Horoskopy
Dnes je Štvrtok, 18.12. 2014, meniny má Sláva Slávka

Ročný horoskop pre slnečné znamenia

Horoskop na rok 2014 - Strelec

23.11 - 21.12

Charakteristika znamenia Strelec

2014

Vplyvy planét

V tomto roku 2014 budete mať širokú oblasť záujmov, ktoré vám podporuje i planéta Urán svojou výraznou premenlivosťou. Zvyšuje sa vaša schopnosť myslieť skutočne slobodne. Vaša láska k slobode je veľká. Chcete preskúmať nové hranice života a s ľahkosťou sa cez ne presunúť.

V januári sa hlavne vám uvoľňujú stresy a problémy, ktoré sa mohli vyskytnúť koncom predošlého roka a naberáte ten správny kurz. Avšak pozor na prílišné rozptýlenie, úspech vyžaduje pozornosť. Od planét Jupitera a Pluta dostávate motiváciu na sebavedomie a osobný vzhľad, lásku, romantiku, filozofiu, cestovanie do zahraničia a tiež vyššie vzdelanie. Je ale dôležité, aby ste nevideli len sami seba a nepovažovali sa za stred vesmíru, dajte priestor aj ostatným. Planéta Neptún vyzýva k vcíteniu sa do druhých a nachádzanie porozumenia.

V tomto roku 2014 sa tiež môžete rozhodnúť investovať do nehnuteľností alebo drahých kovov. Podstatné je, aby spôsob investície bol v súlade s vaším vnútorným presvedčením. Od júla a augusta stáva vaším dôležitým medzníkom Jupiter, ktorý svojím vstupom do živlu ohňa, do znamenia Leva zahajuje obdobie úspechu a šťastia.

Láska a sex

Planéta Urán signalizuje, že v tomto roku 2014 sa vám majú v milostnej sfére diať prevažne nepredvídateľné a prekvapivé udalosti. Láska je pre vás životne dôležitým faktorom, ste kreatívni, milí a vášniví. Hneď začiatok roka dáva dosť príležitostí. Chcete zažiariť. Bohyňa lásky, Venuša, vám po väčšinu roka vďaka svojej pozitívnej kombinácii vyžaruje činnú energiu. Čaká vás zoznámenie pravdepodobne za veľmi neobvyklých okolností. V náprotivku nachádzajte navyše i verného priateľa, ktorý je ochotný nasledovať vás za vaším dobrodružstvom a dokáže pochopiť a prijať vaše myšlienky. Pozor, aby vám Neptún neskomplikoval život, a to hlavne manželským párom. September totiž naznačuje, že sa dáte ľahšie zvábiť pokušeniam. Stabilný vzťah tak môže byť narušený žiarlivosťou manželského partnera, pokiaľ však pre to nedáte dôvod, nič zlé sa nestane. Počúvajte svoje srdce. Potrebujete otvoreného a romantického partnera, ktorý bude rešpektovať aj vašu občasnú túžbu po samote. Snažte sa inšpirovať svoju polovičku, aby s vami skúšala nové veci. Každodenné malé prekvapenie alebo drobný prejav lásky vzťahu zaručene dodajú šťavu.

Práca a peniaze

Rok 2014 je pre vás v profesijnej oblasti a kariére obdobím zdokonalenia sa v manažérskych a organizačných schopnostiach, a to aj preto, aby ste dosiahli zárobok podľa svojich predstáv. Máte ho na dosah. Páčiť by sa vám mohli povolania, kde sa veľa cestuje. Viete rýchlo a pružne reagovať na zmeny a bavia vás viac veľké úlohy a plány ako vŕtanie sa v detailoch. Radosť vám prináša každá nová skúsenosť. Jupiter v novembri a začiatkom decembra naberie retrográdny smer. Je to doba, keď budete mať pocit, že sa nemôžete sa pohnúť z miesta. To opadne, až Jupiter naberie priamy smer. Rok 2014 bude Strelcov nabádať, držať sa trochu späť, vyčkávať, premýšľať a plánovať. Veľké životné zmeny môžete očakávať až v roku 2015. Ste fantastickí myslitelia, ktorí chcú úplne všetko - peniaze, slávu, prestíž i uznanie, ale vašou slabinou je, že nevydržíte vo svojich projektoch a ste schopní preskakovať z jedného na druhé. Čo tak svoj vnútorný chaos málinko zharmonizovať? Kozmické energie vám chcú byť nápomocné, aby ste zladili svoje myslenie a energiu do prijateľnej podoby. Čo sa týka vašich financií, bdie nad nimi mocná planéta Pluto. Svoju energiou má nesmierny vplyv na vaše peniaze. Ak ste rozmarní a míňate, utiahne vaše finančné opraty, naopak ak sa vo vás zrodí nový prístup k hospodáreniu, prinesie vám viac peňazí. Do júla má s vašou materiálnou sférou dočinenie aj planéta Jupiter. Vďaka jeho expanzii môžete mať výhody. Naznačuje, že môžete byť konfrontovaní i s nečakaným dedičstvom. Náhle zvraty preferuje aj planéta Urán.

Domov a rodina

Aby ste boli spokojní, potrebujete mať slobodu na objavovanie nových vecí, ale aj mať pri sebe niekoho, kto vás v prípade potreby stiahne späť na zem. Vzťahy s deťmi, rodičmi a príbuznými sú v tomto roku vďaka vášmu porozumeniu veľmi dobre ladené. Ste pre rodinu prínosom. Milujete zábavu a to vás robí medzi ostatnými veľmi populárnymi, takže aj susedia idú k vám radi na návštevu. Ste bezprostrední, máte zmysel pre humor a s deťmi sa tiež radi zabavíte. Je jasné, že vás za to zbožňujú. Pretože sa riadite pravidlami svojho spravodlivého vládcu Jupitera, dávate deťom otvorene najavo svoju rozladenosť, keď sa v niečom pomýlia. V tomto roku 2014 máte tendencie byť sklamaní a popudení napríklad z toho, že vaše deti volia aj únik z reality alebo od povinností. Planéta Neptún ukazuje, že ďalším negatívom pre domáce záležitosti môže byť skutočnosť, že vplyvom prehnaných nárokov vašich miláčikov ťažko vychádzate s peniazmi na rodinný rozpočet. Aj keď máte radi komfort, začnete v apríli s prehodnocovaním nákladov na domácnosť. Trochu chaosu môže priniesť aj prípadná starostlivosť o staršieho príbuzného. S vaším veľkým, optimistickým srdcom však všetko nakoniec zvládnete.

Zdravie

V roku 2014 z vás srší sviežosť a vitalita, ale hoci vaša vládnuca planéta Jupiter hlása energiu. Neznamená to však prestať sa venovať preventívnym opatreniam. Vzduch a pohyb sú pre vás nutné. Venuša, ktorá dohliada na váš zdravotný stav, trochu oslabí boky a obličky. Môžete ich posilňovať prirodzenými spôsobmi: akupresúrou, akupunktúrou alebo Reiki. Pozor na alkoholické nápoje, na prehnané postupy v zlepšovaní vzhľadu a drastické diéty a radšej sa zamerajte na vyváženú stravu. V zimných mesiacoch zaraďte do jedla viac zeleniny a obilnín. Na jar príde varovanie pred preťažovaním chrbta. Pasovať by vám v tomto roku mohli aj farby: červená, purpurová, béžová, fialová.

Energie

Prvá polovica roka beží ticho, ale v lete môžete využiť veľkú energiu planéty Jupiter. Po úspešnej dovolenke sa môže vrátiť v šťastný vzťah. V roku 2014 nemáte žiadne veľké prekážky. Zvládnete i prebytočnú energiu. Pokojnejšie bude v marci a septembri. Vaša povaha vás predurčuje na šťastné prežívanie života. Vďaka optimistickej povahe sa tešíte na každý nový deň. Sklamanie však prichádza, keď sa realita prestane podobať na to, čo ste si vysnívali. Určite sa nevzdávajte svojej túžby po dobrodružstve a poznávaní. To vás môže zaviesť na nečakané miesta a priniesť nečakané objavy.

Dôležité dátumy

Dátumy vyplývajúce z energií príjemnej planéty lásky, Venuše, činorodého a aktivitu posilňujúceho Merkúra a bojovného Marsu.

Venuša

Šťastie v láske, viac duševnej harmónie a citlivosti na krásu i vo vzťahoch:
6.3. - 15.4., 3.5. - 28.5., 12.8. - 5.9., 30.9. - 23.10., 17.11. - 10.12.

Zlé vplyvy na vaše vzťahy:
6.4. - 2.5., 23.6. - 18.7., 6.9. - 29.9.

Merkúr

Priaznivý čas na kontakty, cestovanie, nákupy, predaj a návštevy:
12.1. - 31.1., 13.2. - 17.3., 8.4. - 23.4., 1.8. - 15.8., 2.9. - 27.9., 11.10. - 8.11., 28.11. - 16.12.

Zlý vplyv:
1.2. - 12.2., 18.3. - 7.4., 8.5. - 28.5., 17.6. - 13.7., 16.8. - 1.9.

Mars

Dobré obdobia:
1.1. - 26.7., 5.12. - 31.12.

Zlé obdobia:
13.9. - 26.10.Ostatné horoskopy pre znamenie Strelec

Denný horoskop | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Charakteristika znamenia | Partnerská zhoda

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!