Horoskopy
Dnes je Sobota, 26.7. 2014, meniny má Anna Hana

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v júli: Venujte sa partnerstvu i vášmu domovu. Ak chcete priniesť niečo nové do bytu, radšej sa dopredu poraďte, aby vás osadenstvo domova nenazvalo egoistami. Koniec mesiaca vás za to, že ste nimi neboli, odmení. Tarotová karta pre vás: 2 – Veľkňažka Jednotvárnosť vo vzťahu je nebezpečná, hlavne pre tých, ktorí sa veľmi neradi nudia. Skúste cvičenie intuície, bystrého umu, ale aj trochu zdržanlivého správania. Dajte do neho viac spirituality a menej telesných pôžitkov. Prejavte trpezlivosť predovšetkým vy. Voľní možno stretnú duchovnú lásku v škole, alebo na nejakom kurze. Či prerastie neskoršie do iných rozmerov, záleží na vás a vašom prístupe k láske. Štúdium niečoho nového, alebo aspoň návšteva kurzu či prednášky, vylepší vaše pracovné zručnosti a návyky. Preštudujte si pozorne nové zmluvy a projekty. Dajte si načas, kým poviete posledné slovo. Ak sa oddáte svojej myšlienke pri realizácii svojich plánov, určite to vyjde. Heslo mesiaca pre vás: Hovoriť je striebro, mlčať zlato! Pozorujte svoje vnuknutia, prinesú vám niečo plodné do vašej práce. Luna nám pomáha. Skúste sa riadiť mesačným cyklom lunárneho kalendára. Dajte si pozor na prechladnutie, hlavne keď prší. Do svojho denného režimu zaraďte cviky jógy a skúste sa otužovať studenou sprchou, ak to váš zdravotný stav dovolí. Na začiatku treba odvahu, a potom sa vám chladná voda bude doslova žiadať pri sprchovaní.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v júli: Venujte sa práci a cestovaniu, ktoré vám prinesie inšpiráciu do ďalších dní. Tarotová karta pre vás: 4 mince – Moc Múdrosť, ktorá je preverená rokmi znie: Moc a sila peňazí sú pojmy pominuteľné. Na druhý svet si nič hmotné so sebou nevezmeme. Ak sme zneužívali svoju dočasnú moc nad niektorými ľuďmi, čo ostane po nás, aká spomienka? V partnerskom vzťahu má mať svoju najväčšiu moc láska a jej pevné puto. Karta má aj jeden z trefných názvov, a to Lakomosť. Pozor na to aj v partnerstve! Riaďte sa pravidlom: Ak dáš, tak aj dostaneš. Staré osvedčené tradície treba síce dodržiavať, ale nelipnite na starých a prekonaných predstavách o svete. V práci je potrebné občas zaviesť nejaké novoty, ktoré vám prinesú zisk. Dokonca, čím viac investujeme do školení a modernizácie svojho pracovného prostredia, tým máme väčší finančný efekt na účte. Nepríde hneď, ale dočkáme sa! Do svojho zdravia treba investovať čas i peniaze. Neľutujte ich dať na zdravú stravu a tiež si treba dopriať aspoň raz do roka dovolenku. Vyplatí sa vám to. Pobyt v horách, či dokonca niekde pri mori, sa vám vráti. Nebudete toľko maródovať, keď začne chrípkové obdobie. Zmocnite sa aj svojich neduhov a vyhláste im podriadenú úlohu.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v júli: Tešte sa zo života, ale nepodceňujte nástrahy leta. To, čo si najviac ceníme má byť naša rodina a zdravie. Tarotová karta pre vás: Eso mečov Ste pred radikálnym rozhodnutím, alebo sa nudíte? Dobre fungujúci vzťah je vzácnosťou. Pokiaľ taký máte, buďte radi! Ak vás však vzťah nenapĺňa, bude potrebné zahájiť radikálnu liečbu. Boľavú stoličku, čo je medzi vami, skúste najprv liečiť. Ak to nepomôže, dajte si ju vytrhnúť. Navštívte najprv psychológa či vzťahového terapeuta predtým, ako podáte o rozvod. Rozhovory s odborníkom však skoro vždy pomôžu! Určite si a pevne stanovte štruktúry, postavenie