Horoskopy
Dnes je Piatok, 30.1. 2015, meniny má Ema

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je dôležité pre vás v januári: štart do nového roka bude asi búrlivý, tak sa trochu kroťte. Nenechajte sa vtlačiť do niečoho, čo vám nevyhovuje. Koncom mesiaca si doprajte pokojné chvíle. Tarotová karta na zamyslenie: Princezná palíc Nové začiatky sú dovolené, ale nikto vám nevraví, že hneď s iným partnerom. Palicová princezná dodáva láske oheň, ktorý potrebuje každý vzťah, ktorý má fungovať tak, ako sa patrí. V partnerskom živote to môžu byť príjemné až šteklivé zážitky. Osviežením vzťahu môže byť i netradičné trávenie spoločných chvíľ, plné vzrušujúcich zážitkov. Karta vraví o priaznivom obrate aj v kariére. Pripravte sa na to, že budete možno musieť rýchlo, sebavedome konať a rozhodovať. Investície, ktoré najprv obetujete, by sa vám však mali čoskoro vrátiť. Zvedavosť z vašej stránky nech je ale v norme. Ak vás svrbí jazyk, vydržte a nehovorte veci, ktoré je treba držať v tajnosti. Dodržujte teda všetky čestné zásady v svojom vystupovaní. Tento mesiac je dôležitý, lebo veď začína nový rok. Chodievajte viac do prírody a športujte. Zdravé a krásne telo si treba udržovať. Ak máte už svoje roky, skúste použiť silu prírody k vášmu omladeniu. Bylinky si kupujte v lekárňach, ak ste si ich nenatrhali počas vegetácie.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je dôležité pre vás v januári: príjemné pôsobenie Slnka v Kozorožcovi vám umožní, aby ste sa venovali vzdelávaniu alebo aj filozofovaniu nad zmyslom života. Koncom mesiaca toto štúdium zúročíte v práci, kde vás možno čakajú aj ťažšie chvíle. Tarotová karta na zamyslenie: 7 mečov Tarotová literatúra nazýva niekedy sedem mečov zlodejskou kartou. Kto je ale napríklad v partnerstve zlodej? Asi ten, kto manipuluje druhým človekom a nedáva mu priestor, aby bol sebou samým. Vedzte, že všetko sa raz vráti! Preto radšej dávajte energiu a pochopenie svojmu partnerovi. Človek často horúcou hlavou a nepremysleným konaním narobí škody, ktoré ho poznačia na dlhý čas. Opatrnosť nezaškodí aj pri podpisovaní zmlúv, kde si treba prečítať pozorne i malé písmenká! Niekedy sú dôležité veci zámerne odsúvané na vedľajšiu koľaj ako nepodstatné. Dajte si pozor na neúprimných ľudí. Pozor na nervozitu! Drahocenný čas, ktorý zbytočne premrháme nám nikto nevráti. Skúste si premyslieť dopredu váš deň, aby ste si nerozvážnym jednaním sami sebe neboli zlodejom! Získate tak viac času, aj keď to na prvý pohľad nevyzerá.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je dôležité pre vás v januári: Možné sú cesty do zahraničia, alebo si prispôsobíte svoje okolie tak, aby ste sa cítili po novom, čiže inak ako doteraz. K ste koketovali s myšlienkou, že sa zdokonalíte v angličtine, na čo čakáte? Tarotová karta na zamyslenie: Princezná pohárov Vodná princezná vnímavo a nežne prináša lásku a cit k tým, ktorí sú ochotní mať niekoho radi. Samozrejme, ide to aj bez karty, veď ony sú len barličky pre toho, kto má problém, alebo chce niečo riešiť. Skúste byť nežnejší, oceňte pôvaby života i svojej partnerky, či náklonnosť partnera. Pochopte jeden druhého, aj napriek tomu, že ste si v minulosti ublížili. V robote tiež dobre padne, ak sú k sebe ľudia milší a vychádzajú si v ústrety. Ak nie ste spokojní s prácou, skúste si na nej nájsť aj niečo milé a pozitívne. Nevrlá kolegyňa má možno doma problémy, alebo si namýšľa, že ju nemáte radi. Milý úsmev, ktorý jej darujete hneď ráno, urobí zázrak. Pohľadom na kartu plávajúcej ženy sami uznáte, čo je liekom na zlú náladu, depresiu alebo choroby pohybového ústrojenstva, ktoré často zima prináša. Plávanie v bazéne či dokonca mori na dovolenke v teplých krajinách, je tou správnou medicínou pre vás!

