Horoskopy
Dnes je Štvrtok, 17.4. 2014, meniny má Rudolf

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v apríli: Slnko je u vás a dáva vám silu do nových dní. Pozor na neuvážené jednanie, aby ste si nepokazili to, na čom ste tak dlho pracovali. Jedná sa aj o vzťahy, o ktoré sa treba starať ako o oko v hlave. Tarotová karta pre vás: 6 palíc V láske má zvíťaziť zas len láska. Vlastne vyhráva ten, kto naozajstne miluje. Praje totiž úprimne tomu druhému len to najlepšie. Ak ľúbite, tešte sa z toho, lebo nie každý človek je toho schopný. Ak je váš cit opätovaný, vážte si toho. Je to pozitívna karta v oblasti partnerských vzťahov, hoci je ohnivá. Prajem vám všetkým, aby sa vám splnili vaše plány a predsavzatia. Skvelá karta s dobrými správami pre vás. Palice vyjadrujú úspechy hlavne na poli práce. Najväčším víťazstvom pre vás však bude, ak ovládnete slabšie stránky svojej osobnosti. Tak sa vám bude dariť v kariére i v medziľudských vzťahoch medzi kolegami či klientmi. Ohnivé palice nám dodávajú energiu do života. V tomto prípade nezabúdajte na šport a snahu, aby zvíťazila chuť do života nad letargiou i lenivosťou. Je už jar a čo nevidieť si budete skúšať plavky na letnú dovolenku. Kedy ste si boli naposledy zacvičiť v posilňovni alebo aspoň zabehať?