a kompetencie medzi kolegami. Obeta, ktorú robíte pre druhých, je občas aj na mieste, ale len ako sa vraví odtiaľ potiaľ. Ak vás eso mečov oslovilo na poli zamestnania, skúste rozťať gordický uzol vašich problémov, a to jedným, ale poriadnym seknutím. Potom sa už neobzerajte dozadu, aby ste sa neobjavili znovu tam, kde ste boli predtým. Buďte ráznejší. Choďte na preventívnu prehliadku k zubárovi. Meče sú väčšinou o psychike. Pokúste sa o jasnosť vo svojom myslení. Ak si človek nahovára, že ho má na sto percent pod kontrolou, práve vtedy je vedľa! Očistite si svoju hlavu od balastu. Pomáha pránové dýchanie, ako napr. pri jóge, kedy po cvičení prídu jasnozrivé myšlienky ako blesk z jasného neba.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v júli: Trochu rozmaznávania vám nezaškodí. Urobte si radosť, potom budete milší aj na svoje okolie. Treba sa mať rád! Tarotová karta pre vás: Rytier palíc Určite ste to už počuli, že nuda je pomalou smrťou vzťahu. Rytieri jazdia na koni, čiže sú v pohybe, a ten hovorí aj o zmene, ale nikto vám nehovorí o výmene partnera! Môžu to byť nové plány do spoločnej budúcnosti. Osviežením vzťahu môže byť i netradičná zahraničná dovolenka, plná ohnivých vzplanutí a vzrušujúcich zážitkov. Voľní môžu práve na takejto ceste stretnúť novú lásku. Investície, ktoré vložíte do projektov, by sa vám mali čoskoro vrátiť. Pripravte sa na to, že možno budete musieť rýchlo, sebavedome konať a rozhodovať. Črtá sa spolupráca s ľuďmi z veľkej diaľky až cudziny alebo naopak: vy pôjdete na služobnú cestu za hranice svojho kraja. Doterajšia tvrdá práca vám prinesie úspech. Preto nezaháľajte! Hovorí sa, že športovaním sa človek dopracuje k trvalej invalidite, ale nie je to celkom tak, ak si ho rozvrhnete citlivo a s ohľadom na svoj vek a možnosti. Nezabúdajte na prechádzky letnou prírodou alebo zaraďte do svojho pravidelného režimu tanec. Ten ešte nikomu neuškodil.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v júli: Cestujte, pokiaľ môžete. Nemusí to byť práve zahraničie, ktoré navštívite. Na vašu návštevu možno čaká jeden z vašich súrodencov alebo sa vyberte konečne na chatu so susedmi. Dobré susedské vzťahy sú priam darom od Boha. Pestujte si ich! Tarotová karta pre vás: 6 pohárov Stavajte svoje šťastie v láske na tom, čo ste už skúsili a prežili. Poháre sú predstaviteľmi citov. Ak ste voľní, môžete stretnúť starú lásku z mladosti. Ak žijete v harmonickom partnerstve, nenechajte sa veľmi rozcitlivieť spomienkami na mladosť. Každé obdobie života má svoje čaro! Vaša láska z mladosti má iste svoje muchy, ako váš partner, určite jej občas ráno smrdí z úst a keď nemáte náladu, hovorí tzv. hlúposti! Obdobie letných dovoleniek vyvoláva túžbu niečo nové so sebou robiť, aby sme boli efektívnejší v práci a mali už aj nejaké plody, keď príde jeseň. Niekedy sa v spomienkach dostaneme až do detstva. Znovu objavíme svoje talenty či schopnosti, ktoré možno využiť i v terajšej práci. Stojí to za to, aby ste si spomenuli, čo ste radi robili v minulosti. Možno sa vám to teraz práve zíde a vy budete excelovať pred kolegami. Jedinec, ktorému záleží na zdraví, sa poučí z minulosti a neopakuje chyby svojich predkov i tie svoje, ktoré počas života už urobil. Aká choroba sa u vás v rodine opakuje? Príčina bude aj v nesprávnom náhľade na život, ktorý váš rod mal možno po mnohé a mnohé roky. Je na čase sa z toho poučiť a začať po novom.