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je dôležité pre vás v januári: Buďte opatrní v záležitostiach partnerstva, lebo vás môžu nachytať na hruškách. Nevinný flirt môže dopadnúť dobre len vtedy, ak ste v minulosti neprisahali vernosť niekomu inému. Vyložte čisté karty na stôl! Tarotová karta na zamyslenie: 5 pohárov Sklamali ste sa a teraz neviete ako budete ďalej existovať? Záleží od vás oboch. Nemusí byť vždy presne po vašom. Skúste sa zamyslieť, či pocity vás oboch nakoniec nepramenia z nudy. Nie je ešte všetko stratené, hoci to tak vyzerá na prvý pohľad! Úprimnosť a rozhovory v dvojici urobia veľa. Za pokus to určite stojí! Ak vám nevyšiel projekt, ktorý ste rozbehli, najlepšie bude, ak to priznáte verejnosti a v prvom rade sami sebe. Vety typu: keby bolo keby, môžu padnúť na začiatku, ale nemajú význam. Snažte sa dôjsť k dôležitému poznatku, a to prečo vám projekt nevyšiel. Príčina je často skrytá v nepríjemnej skúsenosti, na ktorú si človek nechce spomenúť. Z väčšej časti za to môže naše ego. Držte aspoň jeden deň v týždni zeleninový či ovocný deň. Koncom mesiaca budete prekvapení svojou vitalitou, dokonca aj tým, že telo si bude samo žiadať deň živej stravy. Dajte si pozor na alkoholické opojenie, aby z toho nevznikla postupne závislosť. Karta päť pohárov totiž varuje pred touto nekalou vlastnosťou.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je dôležité pre vás v januári: Venovali ste sa viac práci ako partnerovi? Je na čase to zmeniť. Koncom mesiaca to už tak ľahko nepôjde. Využite víkendy na spoločné rozhovory a dajte si záležať, aby tzv. manželské povinnosti neboli povinnosťami, ale príjemným pôžitkom. Tarotová karta na zamyslenie: 4 meče Možno u vás vznikla časom situácia, že si trochu potrebujete od seba oddýchnuť, i keď ste spolu relatívne pokojní. Všetko má svoj čas… Doprajte si ho! Uvažujte, ale pomaly, ako ďalej. Možno by vám prospel pobyt v kúpeľoch alebo dovolenka pri mori. Nastalo určité zmrazenie vašich aktivít? Neznamená to, že sa nedá nič podniknúť, ale podľa karty ani urýchliť. Vystavili by ste sa veľkému riziku. Nebolo by od veci, naplánovať si pracovné voľno. Prekonáte ľahšie určitú stagnáciu. Možno sa vám medzitým objaví riešenie vášho posunu v kariére smerom nahor. Dávajte si pozor na zdravie. Pri prvých príznakoch choroby zahájte liečbu. Pomôžu aj preventívne liečebné metódy, napr. sauna. Otužovanie studenou vodou však treba začať vtedy, ak ešte choroba neprepukla. Doprajte si dostatok spánku.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je dôležité pre vás v januári: Dve tretiny z januára bude Slnko vo vašom dome potešenia, tak sa skúste uvoľniť a toľko nepracujte. Veru, človek nie je len prácou živý. Nakoniec, ak máte uspokojené aj tie vášnivejšie potreby, ide ak robota lepšie od ruky. Je dovolený aj malý nevinný flirt. Tarotová karta na zamyslenie: 19 – Slnko Láska a tvorivosť prinášajú svoje plody, a to radosť z každého prebudenia sa do jasného rána, hoci vonku prší. Spolužitie v jednej domácnosti nemusí prinášať nepríjemnosti, ak vládne denne Slnko vo vašom dome. Urobte niečo pekné a optimistické aj pre svoje okolie. Berte si príklad od detí. Tie sa vedia tešiť zo života! Zapojte hravosť do vášho vzťahu! Kto plánuje prírastok do rodiny, môže sa mu to podariť. Viera v lepšiu budúcnosť by mala byť na programe dňa aj v zamestnaní. Veď Slnko nám vychádza každé ráno a nepýta sa na vašu náladu, alebo či môže vystúpiť na oblohu! Nakazte pozitívnou energiou aj toho večne namrzeného vrátnika. Čo vy viete, možno sa na neho už dlho nik neusmial. Niekto však musí začať. Presadzujte sa v zamestnaní s úprimnosťou dieťaťa. Dokonca vám môžu vyjsť i malé špekulácie, ale ak budú uskutočňované v medziach zákona. Bolo by hriechom zanedbávať pobyt v prírode, hoci je už zima. Zacvičte si jógu. Pozdrav Slnku je najznámejšia zostava cvikov, ktorá je aj na internete. Ak ju však uvidíte naživo u odborníka, nedá sa to porovnať. Odborník na Surya Namaskaru, vás totiž opraví, ak robíte niečo nesprávne.