Horoskopy
Dnes je Pondelok, 1.3. 2021, meniny má Albín

Partnerský horoskop pre znamenie Rak

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

22.6 - 22.7

Charakteristika znamenia Rak

Rak - Baran

Príťažlivosť medzi partnermi môže narušiť ostré presadzovanie sa Barana na všetkých frontoch. Navyše žiarlivosť u Raka hasí v Baranovi jeho veľkú vášnivosť. Cíti sa obmedzovaný Rakom. Trvalý vzťah je ťažko udržateľný. Voda hasí oheň. V málo prípadoch sa vzťahu darí, ak si Baran zachová svoj detský optimizmus a rozveseľuje Raka v jeho občasných smutných náladách. Rak sa mu zas odvďačí materinskou láskou. Len ktovie, či to stačí na vzťah.

Rak - Býk

Obidve znamenia sú romanticky založené. Medzi týmito znameniami zvykne byť veľká zhoda, lebo obidve znamenia sú domácky založené. Rak je trochu náladový a to môže Býka znechutiť. Spoločný domov si väčšinou zariaďujú postupne a kvalitne. Obe znamenia majú rady prírodu a vidiek, kde môžu hľadať svoje pokojné hniezdočko lásky.

Rak - Blíženci

Rozlietanosť Blíženca zraňuje domácky založeného Raka. Blíženec je hravý a často nemyslí niektoré veci tak vážne, ako to berie jeho partner. Citlivý Rak im neporozumie a urazí sa. Vznikajú nezhody, ktoré Rak často vyhadzuje Blížencovi na oči. Ten sa zo začiatku pokúša zvrtnúť problém na žart, ak to Rak nepochopí, začne sa Blíženec nudiť a hľadá zábavku inde.

Rak - Rak

Vodné znamenia spája hlboká vášeň a city. Dvaja Raci spolu sú niekedy až veľmi precitlivelí. Domácnosť môže prekvitať, ak muž nechá Račicu kraľovať v kuchyni a ona mu pridelí tiež teritórium, kde môže byť vládcom on. V spálni nech vládne cit a láska medzi oboma. V tejto miestnosti to môže medzi nimi škrípať, ak sa budú snažiť o dominanciu nad tým druhým. Dvaja Raci si navzájom nemajú vyhadzovať staré krivdy na oči.

Rak - Lev

Lev dáva istotu Rakovi. Račie nálady berie ako dramatický prejav a nerobí z toho vedu. Rak mu to nezabudne a pochváli ho, ak ho prejde náladovosť. Zvykne byť prekvapujúca zhoda medzi dvoma tak rozdielnymi znameniami. Naozaj excelentné predanie štafety a prajnosť jeden druhému. Znamenia spája aj láska k umeniu, často je ním spev.

Rak - Panna

Voda sa tu pekne snúbi so zemou. Prítulný Rak nenalieha na Pannu, aby rýchlo vstupovala do blízkeho vzťahu a ona to veľmi oceňuje. Rak toleruje občasnú kritiku zo strany Panny, chápe, že ňou chce len vylepšiť vzťah. Panna si pri Rakovi rozvíja fantáziu a Rak sa učí zamerať na detaily. Finančne si tiež porozumejú. Pokojný vzťah, s občasnou tichou domácnosťou, aby mohlo byť pekné udobrovanie.

Rak - Váhy

Váhy sú spoločenské a Rak domácky založené znamenie. Rak má rád šetrenie, nerád utráca na luxus, radšej kupuje veci do domácnosti. Váhy rady míňajú peniaze na luxusné šatstvo a doplnky do spoločnosti. Obom im záleží na vzťahoch, ale každému inak. Rak si musí zvyknúť pri Váhach na spoločenské večierky a Váhy by mali občas sedieť doma pri teplom krbe, ktorý pre nich Rak udržuje.

Rak - Škorpión

Domácky založený Rak je verný, čo žiarlivý Škorpión ocení, lebo sa tak nenaruší jeho dominantnosť vo vzťahu. Rak potrebuje istotu a zázemie a to mu silný Škorpión poskytuje. K tomu ak pripočítame súhlasný živel vodu, máme tu veľkú nádej na dobrý vzťah. Ako všade v normálnom živote a nie v rozprávke, aj tu máme háčik. Partneri si majú dať pozor na lipnutie na svojom vzťahu. Trochu voľnosti občas nezaškodí.

Rak - Strelec

Strelec často zamieri na Raka, lebo si myslí, že je pre neho dobrá korisť. Citlivý Rak potom chce spútať Strelca. Nesmie to robiť okato, lebo Strelec utečie. Ak bude Rak trpezlivý, nechá dobrodružného partnera brázdiť cesty - necesty za poznaním, možno sa dočká pokojnejšieho partnerstva s ním v starobe.

Rak - Kozorožec

Pragmatický Kozorožec je málo obratný a chladnejší v záležitostiach lásky, ktorú mu Rak môže ponúknuť plným priehrštím. Ak sa spoja, funguje vzťah skôr na pracovnej báze. Kozorožec oceňuje domácu kuchyňu Raka. Obidve znamenia sú skôr konzervatívne, nestriedajú často partnerov, preto môžu vydržať dlho spolu. V staršom veku sa Kozorožcov chlad roztopí. Možno až vtedy vyzná úprimne Rakovi lásku a vďačnosť, že s ním ostal.

Rak - Vodnár

Citovo založený Rak nachádza u Vodnára výzvu revolučne sa pohnúť zo svojej minulosti. Vodnár však často stráca trpezlivosť s Rakom. Rak Vodnárovi nevie odpustiť jeho "úlety" mimo domu. Vodnár sa rád vracia späť. Potrebuje zázemie, ktoré vie Rak najlepšie vytvoriť. Je tu potrebné urobiť veľa kompromisov u obidvoch, aby tento vzťah vydržal.

Rak - Ryby

Dve vodné znamenia, ktoré dokážu nájsť súhru v každej oblasti žitia: či je to milovanie, zariaďovanie bytu, alebo spoločná práca. Často majú spolu kŕdeľ detí, ktoré pekne vychovávajú. Ak sa im narodí dieťa, ktoré je v iskrivejšom znamení, utuží to viac rodinný život, lebo im zaženie nudu, ktorá by im od pokojného spolužitia hrozila.Ostatné horoskopy pre znamenie Rak

Horoskop na dnes | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Charakteristika znamenia | Ročný horoskop

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

 

reklama

TV program TV program
Vaše obľúbené filmy a seriály.

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR