Horoskopy
Dnes je Piatok, 27.3. 2015, meniny má Alena

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v marci: Mars je už vo vašom znamení, dodáva vám energiu. Pozor však, aby ste sa neunáhlili pri presadzovaní svojej vôle. Doprajte si dostatok oddychu a do útoku sa dajte až po vašich narodeninách. Tarotová karta pre vás: 10 pohárov Čaše, alebo poháre predstavujú v tarote citovú oblasť, v ktorej hľadá naplnenie snáď každý človek, a to mladý či starý. Kto sníval o stretnutí s priateľmi alebo s rodinou, malo by sa mu to podariť. Netreba však sedieť s rukami v lone! Dni sú ešte dosť dlhé, o to ľahšie sa vám môže podariť zorganizovať stretnutie pri pohári niečoho príjemného. Ak ste sa v minulosti snažili a dali ste do svojej činnosti cit pre spravodlivosť a zachovali čestnosť, prichádza úspech. Nemajte však veľké oči a buďte trpezliví, ak všetko nevychádza hneď na prvý šup. Pokiaľ máte dostatok dobrej vôle, možno sa teraz zmierite aj s vašimi nepriateľmi, dokonca si s nimi možno vypijete pohár vína. Naplnenie v citovej oblasti sa odrazí aj na zdraví. Skúsenosť viacerých ľudí to potvrdzuje. Prečo tomu neveriť? Veď všetko začína v hlave a pokojnom láskavom srdci. Skúste vysielať do svojho okolia lásku a zožnete jej ešte viac. Chce to však úprimnosť a pokoru.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v marci: Venujte sa spoločnosti priateľov, a to počas dvoch tretín mesiaca. Potom si doprajte oddych a venujte sa sebe a svojim úvahám o tom, čo bude po vašich narodeninách. Tarotová karta pre vás: Kráľovná palíc Ohnivá kráľovná dodáva iskru do života. Vezmite všetko, čo sa dá vo vašom živote do svojich rúk. Konajte priamočiaro, ale s láskou v srdci. Kráľovná palíc je dobrou partnerkou s nezištným jednaním. Na druhej strane pozná mieru, kam až môže pustiť iného človeka k sebe. Preto sa nenechajte vo vzťahoch využívať a aj vy nezneužívajte tých, ktorí vás ľúbia. Skĺbte praktickosť, ktorú vyjadruje táto karta, s vaším príslovečným citom pre všeobecný rozhľad a budete spokojní. Zaujmite spolupracovníkov nielen originálnymi nápadmi, ale i spoľahlivosťou. Pozbierajte úroky zo svojej doterajšej činnosti. Všeobecne karta opisuje vlastnosti ženy, ktorá pomôže a podporí. Samozrejme, že to platí aj pre mužov. Energiu si zharmonizujte športom, pobytom v prírode a cestovaním. Ak máte málo energie, kúpte si ohnivý opál. Nezabúdajte na vytrvalosť vo všetkom.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v marci: Možné nepríjemnosti v práci predvídavo zažehnajte väčšou usilovnosťou. Koncom mesiaca si budete ďakovať. Ostatní budú finišovať s daňovým priznaním, vy budete voľný čas tráviť v pohode pri kávičke s priateľmi. Tarotová karta pre vás: 4 Cisár Panovník chce vládnuť väčšinou všade, teda i v láske. Možno budete bojovať o upevnenie partnerských vzťahov. Skúste však nepresadzovať svoju vôľu v manželstve silou, ale diplomaciou a hlavne láskou. V partnerstve má byť tento ušľachtilý cit na prvom mieste, aby priniesol uspokojenie obidvom. Karta vyjadruje viac svetské záležitosti, než po nej nasledujúca karta číslo päť Veľkňaz. Znamená úspech na poli hmoty. Malo by sa vám dariť vo financiách i presadzovaní svojich zámerov. Ak pevne uchytíte moc do svojich rúk, teda budete si veriť, môžete byť úspešní. Cisár môže znamenať aj určitú osobu mužského pohlavia, ktorej dôverujete, aby vás zastupovala na poli práce. Cisár si sedí pevne na svojom tróne, preto karta značí upevnenie zdravia. Treba tomu aj veriť a niečo pre to urobiť! Konzumujte teraz viac produkty z prírodných zdrojov, ako umelých.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v marci: Prvé týždne budú pre vás pokojnejšie. Skúste ich využiť na štúdium niečoho nového, alebo si zlepšite kvalifikáciu nejakým kurzom. Koniec mesiaca bude pre vás hektický. Tarotová karta pre vás: 3 meče V živote nie je nič len tak náhodou. Už ste sa o tom asi presvedčili. Niektoré veci a situácie sa opakujú dovtedy, kým sa nepoučíme. Zastavte sa na chvíľu a počúvajte svoje srdce. Ono vám poradí. Uvidíte, že neskôr sa budete na vaše hádky s partnerom pozerať s humorom a nie ako na infarktové stavy. Nič nedostaneme úplne zadarmo. Stresy sú v každej práci. Upokojte sa a nabehnite na pracovné problémy s otvorenosťou, ale pokojne. Pravdou najďalej zájdeme. Niekedy treba povedať aj nepríjemné veci, aby sa ľady pohli. Koľkokrát denne si pomyslíte na pokoj a svoje zdravie? Málokedy, ak ho máte v poriadku. Myslite na svoje srdce. Ak zažívate stresy doma či na pracovisku, budete musieť o to viac relaxovať. Pomôžu prechádzky v prírode.