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v júli: Venujte sa priateľom, na ktorých nebolo doteraz toľko času. Vrhnite sa do víru udalostí, ale nezabudnite, že odpočinok je tiež dôležitý. Tarotová karta pre vás: 18 – Mesiac Obzrite sa späť, možno až do detstva. Luna vyjadruje ženskosť a matku. Väčšinou to bola ona, ktorá nás naučila jemnosti, vedieť pohladkať a spolucítiť s druhým človekom. Počúvajte svoje srdce! Ono vám odpovie, čo je správne pre vás. Nenechajte však svoju matku zasahovať do vášho vzťahu. Robia to nedospelí jedinci alebo tí, ktorí sú pohodlní. Strach, ktorý často pochádza z neistoty a obáv zo straty pracovného miesta, nemusí mať opodstatnenie. Pracujte na sebe, vojdite hlboko do svojej duše, a hlavne neklamte samých seba. Za tieto neisté stavy si väčšinou môže človek sám. Spýtajte sa sami seba, či robíte naozaj všetko v práci tak, aby ste ju nestratili. Pite dostatok tekutín, ale nie zas hektolitre! Ak si vyriešite svoju psychickú rovnováhu, zlepší sa aj váš zdravotný stav. Strávte minulosť a jasne pozrite do budúcnosti. Pozor na prechladenie od nôh, hoci je leto. Držte sa zásady, hlava v chlade a nohy v teple.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v júli: Nepodceňujte záležitosti, ktoré ste tak dobre rozbehli v kariére, a to pre niekoho, kto vám za to nestojí. Poďakujte sa však svojim ozajstným priateľom. Tarotová karta pre vás: 3 palice – Cesta Náš život je vlastne púťou, niekedy ľahkou, inokedy až neschodnou. Preto sa na chvíľu zastavte, a potom sa pohnite ďalej. Pokiaľ ste sami vedzte, že na dobré sa dlho čaká. Pridajte do svojho plánu na tento mesiac nejakú vhodnú aktivitu, najlepšie cestovanie alebo šport, a nebudete dlho čakať. Obrazne povedané, nová cesta môže byť aj váš vnútorný prerod. Tí, ktorí žijú v dvojici nech pracujú na svojom vzťahu, aby nestagnovali. Čakáte, kedy sa pohnete vpred? Dôverujte si. Pevne sa postavte na zem a rozhliadnite sa spokojne do vašej budúcnosti. Podľa karty je príhodný čas na podpisovanie zmlúv a uzatváranie obchodných partnerstiev, ktoré prinesú zisk. Predtým si však zmluvy pozorne a pomaly prečítajte, aby ste sa neprerátali. Malé služobné cesty berte ako osvieženie vašej práce! Pomaly ďalej zájdeš. Najlepším liekom na únavu z práce je dostatok spánku, ktorý je aj najlepšou kozmetikou. Podniknite malé výlety do vášho okolia. Nenamáhajte svoje telo však nárazovým športovaním. Cvičte menej, ale pravidelne.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v júli: Máte veľa inšpiratívnych nápadov, ktoré môžete zhmotniť, len sa nenechajte znechutiť neprajníkmi. Tarotová karta pre vás: Rytier mincí Spomaľte, hoci to nie je ľahké. Je rýchla doba, ktorá nás núti aj rýchlo žiť. Uvedomte si, že pokojnou cestou sa vyrieši všetko lepšie. Karta prináša zlepšenie situácie v živote a stabilizáciu vo vzťahu, len treba niečo pre to urobiť s rozmyslom. Voľní môžu stretnúť nového partnera, ktorý si vie dobre zarobiť peniaze, a je pritom pragmaticky založený. Zemský rytier je pomalší, ale aj tak svojou jazdou na koni, prináša novú energiu do práce. Vaša kariéra a výplatná páska by mala byť lepšia ako po minulé mesiace. Môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Objavte v sebe pokoj a máte vyhrané. Tento rytier väčšinou prináša pozitívne správy. Dajte si však pozor na zápchu. Jedzte veľa ovocia a pite dostatok tekutín. Viete, že konzumácia sladkostí spôsobuje spomínanú nepríjemnosť v našich črevách i meteorizmus?

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v júli: Striedajte činnosti, trochu pokojných chvíľ v tieni stromov a potom spoločné chvíle s milovanými ľuďmi. Študujte! Tarotová karta pre vás: 21 – Svet Podľa tejto karty môže byť, že ste už prešli určitou cestou, kde ste sa pomocou partnerstiev sami lepšie spoznali. Je čas pohnúť sa ďalej a začať vyšší level. Nemusí to ísť ľahko. Skúšky, ktoré zažívate v manželstve, môžu posunúť váš terajší vzťah tam, kde má práve ísť. Voľní môžu stretnúť partnera, ktorý ich bude dopĺňať, aby nestagnovali na jednom mieste. Karta Svet dáva zelenú novým cestám, a to pracovným i vzdelávacím. Nevylučuje sa i ďaleká cudzina, ktorej sa treba otvoriť. Možno sa vydáte len za hranice vášho bydliska a konečne začnete študovať angličtinu, alebo iný svetový jazyk. Nikdy nie je neskoro, aj keby ste boli rovno pred dôchodkom! Buďte in alebo inak povedané svetoví! Ak na vás dolieha stres alebo si myslíte, že všetko nezvládnete, nezabúdajte na autogénny tréning a terapiu vodou, slnkom a športom. Možno to bude chcieť aj zmenu v pohľade na okolie. Vtedy pomáha dovolenka. Po nej sa ozaj človek pozerá na všetko inak.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v júli: Vzťahy vám dávajú zabrať, ale ak sa im budete venovať, čaká vás odmena v podobe tichej radosti, ktorú si necháte pre seba. 10 mečov – Skaza Nebojte sa tejto karty ale ani ju nepodceňujte. Čestnosť, otvorenosť a dôkladná príprava. To posledné menované sa vám možno zdá v láske zvláštne, veď spontánnosť sa cení. Je to pravda, ale ak idete riešiť niečo dôležité, alebo máte krízu, vtedy netreba konať bez uváženia. Na prednášku sa rečník dlho pripravuje a doma si často bez rozmyslu povie čo chce. Ak sa vám stane, že ste blízkemu človeku ublížili, je na mieste sa ospravedlniť. Karta má jeden z názvov Negatívne myslenie, ktoré vo vás môže evokovať myšlienku k ovládaniu sveta okolo vás, ale toto by vám tarot nikdy neradil. Tarotový výklad necháva každému človeku slobodnú vôľu, a teda od tej svojej treba začať. Skúste sa teraz viac venovať tvorivej činnosti, usmernite svoju energiu správnym smerom. Pri pevnej vôli sa vám to určite podarí! Doprajte si však dosť času na oddýchnutie. Buďte duchaprítomní! Pozor na netrpezlivosť a následne únavu, lebo keď svoju energiu dávame nesprávnym smerom, vtedy sa môžu diať nečakané veci. Naše vyššie ja s tým nie je spokojné, a potom sa ozve aj fyzické telo. Rozdeľte si preto svoju energiu správne, aby vás nič neprekvapilo.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v júli: Myslite na svoje zdravie, udržujte si kondíciu večerným behom alebo prechádzkami. Ak radi plávate, je teraz ideálny čas, aby ste to robili každý deň. Tarotová karta pre vás: 8 – Sila Byť silný je ťažké, ale dá sa to. Ak je vzťah založený len na sexe, nevydrží dlho. Človek potrebuje v partnerstve porozumenie na tele i duši. Nikto však netvrdí, že sa sexu treba vyhýbať! Ak hľadáte svoj ideál lásky, vedzte, že na tomto svete neexistuje! Upriamte preto svoju pozornosť na pozemské možnosti. Pozrite na seba, kde robíte chyby, ak vám manželstvo nevychádza tak, ako si to predstavujete. Človek skrotí aj leva. Pokiaľ si vybudujete svoju stratégiu v kariére, budete si veriť, úspech asi nenechá dlho na seba čakať. Nezaškodí aj trochu risku, ale spôsobom takým, aby ste situáciu zvládli bez zbytočných negatívnych emócií. Počas kritickejších a stresových dní však neriskujte. Robte veci s láskou, múdrosťou a statočnosťou. Vážte si fakt, že žijete tu a teraz. Ak chcete schudnúť, za minulé prehrešky sa netrestajte, ale už ich neopakujte. Zapisujte si svoje úspechy, hoci budú len malé. Zamyslite sa, prečo sa musíte obaľovať tukom? Koho sa bojíte? Je to vo vás, ako sa budete pozerať na tento svet. Začať zdravo žiť nikdy nie je neskoro!

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v júli: Slnko vám svieti na dom potešenia dve tretiny z mesiaca. Potom sa venujte drobnej činnosti a upevňovaniu zdravia. Tarotová karta pre vás: 2 palice – Zvládnutie Vo vzťahoch sa toho veľa učíme. Ak stojíte na rozmedzí, nikam sa neponáhľajte. Palice sú síce ohnivé, ale dvojka je menej aktívna. Dvojka je aj číslom partnerstva, toho sa držte. Dodajte iskru do vzťahu cestovaním a spoločnou činnosťou, ktorá vás povedie ďalej a vy sa aj o sebe viac naučíte. Je možné sťahovanie, ktoré by vám dokonca prospelo. Do toho má však čo povedať aj partner. Vaša tvorivosť možno potrebuje usmernenie. Kde ho nájsť? Malé pracovné cesty do okolia a štúdium vás pomaly, ale aj zaujímavo povedú tam, kde potrebujete. Pomaly, ale isto ovládnete aj svoju kariéru tým správnym smerom, len si treba veriť. Pohyb a šport i striedanie činností vám dodajú dostatok chuti do života. Doprajte si dostatok slnečnej energie, ale radšej v tieni stromov, aby ste si neublížili.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!