Horoskopy
Dnes je Pondelok, 1.3. 2021, meniny má Albín

Partnerský horoskop pre znamenie Panna

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

24.8 - 23.9

Charakteristika znamenia Panna

Panna - Baran

Barana irituje zdržanlivosť Panny, ale ako každé ohnivé znamenie nebojí sa zdolávať ťažké prekážky. Preto si Baran začne s Pannou. Tá ak nájde v sebe odvahu prekonať svoju hanblivosť, ukáže Baranovi iné dimenzie lásky. Rozdielne charaktery, ale prekvapujúco vedia spolu existovať, ak Baran vypočuje Pannu a Panna dovolí experimenty v spálni Baranovi bez veľkej kritiky.

Panna - Býk

Možná ostýchavosť Panny Býka niekedy odrádza. Zhodnosť živlov tieto znamenia predsa len nakoniec privedie k súladu. Ak Panna nechá svoje zábrany trpezlivým Býkom roztopiť, vznikne dlhodobý vzťah založený na dôvere a pokojnej láske. Panna si má dať pozor na kritizovanie a Býk trochu upustiť od prílišného experimentovania v sexe.

Panna - Blíženci

Spoločný vládca, posol bohov Merkúr, často spojí tieto dve znamenia do zväzku. Po doznení prvých vášni Panna kritizuje Blíženca v snahe stále vylepšovať vzťah. Blíženec to berie ako obmedzovanie a vyletúva zo vzťahu. Vracia sa, ale frustrovaná a nepochopená Panna sa uzatvára do seba. Udržať vzťah pomôže spoločná komunikácia, v ktorej sú tieto znamenia majstri. Háčik je v tom, že musia obidvaja ešte chcieť.

Panna - Rak

Voda sa tu pekne snúbi so zemou. Prítulný Rak nenalieha na Pannu, aby rýchlo vstupovala do blízkeho vzťahu a ona to veľmi oceňuje. Rak toleruje občasnú kritiku zo strany Panny, chápe, že ňou chce len vylepšiť vzťah. Panna si pri Rakovi rozvíja fantáziu a Rak sa učí zamerať na detaily. Finančne si tiež porozumejú. Pokojný vzťah, s občasnou tichou domácnosťou aby mohlo byť pekné udobrovanie.

Panna - Lev

Lev si potrpí na sebavedomie a je rád stredobodom pozornosti. Panna je pracovitá a nevadí jej podriadená úloha krku, ktorý niekedy celkom šikovne krúti Levou hrivou. Levovi nevadí kritika Panny, lebo je rád, keď je najlepší. Lepšie je, ak mu to povie partner v súkromí, ktorý mu praje, ako by mal zažiť trapas na verejnosti. Pekné podávanie štafety Leva Panne, môže pokaziť nesúhra v sexuálnej oblasti. Optimistický Lev dokáže aj tu povzbudiť Pannu, aby z nej opadli okovy zdržanlivosti. Zapáli v nej svojím ohňom živočíšnu vášeň, ktorou ho nakoniec Panna prekvapí.

Panna - Panna

V tomto vzťahu sa môžeme riadiť pravidlom, že podobné sa priťahuje podobným, rovnaké rovnakým. Vzťah buď funguje perfektne, alebo sa dve Panny nudia. V tomto druhom prípade sa partneri rozvedú, alebo pracujú do úmoru, aby zabudli na strasti lásky, do ktorých ich osud zavial. Hlavnou príčinou rozchodu môže byť záľuba v kritizovaní a neznášanlivosť kritiky ich samých. Obaja tak radi rozpitvávajú maličkosti, až pritom zabudnú, že na nich nezáleží, ale hlavne na láske.

Panna - Váhy

Panna rada žije podľa systému a poriadku. Váhy vnášajú do jej života čerstvý vietor. Panna ho musí vedieť prijať a nekritizovať Váhy za občasnú záhaľčivosť a míňanie peňazí na parádu. Obe znamenia majú rady jemnosť a pohodovosť. Preto, ak si od začiatku vymedzia hranice odkiaľ pokiaľ, môžu spolu dobre vychádzať.

Panna - Škorpión

Panna dovolí Škorpiónovi dominantnosť. Ten to ocení, len žiada niekedy od Panny priveľa v sexuálnej oblasti. Panna ho za to kritizuje. Kvôli tomu hľadá Škorpión partnera v iných povoľnejších vodách. Ak ale pristupuje k Panne pomaly a systematicky, dosiahne postupne svoje. Tento spôsob je pre Pannu prijateľnejší, dokonca môže Škorpióna milo prekvapiť.

Panna - Strelec

Každé znamenie je z iného cesta. Panna má rada systém a poriadok vo veciach i živote. Strelec je dobrodružný typ, ktorý nerád plánuje na roky dopredu ako Panna. V neskoršom veku by sa tieto dve znamenia mohli dať dokopy. Panna vytvorí Strelcovi rodinné zázemie a on jej na oplátku ponúkne pestrý život. Obe znamenia môže spájať filozofia a duchovno.

Panna - Kozorožec

Kozorožec je znamenie, ktorému vládne pán času, prísny Saturn. Panna má rada presnosť a detaily, preto mu vyhovuje. Spája ich praktickosť, šetrnosť a rovnaké záľuby. Majú sa vždy o čom rozprávať. Čo sa týka sexuality, zdieľajú rovnaký názor. Iste nie je taká vášnivá ako u ohnivých znamení, ale vyhovuje obidvom. Tieto znamenia sa dávajú dohromady po zrelej úvahe a vydržia spolu dlho.

Panna - Vodnár

Obe znamenia sú technicky orientované. Panna ovláda klasické odvetvia a Vodnár novosti. Panna ho za to obdivuje. Vodnár si váži zas u Panny systémovosť, ktorá mu chýba. Preto tieto znamenia často spolupracujú. So sexualitou je to trochu inak. Panna má rada stabilitu a vernosť. Vodnár večne niekde lieta a to Pannu rozčuľuje. Vie ho však pochopiť, veď sama je pod vládou pohyblivého Merkúra. Ak Vodnár toleruje Panne kritiku a Panna Vodnárove úlety, vedia spolu existovať.

Panna - Ryby

Opozícia znamení v zverokruhu nemusí vždy znamenať nesúhru. Tieto dve znamenia sa nepriťahujú na prvý pohľad. Keď sa spoznajú, pochopia, že sa majú jeden od druhého možnosť veľa naučiť. Ryba pláva v svojich snivých vodách a je plná fantázie. Pragmatická Panna Rybu uzemní, vlastne uvedie do triezveho života na Zemi. Ak to Ryba prijme, je spokojnosť na oboch stranách. Panna sa zas stáva vnímavejšia k veciam medzi nebom a zemou, kde je Ryba doma.Ostatné horoskopy pre znamenie Panna

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Charakteristika znamenia | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR