VEŠTENIE - poraďte sa o Vašej budúcnosti

Horoskop na rok 2018 - Kozorožec

Ročný horoskop pre slnečné znamenia

Charakteristika znamenia Kozorožec

2018

Vzťahy

Možno máte zbytočné predsudky, ktorých sa treba v roku 2018 zbaviť. Máte dojem, že na tichý a pohodlný život nepotrebujete partnera, pretože viete, ako si všeličo zariadiť sami. V marci bude ale aj vám horúco. Planéta Venuša vás bude provokovať na vzrušujúce flirtovanie. Vo všeobecnosti to myslí dobre. Po malej prestávke v apríli opäť stúpa napätie od polovice mája do augusta. Veľká láska vás môže začiatkom leta prekvapiť. Zvlášť zmyselní budete od 9. septembra do 31. októbra. Šance od začiatku novembra sú však obzvlášť dobré pre pevný záväzok. Máte aj aktívny Mars na vašej strane. Potreba pevného vzťahu je teraz silnejšia aj u dlhodobo nezadaných.

Práca

Rok 2018 bude naklonený vašim novým pracovným výzvam. Poznatky z praxe budú veľmi dôležité. Obvykle zmeny radi nemáte, ale teraz ich aj sami vyprovokujete. Vzhľadom k tomu, že dokážete udržať rovnováhu medzi nadšením a zdravým rozumom, veľké ťažkosti vám nehrozia. Ukážete sa ako dobrí hospodári. Budete vedieť udržať v rovnováhe peniaze prijaté, aj vydané. Staré dlhy bez problémov posplácate a nové už neurobíte. To je rok, kedy dostanete viac zodpovednosti prostredníctvom vášho Saturnu. Pozerá sa na vás. Aj planéta úspechov, a expanzie, Jupiter, vás robí spravodlivými a silnými. I Venuša, Mars a Merkúr vám od januára pomôžu. Od polovice marca do polovice mája budete pracovať ako stroj. Potom budete mať pocit, že chcete niečo zmeniť.

Zdravie

Kľúčom k úspechu bude počúvať potreby vášho tela a nezanedbávať prevenciu. Je potrebné, aby ste si strážili veľké kĺby a kolená. Ak prídu ťažkosti, na nič nečakajte a riešte všetko čo najrýchlejšie. Váš Saturn ovplyvňuje všetkých prostredníctvom vášho znamenia a varuje. Treba počítať s určitým obmedzením. Vaše zdravie bude však, aj vďaka Jupiteru, celkom dobré. Od začiatku marca do polovice mája budete mať aj planétu Mars na vašej strane. To vám poskytne silu a vytrvalosť. Najlepší čas na trochu wellnessu a starostlivosť je v apríli a júli.

Ostatné horoskopy pre znamenie Kozorožec