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je dôležité pre vás v januári: Nástup do nového roka bude asi búrlivý, ale vy myslite aj na zadné kolieska. Do spoločnosti berte so sebou aj vášho partnera a majte na seba navzájom rovnaký meter. Tarotová karta na zamyslenie: 5 mincí Skúste sa riadiť starou pravdou: Rob druhým to, čo chceš, aby iní robili tebe. Možno ste doteraz mysleli viac na hmotné stránky života a viazne vám vzťah. Svetielko nádeje tu je, ale musíte chcieť obidvaja nájsť to, čo vám chýba. Jedným z názvov tejto karty je Bieda. Ak teda prežívate obavy z biedy alebo finančnej straty, uvedomte si, že najhoršia bieda je strata viery v seba samého. Nie je chudák ten, kto nemá peniaze, ale ten, kto má chudobného ducha. Tam hore to vždy tak zariadia, že ak si človek verí, šanca k lepšiemu príde, hoci nie ihneď. Verte preto, že ak robíte poctivo, budete nakoniec ocenení. Ak máte určité obavy, že prídete o vašu prácu, zamyslite sa, či na sebe nemôžete niečo zlepšiť, aby ste si ju udržali. Doprajte si dostatok ovocia a zeleniny. Jedzte menej sladkostí a mäsa, veď po Vianociach a búrlivých oslavách Silvestra pôst nezaškodí. Pozor si dajte na dýchacie orgány a močový mechúr. Otužujte svoje telo prechádzkami.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je dôležité pre vás v januári: Ak ste sa koncom roka dali na cesty, pokračujte v tom i naďalej. Možno zlepšíte vaše rodinné vzťahy, ktoré budú koncom mesiaca skúšané. Tarotová karta na zamyslenie: 9 – Pustovník Pocity samoty, aj keď žijeme vo vzťahu, sú časté. Počúvajte svoje vnútro, čo vám hovorí. Hľadá pravdu. Nie tú, ktorú sa dočítate niekde, alebo vám to povie iný človek. Pravdu, ktorú cítite ozajstne. Nepotrebujete to nikým odobriť. Všetko ostatné, sú len názory iných. Buďte sami sebou, a potom sa obráťte k partnerovi. Ak sa dá, pozerajte na neho inými očami ako doteraz. Čakajú vás rôzne dôležité úlohy? Treba sa na nich náležite pripraviť. Naštudujte si normy a predpisy, dajte si dostatok priestoru, kým vyjdete s vašimi plánmi na svet. Iste vás potom bude čakať úspech a spokojnosť. Spoliehajte sa na svoju vnútornú múdrosť, ale pritom aj choďte dopredu s dobou! Nedržte sa kŕčovite svojho názoru. V tomto je často príčina kŕčových žíl, bludnej ľadviny, zlomenín, kurích ôk či rôznych mykóz. Dajte priestor aj samote. Zamyslite sa nad vašimi neduhmi. Vráťte sa však potom k normálnemu životu.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je dôležité pre vás v januári: Doma buďte prvé dni ako sa vraví, poslušnejší, čiže nevyvolávajte žabomyšie hádky. Prebytočnú energiu si vybite športom. Tarotová karta na zamyslenie: 8 pohárov Niekedy sa človek bojí načrieť do určitej záležitosti, aby niečo nepokazil. Nakoniec týmto spôsobom oslabuje vzťah, lebo nie je úprimný. Možný je smutný, ale dobrovoľný odchod od trápenia, alebo starosti v citovej oblasti. Môžete mať pocit, že ste už na druhom brehu, ale hora pred vami je tmavá a smutná. Javí sa tak preto, že je ešte v diaľke. Zmení sa na horu pravdy, ktorá nemusí byť zraniteľná. Ak vám niekto v práci dal najavo svoju nespokojnosť, nezúfajte. Je nebezpečné držať myšlienky o sebe ako o neschopnom hlupákovi, lebo sa môžu zhmotniť. Vedzte, že žiadna kaša sa neje taká horúca aká sa uvarí. Na pracovných cestách sa možno zdržíte dlhšie, ako ste predpokladali. Pripravte sa preto aj na takú alternatívu a vezmite si dostatok vhodného oblečenia a poproste šéfa o dostatok peňazí. Malá diéta nezaškodí. Dajte si aspoň jeden deň v týždni ľahšiu stravu, alebo pite len zeleninové šťavy alebo ovocné. Najlepšie bude, ak ich spolu nemiešate, čiže buď ovocie alebo zelenina. Tí, ktorí sa neboja hladu, alebo im to dovolí zdravotný stav, môžu piť jedenkrát do týždňa len čistú vodu, do ktorej dali liečivý kameň krištáľ. Telo sa vám odmení vitalitou.