Horoskopy
Dnes je Pondelok, 22.12. 2014, meniny má Adela

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v decembri: Priaznivý pobyt Slnka vo vašom dome ďalekých ciest, štúdia a filozofie náležite využite. Zapíšte sa do kurzu cudzieho jazyka alebo začnite študovať literatúru podľa svojho odboru. Neskôr môžete žiadať v práci o postup. Tarotová karta pre vás: Kráľovná pohárov Karta vyjadruje ženy, ktoré sú citlivé a starostlivé matky, ale aj láskavé priateľky. Iste budete mať príležitosť prejaviť tieto svoje kladné vlastnosti i pri partnerovi. Muži, hľadajte vo svojej žene tieto cnosti. Má ich každá žena, len ich treba chcieť vidieť a podporiť! Najvyšší cieľ partnerstva je splynutie duší. K tomu však musí pridať láskavú energiu aj jedna i druhá strana. Vybudujte si dôveru medzi spolupracovníkmi. Ak pracujete na vedúcom mieste, skúste byť viac empatickí. Pouvažujte, či treba v práci vždy pritvrdiť. Na druhej strane sa nenechajte využívať kolegami, ktorí zistili, že radi pomôžete. Vy už nájdete svoj spôsob, aby ste nastolili harmóniu na pracovisku. Nalaďte sa nežne a optimisticky na každý deň. Dávajte teraz pozor na sklony k pohodlnosti, aby ste nezačali priberať. Pite dostatok tekutín a venujte sa športu, napr. plávaniu. Pri chorobách využite aj alternatívnu liečbu spolu s alopatickou.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v decembri: Búrka, ktorá sa u vás možno prehnala minulý mesiac, už prehrmela a vy ste sa obaja poučili, čo môžete a čo nie. Aspoň sa tak hovorí, že múdry človek sa poučí zo svojich chýb... Tarotová karta pre vás: 10 mincí – Bohatstvo Vzťahy si treba pestovať neustále, a to zrelým bohatstvom ducha a odpúšťaním. To posledné môže byť aj vašou cnosťou, ak ste prekonali úskalia vašej karmy. Diskovou kartou prichádza pocit spokojnosti a blahobytu. Platí tu priama úmera, čiže to viac, o koľko ste sa o vašu spokojnosť zapríčinili svojou láskou. Karta však upozorňuje nezaspať na vavrínoch a nezlenivieť, aby po spokojnosti nenastal pád do letargie. Ak pracujete s chuťou môžete byť pyšní na svoje výsledky. Vaše príjmy sa môžu ešte zvýšiť, len nestagnujte na jednom mieste, lebo pôjdete o chvíľu späť. Obavy z cudzincov a ich spolupráce s nimi nemusia byť opodstatnené, ale preverte si ich prv, než začnete s nimi konať. Aj tu platí, aby ste boli bdelí a dokončili všetko včas. Práca chvatná málo platná! Dajte si záväzok, že večer nebudete vyjedať chladničku. Keď si oblečiete svoj odložený kožuch, budete si ďakovať, že ste športovali. Je pritom jedno, koľko máte rokov! Vyhovárať sa na zrelý vek, že to už lepšie nebude, je svojim spôsobom nechuť na sebe niečo meniť, a veľká miera pohodlnosti! Prospeje vám zmena prostredia.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v decembri: Nástup do nového mesiaca je pre vás chaotický. Dajte si záležať na svojich vzťahoch s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Zmiernite tempo! Tarotová karta pre vás: 5 mečov – Porážka Vojna láske nesvedčí! Možné sú hádky a nedorozumenia medzi vami a partnerom. Bodaj by to nebola pravda! Vašou zbraňou bude to, že sa nenecháte rozčúliť za žiadnych okolností. Vyžarujte bezpodmienečnú lásku okolo svojich blízkych. Neutrpíte tak porážku, ktorou je aj to, ak človek nepríčetne vybuchne. Cítite sa ako na vojnovej nohe aj v práci? Skúste diplomatické konanie, alebo sa stiahnite a počkajte na priaznivejšie obdobie. Prijmite aj malú prehru. Zamyslite sa, prečo sa tak stalo. Tento fakt bude pre vás nakoniec výhrou. Neverte rečiam kolegov a klientov, dokým si ich neoveríte. Preceňovaním svojich síl si môžete spôsobiť poruchy na zdraví. Ak sa pozrieme na svoje možné zdravotné problémy z duchovnej úrovne, pomôže odpustenie tým, ktorí nám ublížili. Môžete sa s dotyčnou osobou porozprávať, ale s tým zámerom, aby to malo zmysel. Ak nie, dajte na papier všetko, čo vás trápi a následne ho spáľte.