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v apríli: Najprv si zrekapitulujte svoj uplynulý rok. V poslednej tretine mesiaca je Slnko u vás. Príliv energie od narodenín pocítia postupne všetci Býkovia. Nemusíte sa však nikam ponáhľať. Nezabudnite sa venovať i svojej psychike. Tarotová karta pre vás: Rytier palíc Nuda je pomalou smrťou vzťahu. Rytieri jazdia na koni, čiže sú v pohybe, a ten hovorí o zmene. Nie partnera! Môžu to byť nové plány do spoločnej budúcnosti. Osviežením vzťahu môže byť i netradičná zahraničná dovolenka, plná ohnivých vzplanutí a vzrušujúcich zážitkov. Voľní môžu práve na takejto ceste stretnúť novú lásku. Pripravte sa na to, že možno budete musieť rýchlo, sebavedome konať a rozhodovať. Investície, ktoré vložíte do projektov, by sa vám mali čoskoro vrátiť. Črtá sa spolupráca s ľuďmi z veľkej diaľky až cudziny alebo naopak: vy pôjdete na služobnú cestu za hranice svojho kraja. Doterajšia tvrdá práca vám prinesie úspech. Preto nezaháľajte! Nezabúdajte na pohyb. Športovanie, prechádzky jarnou prírodou alebo tanec. To ešte nikomu neuškodilo. Stačí ak si ho prispôsobíte svojmu veku a nálade.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v apríli: Veľkú noc, hlavne pondelok, si asi užijete do sýtosti s priateľmi a rodinou, ale budete trochu vážnejší ako po minulé roky. Potom sa stiahnite do úzadia, aby ste plánovali niečo nové, na čo ste čakali. Tarotová karta pre vás: 21 Svet Skúste vycestovať do zahraničia aspoň na pár dní. Podľa tejto karty môže byť, že ste už prešli určitou cestou, kde ste sa pomocou partnerstiev sami lepšie spoznali. Je čas pohnúť sa ďalej. Aj skúšky, ktoré zažívate môžu posunúť váš terajší vzťah, aby vystúpil o stupienok vyššie. Voľní môžu stretnúť partnera, ktorý ich bude dopĺňať. Priaznivý štart vpred! Karta dáva zelenú novým cestám, a to pracovným i vzdelávacím. Tak ako pri vzťahovom výklade, nevylučuje sa i ďaleký svet, ktorému sa treba otvoriť. Možno sa vydáte len za hranice vášho bydliska a konečne začnete študovať angličtinu, alebo iný svetový jazyk. Ak na vás dolieha stres alebo si myslíte, že všetko nezvládnete, nezabúdajte na autogénny tréning a terapiu vodou, slnkom a športom. Možno to bude chcieť aj zmenu v pohľade na okolie i seba samého.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v apríli: Kvadrát Slnka počas jeho pobytu v Baranovi, a to na vaše znamenie si pýta svoju daň, pokým nevstúpi do Býka. Tých menej smelších však možno povzbudí, aby použili svoje lakte a presadili sa. Tarotová karta pre vás: Rytier pohárov Buďte ústretoví! Dvorné karty, vyjadrujú vo výklade tarotu osoby, ktoré sú alebo možno prídu človeku do života, ale aj nás samých ako zrkadlo. Pozrite sa v prvom rade na seba, a potom s láskou a porozumením prijmite energie prichádzajúce osobami hlavne mužského pohlavia. Môžete sa potom o to viac tešiť z priazne priateľov i partnerov. Spájajte ľudí láskou i v pracovnej oblasti. Ak dáte do svojho prejavu viac jemnosti, nebudete pozerať často do minulosti, úspech bude na dosah ruky. Predstavte si aj svojich opozičníkov ako ľudí, ktorí majú svoj súkromný život a tiež prekonávajú, niekedy úspešne inokedy neúspešne svoje osobné problémy. Vzťah a láska sa pestujú. Za odmenu dostávame viac harmónie do života, kvitne nám ruža lásky, a tým sa nám zlepšuje aj zdravie. Ľudia, žijúci v dvojici žijú väčšinou dlhšie. Chodievajte viac do prírody, plavární a častejšie buďte spolu v dvojici so svojim partnerom.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v apríli: Tak to platí asi u každého, keď nám praje Slnko, pokúša nás iná planéta. Myslíte si možno, že nemáte šťastie, no nie je to tak. Ak sa vám nedarí na jednom úseku života, napríklad v práci, skúste štúdium alebo sa venujte viac duchovným veciam. Tarotová karta pre vás: 9 mečov Vzťah môže prechádzať skúškou samoty. Všetko zlé je však na niečo dobré. Na prvý pohľad vyzerá táto karta kruto, ale trápenie a strhávanie sa zo sna nás privádza k určitému poznaniu. Vstaňte vtedy a zapíšte si svoj sen. Dobré je mať pero a papier na nočnom stolíku. Stačí si poznačiť zopár slov. Ráno sa ľahšie rozpamätáte, čo sa vám snívalo. Počas dňa si rozoberte, čo vám sen odkazuje. Máte veľkú zodpovednosť? Nemôžete kvôli práci spávať? Vyjasnite si svoje pracovné pole pôsobnosti. Budete mať menej trápenia v budúcnosti. Väčšinou ide o vážne záležitosti, kedy sa bojíme rizika zlyhania. Najlepším riešením je konať s čistým svedomím, aj keď nás okolnosti tlačia ísť cestou obchádzania pravdy. Výklad neveští, je len na zamyslenie sa nad sebou. Meče hovoria väčšinou o boľavej duši. Dajte si do poriadku psychiku, prechádzkami prírodou. Je jar, pohľad na stromy a kvety vás upokojí a nadchne.