Partneri si majú dať pozor na lipnutie na svojom vzťahu. Trochu voľnosti občas nezaškodí.

Škorpión - Lev

Stretnutie dvoch najsilnejších znamení v našom slnečnom zverokruhu. Obidve znamenia sa musia rešpektovať a dávať si navzájom úctu. Kompromisné jednanie a rozdelenie dôležitosti v spoločnom nažívaní je veľmi dôležité. Sexuálna súhra je vážnou súčasťou ich života. Ak klapne na výbornú, môžu sa pohnúť ďalej. Dohodnú sa. Lev je totiž citlivý na extrovertnú oblasť a Škorpión na introvertnú oblasť. Svoju túžbu po dominantnosti si môže uplatniť Lev v oblasti spoločenskej a Škorpiónska polovička páru môže vládnuť doma.

Škorpión - Panna

Panna dovolí Škorpiónovi dominantnosť. Ten to ocení, len žiada niekedy od Panny priveľa v sexuálnej oblasti. Panna ho za to kritizuje. Kvôli tomu hľadá Škorpión partnera v iných povoľnejších vodách. Ak ale pristupuje k Panne pomaly a systematicky, dosiahne postupne svoje. Tento spôsob je pre Pannu prijateľnejší, dokonca môže Škorpióna milo prekvapiť.

Škorpión - Váhy

Jemné Váhy sa vedia podriadiť silnému Škorpiónovi. Obidvom znameniam záleží na dobrom sexuálnom spolužití, preto ak to klapne v spálni, dohodnú sa. Milé a jemné Váhy priťahujú opačné pohlavie a plutónsky partner často žiarli. Ak si Škorpión uvedomí, že vzdušnému partnerovi má dať voľnosť a Váhy budú menej lietať mimo vzťahu, vzťah bude pokojnejší. Potom vydržia spolu.

Škorpión - Škorpión

Spojenie dvoch Škorpiónov je plné vášne, náruživosti a nie je asi nikdy nudné. Úprimnosť bez servítky vhodená rovno do akcie, či už v spálni, alebo v práci môže fascinovať tých, ktorí majú možnosť dve Marsicko - Plutónske bytosti pozorovať. Často si vystačia sami dvaja, lebo sú obidvaja hĺbaví a introvertní. Veľká inteligencia a záľuba v milostných, niekedy až tantrických hrách, ich predsa len drží pokope. Žiarlivosť je záležitosťou číslo jedna, ktorú si obaja partneri majú spracovať v tomto živote.

Škorpión - Strelec

Optimizmom nabitý Strelec pritiahne hĺbavého Škorpióna niekde na svojich cestách za dobrodružstvom. Obidvoch spája záujem o neprebádané a tajomné veci. Spolu môžu zažiť krásny vzťah, založený nielen na sexe, ale aj na filozofii a citoch. Žiarlivosť, niekedy i pesimizmus Škorpióna, odrádza Jupiterského partnera od pevného a ideálneho zväzku navždy, ktorý hľadá celý život.

Škorpión - Kozorožec

Kozorožec prináša istotu a konzervativizmus do vzťahu. Škorpión to napodiv kvituje, lebo je sám vážny a hĺbavý. Prirodzená inteligencia a vzájomný rešpekt vytvára vážny vzťah. Škorpión dodáva partnerstvu fantáziu a cit. V Kozorožcovi sa to zúročí. Na oplátku posilňuje Škorpióna v oblasti financií. Silné a vyspelé znamenia vydržia spolu dlho, len by sa mali viac otvárať jeden druhému.

Škorpión - Vodnár

Slobodomyseľnosť vzdušného Vodnára a jeho záľuby mimo domu, iritujú žiarlivého a vlastníckeho Škorpióna. Obidvaja sú inteligentní, majú dar vhľadu do duše iného. Tento fakt im môže pomôcť, ak by sa aj napriek veľkej rozdielnosti pováh rozhodli byť spolu. Škorpión musí byť opatrný v sexuálnej oblasti. Od Vodnára nech nečaká veľkú náruživosť. Ak mu dopraje voľnosť, Vodnár ho prekvapí občas peknými chvíľkami milovania. Len či to sexuálne založenému Škorpiónovi bude stačiť.

Škorpión - Ryby

Spojenie dvoch vodných znamení tvorí krásny trigón, priaznivý astrologický aspekt. Jemná Rybka čerpá silu, ktorú jej Škorpión rád poskytne, lebo ocení vzájomnú hlbokú príťažlivosť a povedzme to úprimne: i sexualitu. Vlastnícky pud Škorpióna Rybe nevadí, podnecuje ju to do umeleckej tvorby a k rozvíjaniu fantázie. Tam kdesi, v ich spoločnom sne je úplné splynutie v jedno a transformácia v božské bytosti.Ostatné horoskopy pre znamenie Škorpión

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Charakteristika znamenia | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR