Horoskopy
Dnes je Sobota, 20.12. 2014, meniny má Dagmara

Ročný horoskop pre slnečné znamenia

Horoskop na rok 2014 - Rak

22.6 - 22.7

Charakteristika znamenia Rak

2014

Vplyvy planét

V roku 2014 sa v každom ohľade podporujú i vaše úspechy, ktoré môžu zmeniť váš život. Urán a Pluto prinášajú novinky. Stoicky pokojný Saturn vám prináša trpezlivosť a silu. Aj štedrý Jupiter žehná vašim úspechom. Patríte medzi najcitlivejšie znamenie zverokruhu. Potrebujete neustále nachádzať vonkajšie istoty a neustále ich aj tvoriť. Planéta Saturn vám v roku 2014 dodáva trpezlivosť a zbavuje vás blokád a strachu.

Pôjdete vytrvalo za tým, čo je vášmu srdcu milé. Planéta Jupiter vám vo vibrácii so Slnkom zaisťuje popularitu. Predovšetkým do júla máte tendenciu stretávať s mnohými novými zaujímavými ľuďmi zo všetkých oblastí života. Dochádza k nárastu spoločenských akcií, pričom hlavnou témou sa stáva voľný čas, osobné potešenie, deti a tvorivosť.

Máte úžasnú predstavivosť a fantáziu, v čom vás podnieti aj zasnený Neptún, ktorý vás učí ponoriť sa hlbšie do vlastnej duše. Môže sa úplne zmeniť váš pohľad na mnohé okolnosti. Nepustite sa do prehnaných idealizácií. Pluto by hneď zakročilo a prinútilo vás niektorých myšlienok a vecí sa radikálne vzdať. Planéta Urán signalizuje možnosť prichádzajúcich zmien, napríklad v kariére. Pomôže vám intuícia, ktorá sa u vás v tomto roku 2014 prehlbuje. Počúvajte jej vnútorný hlas.

Láska a sex

Lipnete na snoch, pričom sa vaša fantázia odráža vo vašej sexualite, takže narážate i na milostné skúšky. Pozor na lásku na prvý pohľad! Môže byť nedostupná. V januári je planéta Venuša v Kozorožcovi retrográdna, jedná sa teda o jej spätný chod, aj vy sa držte viac späť. Najväčšie teplo do romantických vzťahov prichádza od konca júla do septembra, kedy sa pridáva aj planéta Mars a láka vás, aby ste vykĺzli zo svojej ulity a otvorili sa vášni. Nutné dodať, že spoľahlivého a oddaného partnera nenájdete na diskotékach. Neodpúšťajte rýchlo tým, ktorí vám ublížili. Potrebujete nájsť partnera, ktorý vie, čo chce. Ženy narodené v tomto znamení nerady rozprávajú o svojich citoch a chcú partnera, ktorý to od nich nebude nasilu žiadať. Potrebujú muža, na ktorého sa budú môcť spoľahnúť a ktorému môžu absolútne dôverovať, až potom sa prejaví ich vášnivosť.

Práca a peniaze

Máte vysoké ambície a to je dobre, predsa len ale vo sfére profesie počítajte s možnosťou vypätých zmien. Ako naznačuje planéta Urán, môžu prísť náhle a prinútia vás svoju pracovnú situáciu radikálne prehodnotiť. Môže sa jednať o novú prácu, ktorá si vyžiada ďalšie rozvíjanie sa a mnohé školenia. Najlepšie podmienky, aby sa veci pohli vpred, máte od konca mája, kedy planéta Mars, ovplyvňujúce vašu aktivitu v kariérnych záležitostiach, lebo prestáva ukončením svojej retrogradity stagnovať. Všetko sa začína vyvíjať deň po dni rýchlejšie a od leta máte na dosah aj ciele, ktoré sa pred pár mesiacmi zdali nemožné. Čo sa týka financií, planéta Jupiter signalizuje lepšie príjmy, ktoré ešte viac stúpajú od začiatku augusta. Tento rok je rokom usilovnej práce a veľkého nasadenia, prípadne i nového vzdelávania. Ak uvažujete o zmene práce, buďte opatrnejší. Planéta Urán vás prinúti svoju pracovnú situáciu radikálne prehodnotiť. Vaša snaha nebude zbytočná. Chce to len zbaviť sa strachu z nových situácií. Pozor na požičiavanie. Vaša náladovosť v niektorých zamestnaniach môže byť prekážkou. Uspokojenie môžete mnohí nájsť pri práci, kde sa staráte o druhých.

Domov a rodina

Rok 2014 naznačuje, že rodinný život prináša do vašich dní potešenie z toho, že sa cítite chránení teplom svojich blízkych. Potrebujete cítiť istotu domáceho prostredia v časoch, kedy sa vám môže vplyvom krízy v ostatných oblastiach života prederaviť váš ochranný pancier. Pocítite dobrú pohodu a emocionálne potešenie. Estetický zmysel pre skrášlenie domova je u vás najsilnejší v druhej polovici júla. Z negatívna si dávajte pozor na vaše nálady, ktoré sa môžu v niektorých dňoch, i pod vplyvom planéty Marsu, prudko meniť, čo je typické pre všetky vodné znamenia. Vhodný bude tento rok 2014 na založenie rodiny a a splodeniu potomka. Tešte sa na dokončenie starých problémov a na nové šance, a to také, v ktoré ste vôbec nedúfali. Osud bude Rakom v tomto roku naklonený vo všetkých smeroch. Majte otvorenú myseľ a srdce a využite beh udalostí pre svoj prospech. Spravidla príliš veľa zo seba vydávate, ale málo dostávate naspäť, a tiež málo požadujete.  Myslite viac na seba.