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v apríli: Ak ste teraz zameraní na oblasť obchodu a vecí s tým spojených, je to v poriadku, len nezabúdajte, aj na vzťahy a lásku. Tarotová karta pre vás: 6 pohárov Budujte svoje šťastie v láske na tom, čo ste už skúsili a prežili. Poháre sú predstaviteľmi citov. Ak ste voľní, môžete stretnúť starú lásku z mladosti. Ak žijete v harmonickom partnerstve, nenechajte sa veľmi rozcitlivieť spomienkami na mladosť. Každé obdobie života má svoje čaro! Vaša láska z mladosti zostarla a vyzerá i koná teraz inak. Jar vyvoláva túžbu niečo nové so sebou robiť, aby sme boli efektívnejší v práci. Niekedy sa v spomienkach dostaneme až do detstva. Znovu objavíme svoje talenty či schopnosti, ktoré možno využiť i v terajšej práci. Stojí to za to, aby ste si spomenuli, čo ste radi robili v minulosti. Možno sa vám to teraz práve zíde. Nechcem rozvíjať chybné návyky v stravovaní a životospráve. Poznáte ich. Aká choroba sa u vás v rodine opakuje? Príčina bude aj v nesprávnom náhľade na život, ktorý ste žili podobne možno po mnohé generácie vo vašom rode. Jedinec, ktorému záleží na zdraví, sa poučí z minulosti a neopakuje chyby svojich predkov i tie svoje.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v apríli: Stále vás to ťahá vŕtať sa v minulosti? Vezmite si papier a spíšte si všetko, čo vás žerie. Spáľte to potom. Ak si poviete, že si vás minulosť i tak nájde, pomôže to aspoň načas. Neskôr sa budete pozerať na veci z iného uhla. Tarotová karta pre vás: 5 mečov Vojna láske nesvedčí! Možné sú hádky a nedorozumenia medzi vami a partnerom. Bodaj by to nebola pravda! Vašou zbraňou bude to, že sa nenecháte rozčúliť za žiadnych okolností. Vyžarujte bezpodmienečnú lásku okolo svojich blízkych. Neutrpíte tak porážku, ktorou je aj to, ak človek nepríčetne vybuchne. Cítite sa ako na vojnovej nohe aj v práci? Skúste diplomatické konanie, alebo sa stiahnite a počkajte na priaznivejšie obdobie. Prijmite aj malú prehru. Zamyslite sa, prečo sa tak stalo. Tento fakt bude pre vás nakoniec výhrou. Neverte rečiam kolegov a klientov, dokým si ich neoveríte. Preceňovaním svojich síl si môžete spôsobiť poruchy na zdraví. Ak sa pozrieme na svoje možné zdravotné problémy z duchovnej úrovne, pomôže odpustenie tým, ktorí nám ublížili. Môžete sa s dotyčnou osobou porozprávať, ale s tým zámerom, aby to malo zmysel. Ak nie, dajte na papier všetko, čo vás trápi a následne ho spáľte.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v apríli: Venujte s svojmu zdraviu a vylepšujte si pracovné veci. Veľa toho máte za sebou, vlastne môžete byť celkom spokojní, ak to teda prijmete. Niečo vás poháňa dopredu. Nezabúdajte však, že aj láskou je človek živý, nielen prácou! Tarotová karta pre vás: 10 palíc Nepotláčajte v sebe cit a lásku! Palice značia pohyb, cesty a rôzne aktivity. Možno sa na spoločnej dovolenke vyrieši problém, ktorý vás už dlhšie tlačil. Nebojte sa povedať partnerovi čo vás ťaží. Cestovanie je liekom aj pre osamelých. Možno sa k vám niekto pridá! Jeden nevie, snáď budete neskôr cestovať spoločne životom. Naložili na vás bremeno, pracovať za dvoch či dokonca za troch? Vládzete veľa, ale tie zbytočné malichernosti, ktoré treba tiež riešiť, vám asi vadia. Už aby bola pracovná porada! Váš múdry pohľad na problém a dobrá pozorovacia schopnosť pomôže aj druhým, ktorí to tiež tak cítili a nemali odvahu vystúpiť s návrhom na zlepšenie pracovného prostredia a využívanie pracovného času. Nepríjemnosti, ktoré zažívame v práci sa odrážajú aj na zdraví. Možné sú bolesti hlavy, únava. Pomôžu prechádzky v prírode, práca v záhrade, a hlavne vyhadzovanie zbytočností z mysle, ktoré vás ťažia!