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je dôležité pre vás v januári: Slnko je u vás do dvoch tretín mesiaca, nabíja vás svojim jasom. Využite ho na koncentráciu alebo zaostrenie na jeden cieľ. Ak dosiahnete jednu métu, potom cieľte na tú druhú, aby ste sa nezacyklili. Tarotová karta na zamyslenie:7 pohárov- Ilúzie Nenechajte sa znechutiť názvom karty! Pohárové karty sa nám prihovárajú a ukazujú zrkadlo v citovej oblasti. Nepodľahnúť však ilúziám, a to ak sme sa už zaľúbili, je ťažké. Vyberať v láske si treba srdcom a pritom zisťovať, či aj rozum súhlasí. Zadaní by nemali podľahnúť klamu, že ich partner podvádza. Treba sa o tom poriadne presvedčiť! Na obzore možno vidíte viac možností vylepšenia vašej kariéry. Niektoré z ich sú možno len klamom alebo skúškou, či uveríte bombastickým sľubom. Preto si starostlivo vyberajte svoje cesty a riešenia dôležitých pracovných záležitostí. Zamyslenie pre tých, okolo ktorých sa nič nedeje: skúste sa pohnúť sami dopredu. Sústreďte sa pritom na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Upozornenie, ktoré vás nemá uraziť: treba byť opatrní v požívaní opojných nápojov. Skúste piť viac čistej vody. Pri chaotickej nálade nepodľahnite depresii, obráťte sa k modlitbám alebo k nekonečnému dobru, ktoré drží tento svet pohromade.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je dôležité pre vás v januári: Prvá tretina mesiaca je pre vás akčná, tak sa čiňte. Nezabúdajte však aj odpočívať a možno aj meditovať. Uchráni vás to pred nepremysleným konaním. Tarotová karta na zamyslenie: Eso palíc Vaše partnerstvo sa môže zmeniť na ohnivý vzťah, plný vášne a temperamentu. Nadchne vás možno spoločná neplánovaná dovolenka alebo aspoň víkend v dvojici. Všetko so všetkým súvisí. Vrátite sa do práce ako znovuzrodení. Voľní môžu stretnúť novú lásku. Pozor však, aby ten ohník vášne rýchlo nezhasol, tak ako aj vzplanul. Karta prináša zrod nových myšlienok, príjemne iskrivý spôsob života, alebo aspoň dobrú povzbudzujúcu správu. Už aj to, keď sa pozriete na túto kartu vyvoláva dynamiku, životný elán, žiadne ilúzie, ale skutočnosť. Máte strach, že sa vám niečo nevydarí? Uvedomte si, že aj negatívna skúsenosť je skúsenosťou. V zdravom tele sídli i zdravý duch! Novú silu získate z prírody, ktorá je našou prvou liečiteľkou. Plávajte, prechádzajte sa, hrajte tenis alebo iné hry a nalaďte sa optimisticky do nadchádzajúcich dní.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je dôležité pre vás v januári: Venujte sa priateľom, svojim snom. Niektoré veci budete chcieť rozbehnúť s priateľmi, a to hneď prvú tretinu mesiaca. Prečo aj nie? Posledné dni januára sa utiahnite do úzadia, aby ste to neskôr znovu roztočili! Tarotová karta na zamyslenie: Kráľovná mincí Zmyselnosť, vernosť, dobrosrdečnosť, veselá myseľ, praktickosť a radosť zo života. To sú dôležité atribúty, ktoré vám prináša táto karta ako posolstvo na zamyslenie sa nad svojím partnerským životom. Pozor však na vypočítavosť. Tá sa k láske nehodí! Mincová karta priťahuje peniaze. Buďte však opatrnejší, neriskujte tým, žeby ste si nepremysleli dopredu svoje kroky. Vložte do vašej práce zdravý sedliacky rozum, usilovnosť, vytrvalosť a cit pre zodpovednosť. Pozor však na puntičkárstvo. Jednajte profesionálne, potom sa vám bude dariť. Dbajte na zdravú výživu, jedzte dostatok zeleniny, najlepšie vypestovanej ekologicky. Pozor si dajte na alergie. Neprejedajte sa. Uvedomte si, že za seba a svoje zdravie zodpovedáte predovšetkým vy sami!

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2015 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!