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v decembri: Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Drobnú prácu vykonávajte priebežne, aby sa vám jej nenakopilo veľa. Následný stres by sa mohol odraziť na vašom zdraví. Tarotová karta pre vás: 4 poháre – Nespokojnosť Tentoraz vám vyšla vám karta, ktorá vyjadruje neistotu a nespokojnosť v citoch. Možno sa vám objaví niečo z nedávnej minulosti, čo bude treba doriešiť. Ak nie, aj tak si uvedomte, že tráva za kopcom je tej istej farby, ako pred ním. Hľadajte chyby aj na sebe, nielen na partnerovi. Iste to neskôr ocení. Ak ste nespokojní v práci, skúste sa zamyslieť nad pozitívnymi faktormi, ktoré vás k tejto robote priviedli. Všade je niečo a každý šéf má svoje muchy. Priznajte si, že vy ich máte tiež. Ak vám však naozaj dlhodobo potvrdzuje, že v práci je čím ďalej tým menej dobrého, poobzerajte sa teda po novom mieste. Možno sa treba občas v niečom uskromniť, často je to jedlo a konzumácia alkoholu, či veľkého množstva kávy. Vody, ovocia a zeleniny si však doprajte dostatok. Nakoniec je to živá strava, ktorá vám dodá energiu a pozitívne vás naladí.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v decembri: Čakať môžete búrlivý mesiac, kedy sa pohne veľa vecí v partnerstve, ale aj v práci. Koniec roka skúste dbať viac na svoje zdravie a športujte! Tarotová karta pre vás: 5 Veľkňaz Veta, ktorá hovorí za všetko: Múdrosť je len v pravde. Človek, ktorý ju berie na vedomie, iste nebude obeťou svojich telesných pudov. Nemyslím tým teraz, že máte teraz žiť život v askéze! Vzťah, ktorý vydržal dlho, je založený na duchovnom základe, čo nevylučuje aj krásne splynutie dvoch fyzických tiel. Kto sa drží svojho vnútorného radcu, čiže svedomia, má v sebe lásku a pokoru k Bohu i k ľuďom, ktorých denne stretáva, môže spokojne spávať. Môže sa mu stať nielen to, ale ľudia sa budú k nemu obracať s prosbou o radu a pomoc. Berte to ako poctu, ak vás niekto požiada o to, aby ste ho vypočuli. V zdravom tele zdravý duch! Platí to aj opačne. Vyčistite si každé ráno i večer hlavu od hnevu, nenávisti či pocitu, že ste boli niekým ukrivdení. Žehnajte všetkým ľuďom dobro s láskou!

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v decembri: Začiatkom mesiaca môžete zažiť stresové situácie, kvôli bytu. Uvedomte si, že k Vianociam nemusí byť všetko tip top, ak robíte veľké úpravy. Raz sa to muselo pohnúť. Bude aj lepšie! Tarotová karta pre vás: 4 palice – Dokončenie Počuli ste už o umení feng šuej? Nové usporiadanie bytu zmení energetické vibrácie v priestore a následne sa dejú malé zázraky! Do zóny partnerstva si môžete dať vašu spoločnú fotografiu alebo sošku objímajúcich sa milencov. Karta poukazuje na možnosť zmeny v partnerstve, niekedy aj sťahovanie a bývanie spolu „na hromádke“, čiže bez sobáša. Zamerajte sa aj na zmenu nábytku alebo jeho premiestnenie. Prostredie, kde trávime aspoň osem hodín denne, vplýva na našu výkonnosť. Preto sa poobzerajte okolo seba. Ako to vyzerá na vašom pracovisku? Povyhadzujte staré, nepotrebné papiere a vymažte maily, ktoré už nemienite otvárať, ak ste to už dávno nespravili. Prídu nové, inšpiratívne myšlienky i správy a s nimi aj nové peniaze do firmy. Dobre viete, ktoré jedlo škodí vášmu telu. Obmedzte konzumovanie sladkostí a živočíšnych tukov. V každom veku sa dá urobiť niečo pre svoje telo. Jedzte je dostatok zeleniny i ovocia. Pite ovocné šťavy, najlepšie čerstvo vylisované a jedzte zeleninové jedlá s malým množstvom tuku.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v decembri: Radosť vám urobia krátkodobé cesty za vašimi priateľmi, súrodencami alebo budete cestovať len z púhej zvedavosti. Niekedy nepoznáme susedné mesto, ale zato zahraničie máme zmapované až až. Tarotová karta pre vás: 8 mincí Prezieravosť má v určitej miere svoje miesto i v láske, aj keď s tým možno niektorí čerství zaľúbenci nebudú súhlasiť. Spoločné záujmy a koníčky spájajú svojim pevným putom dvoch ľudí. Nájdite si niečo, čo vás bude oboch zaujímať a napĺňať, aby ste sa neskôr spolu nenudili. Dlhodobý vzťah bude treba osviežiť nejakým darčekom v podobe tvorivosti. Popustite uzdu fantázie aj v spálni. Disky vyjadrujú praktické a hmotné záležitosti. Ak ste v minulosti plánovali prakticky, malo by sa vám dariť i v robote. Svoje miesto tu však má aj stále vzdelávanie sa v odbore, alebo aspoň pozorné preštudovanie noriem, nových zmlúv, zákonov a predpisov. Nerozvážne jednanie sa nevypláca. Buďte obozretní a konajte múdro, pomaly. Tak nastane rozkvet vašej firmy, pomaly ale isto. Disky sú zemského charakteru. Matka zem nás lieči. Pobytom v prírode načerpáte fyzické i psychické sily. Prechádzky prírodou a zimné športy upevnia vaše zdravie. Nezabúdajte aj na iné koníčky, aby pookriala duša a rozvíjala sa vaša osobnosť.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v decembri: Načerpali ste dostatok síl ešte v minulom mesiaci, teraz to treba zúročiť. Veru, čaká vás rušný mesiac, ale nikto nevraví, že bude neúspešný! Tarotová karta pre vás: 11 – Spravodlivosť Vzťahy sú široký pojem, i keď na prvom mieste väčšinou píšeme o partnerskom vzťahu. Kto si myslí, že je na sto percent spravodlivý, je jednou nohou v klamstve. Preto sa neobávajte opýtať ako sa javíte ostatným, ak vidíte, že od vás niekto, kto je dôležitý vo vašom živote bočí. Pravda je len jedna a nakoniec vyjde na povrch. Púť spravodlivosti je najlepšia pri našej ceste k určitému cieľu. Receptom na to, aby sme vydržali ísť po niekedy až neschodnej ceste za pravdou, je jej druhý názov, a to Rovnováha, čiže byť za každých okolností v pokoji a vyrovnaný. Tak zvládnete napríklad i tú vašu večne nazlostenú predstavenú. Nakoniec, vymenili by ste si s ňou úlohy? Asi nie! Všetko s mierou, čo sa týka jedla, pitia i duchovnej potravy! Ak sa niekto venuje len svojmu telu, duša piští po hlade. Platí to aj naopak, ak len meditujete a čítate duchovnú literatúru, zabudnete napokon, že ste človek z mäsa a kostí. Telo sa skôr či neskôr ohlási a požiada o svoje potreby.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v decembri: Slnko je u vás dve tretiny z decembra a vy si z neho načerpajte dostatok pozitívnej energie. Ak by ste jej mali prebytok, využite ju na niečo, čo poteší aj vaše blízke okolie. Možno zorganizujete výmennú burzu starých kníh. Tarotová karta pre vás: 9 pohárov – Šťastie Vzájomná pozornosť vedie vzťah k harmónii. Pokiaľ ste sa systematicky, ale i citlivo venovali partnerstvu, oslavujete pohodu. Tí z vás, ktorí sú v partnerskej kríze, radím pohybovať sa v tejto oblasti jemne a neprevrhnúť ponúknutú čašu lásky. Lásku si často začneme vážiť vtedy, až keď navždy odchádza. Deväť pohárov je veľmi dobrá karta, preto si svoje šťastie neodplašte. Aký krôčik vám chýba k spokojnosti? Možno si uvedomíte, že je pre vás najlepšie, aby ste viac spolupracovali s vašimi kolegami. Názov karty je Šťastie, preto naznačuje veľké povzbudenie do práce! Možno práve niektorý kolega potrebuje vašu pomoc. Ak je človeku dobre, často si to nevšimne. Skúste viac využívať slová povzbudenia pre tých, ktorým sa nedarí. Cvičenie a šport vôbec vyvolávajú v tele endorfíny, hormóny šťastia. Dokonca po večernom behu sa človek nepotrebuje najesť sladkého. Keďže máme na zamyslenie príjemnú pohárovú kartu. tomto prípade bude asi vhodné plávanie a ostatné vodné športy. Pohár vínka si dajte pre povzbudenie, ale pite prevažne čistú vodu a bylinkové čaje.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v decembri: Očakávanie návratu Slnka do vášho znamenia bude poznačené možno netrpezlivosťou. Niekedy treba niečo posúriť, ale vy sa držte hesla: Dvakrát meraj a raz strihaj! Tarotová karta pre vás: 13 – Smrť Nepretvárajte nikoho nasilu, ale jemne sa snažte o premenu. Urobte niečo, čo pohne váš vzťah k väčšej blízkosti a novým obzorom, nech aj u vás vyjde jasné Slnko! Partnerstvo potrebuje občasnú zmenu, aby nezastalo na mŕtvom bode, kedy si dvaja uvedomia, že už si nemajú čo povedať. Až vtedy môžeme povedať, že vzťah umrel, keď mu vôbec nedáme šancu na lepšiu zmenu. Karta Smrť, by vo vás nemala vyvolávať strach. Znamená to, že staré odchádza, aby prišlo nové. Je to prirodzené. Skúste začať po novom i vo svojej práci. Začínajte tento mesiac s nádejou sľubnej kariéry. Dokonca možno niektorí zmeníte svoje miesto, alebo sa začnete na vašu robotu pozerať inak! Skúste sa pred spaním pozitívne naladiť na ďalší deň. Funguje to, len to treba robiť pravidelne. Jedzte menej mäsa, hlavne údenín a viac ovocia a zeleniny. Pite prevažne čistú vodu alebo bylinkové čaje, a to aspoň pätnásť minút pred jedlom.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v decembri: Nudiť sa asi nebudete, hlavne po splne mesiaca, ktorý bude práve na Mikuláša. Jednajte triezvo a s rozvahou, hoci to bude ťažký oriešok. Tarotová karta pre vás: Princezná mečov Pokiaľ dokážu dvaja viesť rozhovor, je ešte dobre. Zamyslenie sa nad touto kartou vás má naučiť rozhodnosti a priamočiarosti. Možno odhalíte nejaké tajomstvo, ktoré skrýva partner. Nedajte však na klebety neprajníkov vášho vzťahu. Komunikujte s partnerom a skúste mu veriť. Malá hádka často vyčistí vzťah od nedorozumení. Máte možno rozrobených veľa vecí a všetky je potrebné s rovnakou dôležitosťou dokončiť. Je ešte čas, ale nenechávajte to na poslednú chvíľu. Možné sú hádky v zamestnaní, kvôli strkaniu nosa do cudzích záležitostí. Pozor, je to možné z oboch strán, preto buďte opatrní aj na svoj verbálny prejav. Pozerajte na svet triezvymi očami. Nepríjemnosti, ktoré sa niekedy stanú v medziľudských vzťahoch, môžu vyvolať alergiu aj na tele. Pozorujte sa. Pri jej prvých príznakoch si dajte očistnú diétu a tiež riešte konštruktívne nezrovnalosti medzi vami a inými ľuďmi.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v decembri: Prvé dve tretiny decembra sa venujte svojej kariére. Dajte si pozor na klebety v kuloároch, väčšinou vyjdú na povrch vtedy, keď by sme to už nečakali. Tarotová karta pre vás: 8 palíc – Rýchlosť Ste sami a zrazu sa niekto objavil? Vhupnúť rovno na vec je dosť veľkým riskom. Najprv sa dobre spoznajte, aby ste neboli sklamaní. Zadaní môžu trochu experimentovať, aby sa stratila možná nuda zo vzťahu. Rýchla energia ohnivých palíc prekonáva ľahko prekážky a jasne trafí ciele. Skúste cestovať do cudziny alebo sa prihláste spoločne do kurzu cudzieho jazyka. Obdobie Strelca je pre vás dosť náročné. Karta naznačuje spoluprácu so zahraničím alebo pracovné cesty mimo vášho bežného pôsobenia. Budete pravdepodobne skúšaní tým, ako sa viete rýchlo rozhodnúť. Treba sa spoľahnúť len na triezvy úsudok. Cvičte si rýchle reakcie pred jednaním s klientom, napríklad s vašim ochotným kolegom. Ste gurmáni a máte radi aj veľké porcie? Pozor na rýchlu konzumáciu jedla, a to bez ladu a skladu. Ak ste v jednom kuse v strese, skúste byť v pokoji aspoň pri jedle. Prekvapivo tak zjete menej.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!