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v apríli: Aprílové Slnko vás nabíja pozitívnou energiou. Trochu pribrzdenia vám nezaškodí. Venujte sa aj svojmu zdraviu a v práci si robte relaxačné prestávky. Tarotová karta pre vás: 3 meče V živote nie je nič len tak náhodou. Už ste sa o tom asi presvedčili. Niektoré veci a situácie sa opakujú dovtedy, kým sa nepoučíme. Zastavte sa na chvíľu a počúvajte svoje srdce. Ono vám poradí. Uvidíte, že neskôr sa budete na vaše hádky s partnerom pozerať s humorom a nie ako na infarktové stavy. Nič nedostaneme úplne zadarmo. Stresy sú v každej práci. Upokojte sa a nabehnite na pracovné problémy s otvorenosťou, ale pokojne. Pravdou najďalej zájdeme. Niekedy treba povedať aj nepríjemné veci, aby sa ľady pohli. Koľkokrát denne si pomyslíte na pokoj a svoje zdravie? Málokedy, ak ho máte v poriadku. Myslite na svoje srdce. Ak zažívate stresy doma či na pracovisku, budete musieť o to viac relaxovať. Pomôžu prechádzky v prírode.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v apríli: Riešite si minulosť? Nezabúdajte pritom na cit a lásku. Treba myslieť dopredu na fakt, že niektoré veci sa zobrať späť nedajú. Skúste byť hravejší a veselší. Koncom apríla sa vám to asi aj podarí. Tarotová karta pre vás: 20 Posledný súd Pokiaľ nemáte jasno, akým smerom sa má uberať váš vzťah, skúste začať robiť niečo inak ako doteraz. Verím, že na konci vašej krízy nájdete poklad, ktorý hľadáte. Nemáte ho náhodou doma? Voľní, vy zas prehodnoťte svoju minulosť, tak úprimne. Možno tam nájdete odpoveď, prečo ste sami. Vy patríte medzi tých, ktorí vedia, čo chcú. Oblečte si nové šaty! Kto je nespokojný v zamestnaní, nech sa zamyslí, či nie je čas dať výpoveď. Karta naznačuje aj nový post, alebo nejakú inú zmenu v práci, po ktorej nastane odľahčenie na tele i duši. Veď práca je často náš druhý domov, v ktorom strávime veľa času. Možno je načase zmena. Chce to aj nový prístup k svojmu telu i duši. Dajte si preventívne skontrolovať svoj zdravotný stav. Navštívte centrum zdravia vo vašom okolí, alebo aj niekde, kde ste ešte neboli.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v apríli: Začiatok mesiaca je k vám veľmi priaznivo naklonený, vlastne skoro celý apríl je pre vás pozitívny. Ste novátori, rebeli od narodenia. Teraz by sa mali tieto vaše vlastnosti ešte prehĺbiť. Tarotová karta pre vás: 7 palíc Podľa karty to máte ťažšie, ale vždy sa dá niečo podniknúť. Palice sú ohnivého živlu. Palicový ohník predstavuje boj a zdá sa, že aj na poli partnerstva. V láske by sa však nemalo pozerať na to, kto z koho. Boj o lepšiu pozíciu si nechajte na športové súťaženie. Do vzťahu nenechajte zasahovať iných ľudí. Tam máte byť len vy dvaja. Kto chce vyhrať, musí mať aj svoju dávku odvahy! Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Spory v práci ukončite jasným rozhovorom. Nerozpitvávajte nepodstatné maličkosti. Postavením sa obidvoma nohami na zem, zvládnete boj, ktorý sa objaví občas aj na tom najlepšom pracovisku. Predstavte si, že ste postava, ktorá má dobrú pozíciu voči presile šiestich palíc. Prečo? Je predsa cítiacim človekom. Na dôvažok má v rukách tú siedmu palicu, ktorá stelesňuje vôľu popasovať sa, v našom prípade možno aj so zdravotnými ťažkosťami.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v apríli: Riešte si minulosť, ak chcete ísť dopredu. Venujte sa aj drobným každodenným činnostiam. Možno prídete na to, ako si vylepšiť svoju prácu niečím novým, čo vám spríjemní inak monotónnu robotu, ktorá vás často vyčerpávala. Pozor na nevinné flirty, hlavne ak máte konzervatívneho partnera. Tarotová karta pre vás: 4 mince Karta má jeden z trefných názvov, a to Lakomosť. Múdrosť, ktorá je preverená rokmi znie: Moc a sila peňazí sú pojmy pominuteľné. Na druhý svet si nič hmotné so sebou nevezmeme. Ak sme zneužívali svoju dočasnú moc nad niektorými ľuďmi, čo ostane po nás, aká spomienka? V partnerskom vzťahu má mať svoju najväčšiu moc láska a jej pevné puto. Staré osvedčené tradície treba síce dodržiavať, ale nelipnite na starých a prekonaných predstavách o svete. V práci je potrebné občas zaviesť nejaké novoty, ktoré vám prinesú zisk. Dokonca, čím viac investujeme do školení a modernizácie svojho pracovného prostredia, tým máme väčší finančný efekt na účte. Nepríde hneď, ale dočkáme sa! Neľutujte peniaze na zdravú stravu a dovolenku. Vyplatí sa vám to. Pobyt v horách, či dokonca niekde pri mori, sa vám vráti. Nebudete toľko maródovať, keď začne chrípkové obdobie. Nezabúdajte na moc nad svojimi nekalými vlastnosťami, ktoré má každý!

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Darja
Veštica Darja

Venujem sa tarotovému poradenstvu a anjelskej...
Veštica Kamila
Veštica Kamila

Numerológia, karty, astrológia, dodám vám silu...
Veštica Zarija Feoh
Veštica Zarija Feoh

Venujem sa vyhľadávaniu stratených osôb a vecí....
Veštec Adam
Veštec Adam

Zameriavam sa na veštenie a liečenie pomocou...
Veštica Emilia
Veštica Emilia

Vyštudovala som školu Mgr. Lehotskej Ľubice, mám...
 
Veštica Darja
Veštica Darja
Venujem sa tarotovému poradenstvu a...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 151

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!