Zdravie

Tešíte sa dobrej vitalite a chcete ju stále posilňovať, preto sa zaujímate o rôzne preventívne kroky a zdravotné režimy. Jupiter prináša naozaj uspokojivý zdravotný stav.  Chcete byť fyzicky fit a túžite aj skvele vyzerať. Na kozmetické operácie nechoďte v januári. Po psychickej stránke si vychutnáte pozitívnu energiu, ktorá vám umožňuje dostať sa ľahko z akýchkoľvek sezónnych neduhov. Žiadne banálne prechladnutie ale nepodceňujte. Prevencia je pre vás najlepšou ochranou. Hlavne na jar, by mohli mať zápaly z prechladnutia. Ohrozené sú najviac obličky a ženské orgány. Veľmi prospešné sa pre vás v tomto roku javí odstraňovanie toxínov z tela. Spôsob, ako zlepšiť zdravie, nie je teraz do tela veci pridávať, ale naopak odstrániť z neho to, čo tam nemá byť. Ozvať sa potom môže aj žalúdok, takže nepreháňajte. Buďte opatrní i pri zaobchádzaní s nebezpečnými predmetmi. Spokojný život u vás súvisí s pocitom bezpečia. Ak cítite ohrození, únavu, alebo máte všetkého dosť, stiahnete do seba a chránite sa pred svetom. Preto potrebujete ku zdraviu a šťastiu pokojné a bezpečné miesto, kde naberiete nové sily. Vaše vyhovujúce farby sú aj strieborná a biela.

Energie

U väčšiny Rakov bude rok 2014 kľúčovým rokom. Jupiter vo vašom znamení sľubuje najlepší rok za dvanásť rokov. Pobyt vo vašom znamení planéty Jupiter vám prinesie šťastie, bohatstvo, veľa príležitostí. Neoddychujte, realizujte svoje ambiciózne plány. To je to, čo začnete robiť v roku 2014 bude mať veľký vplyv na vašu dlhodobejšiu budúcnosť. Planéta Saturn vám dodá pozitívny efekt, pridá vytrvalosť a spoľahlivosť. Energia Pluta vám tiež dodá silnú podporu, takže sa nemusíte báť problémov. Saturn z vodného znamenia Škorpióna bude pre všetky Raky veľkou satisfakciou a planéta Jupiter vo vlastnom znamení veľkou životnou výzvou a ponukou. Máte i šancu vyhrať v lotérii. Raci narodení v prvej dekáde sú viac spoločenskí a komunikatívni vďaka vplyvu predošlého znamenia Blížencov. V strednej dekáde sú typickí Raci a v poslednej, tretej, je znamenie Raka ovplyvnené spoločenskosťou znamenia Leva.

Dôležité dátumy

Dátumy vyplývajúce z energií príjemnej planéty lásky, Venuše, činorodého a aktivitu posilňujúceho Merkúra a bojovného Marsu.

Venuša

Šťastie v láske, viac duševnej harmónie a citlivosti na krásu i vo vzťahoch:
6.4. - 2.5., 29.5. - 23.6., 19.7., 12.8., 6.9. - 29.9., 24.10. - 16.11.

Zlé vplyvy na vaše vzťahy:
13.1. - 5.3., 3.5. - 28.5., 30.9. - 23.10., 11.12. - 31.12.

Merkúr

Priaznivý čas na kontakty, cestovanie, nákupy, predaj a návštevy:
1.12. - 12.2., 18.3. - 7.4., 23.4. - 7.5., 29.5. - 17.6., 13.7. - 31.7., 16.8. - 2.9., 28.9. - 10.10., 9.11.. - 27.11.

Zlý vplyv:
1.1. - 11.1., 8.4. - 22.4., 3.9. - 27.9., 11.10. - 8.11., 17.12. - 31.12.

Mars

Dobré obdobia:
26.7. - 13.9.

Zlé obdobia:
1.1. - 25.7., 26.10. - 4.12.Ostatné horoskopy pre znamenie Rak

Denný horoskop | Týždenný horoskop | Mesačný horoskop | Erotický horoskop | Charakteristika znamenia | Partnerská zhoda

Charakteristika znamenia Baran
Baran

21.3 - 20.4
Charakteristika znamenia Býk
Býk

21.4 - 21.5
Charakteristika znamenia Blíženci
Blíženci

22.5 - 21.6
Charakteristika znamenia Rak
Rak

22.6 - 22.7
Charakteristika znamenia Lev
Lev

23.7 - 23.8
Charakteristika znamenia Panna
Panna

24.8 - 23.9
Charakteristika znamenia Váhy
Váhy

24.9 - 23.10
Charakteristika znamenia Škorpión
Škorpión

24.10 - 22.11
Charakteristika znamenia Strelec
Strelec

23.11 - 21.12
Charakteristika znamenia Kozorožec
Kozorožec

22.12 - 20.1
Charakteristika znamenia Vodnár
Vodnár

21.1 - 19.2
Charakteristika znamenia Ryby
Ryby

20.2 - 20.3

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!