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v marci: Po peripetiách, ktoré ste zažili minulý mesiac, sa pomaly spamätávate. Ak chcete s niekým investovať peniaze do lákavého projektu, môžete, ale najprv sa poraďte s odborníkom na danú tému. Tarotová karta pre vás: Princezná pohárov Vodná princezná vnímavo a nežne prináša lásku a cit k tým, ktorí sú ochotní mať niekoho radi. Samozrejme, ide to aj bez karty, veď ony sú len barličky pre toho, kto má problém, alebo chce niečo riešiť. Skúste byť nežnejší, oceňte pôvaby života i svojej partnerky, či náklonnosť partnera. Pochopte jeden druhého, aj napriek tomu, že ste si v minulosti ublížili. V robote tiež dobre padne, ak sú k sebe ľudia milší a vychádzajú si v ústrety. Ak nie ste spokojní s prácou, skúste si na nej nájsť aj niečo milé a pozitívne. Nevrlá kolegyňa má možno doma problémy, alebo si namýšľa, že ju nemáte radi. Milý úsmev, ktorý jej darujete hneď ráno, urobí zázrak. Pohľadom na kartu plávajúcej ženy sami uznáte, čo je liekom na zlú náladu, depresiu alebo choroby pohybového ústrojenstva, ktoré často toto obdobie prináša. Plávanie v bazéne či dokonca mori na dovolenke v teplých krajinách, je tou správnou medicínou pre vás!

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v marci: Môže sa stať, že vás teraz ľudia nespoznávajú, lebo ste sa konečne odviazali alebo urobili konečne niečo pre seba a svoje súkromie. Je to v pohode, ale treba si dopriať všetkého s mierou. Tarotová karta pre vás: 15 - Diabol Nepodľahnite zvodom a lákadlám, ktoré sú okolo vás. S ohňom sa hrať nevypláca. Pre chvíľku vášne si môžete pokaziť seriózny vzťah. Pozor aj na sklony k tyranii či na druhej strane k slepej poslušnosti. Každý extrém vo vzťahu je nedobrý. Učíme sa jeden od druhého, ale nie za cenu sebazničenia, či víťazstva nadobudnutého zastrašovaním. Máte utkvelú predstavu? Nenechajte opantať zlom, klamstvom a závislosťou. Pristupujte k všetkému s mierou. Svedomite si vyberajte ľudí na spoluprácu, aby ste nevkĺzli do osídiel padlých anjelov. Treba si dať pozor aj na alkohol, aby neprešiel aj na pracovisko, čo sa nevypláca. Pozor na prejedanie sa i závislosť každého druhu. Nehovorte si slovíčka, že však len trošku a teraz, lebo vtedy ste už jednou nohou závislosti na čokoláde, či alkohole. Existuje aj závislosť na druhom človeku, preto dajte slobodne dýchať svojim milovaným.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v marci: Usilovne pracujte, ale venujte sa aj zdraviu. Koncom mesiaca nastávajú chvíle, kedy sa bude treba venovať viac partnerstvu. Tarotová karta pre vás: Princezná palíc Nové začiatky sú dovolené, ale nikto vám nevraví, že hneď s iným partnerom. Palicová princezná dodáva láske oheň, ktorý potrebuje každý vzťah, ktorý má fungovať tak, ako sa patrí. V partnerskom živote to môžu byť príjemné až šteklivé zážitky. Osviežením vzťahu môže byť i netradičné trávenie spoločných chvíľ, plné vzrušujúcich zážitkov. Karta vraví o priaznivom obrate aj v kariére. Pripravte sa na to, že budete možno musieť rýchlo, sebavedome konať a rozhodovať. Investície, ktoré najprv obetujete, by sa vám však mali čoskoro vrátiť. Zvedavosť z vašej stránky nech je ale v norme. Ak vás svrbí jazyk, vydržte a nehovorte veci, ktoré je treba držať v tajnosti. Dodržujte teda všetky čestné zásady v svojom vystupovaní. Chodievajte viac do prírody a športujte. Zdravé a krásne telo si treba udržovať. Ak máte už svoje roky, skúste použiť silu prírody k vášmu omladeniu. Bylinky si kupujte v lekárňach, ak ste si ich nenatrhali počas vegetácie.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v marci: Slnko v Rybách vám praje počas dvoch tretín mesiaca marec. Venujte sa deťom a buďte aj presne takí hraví, ako sú ony. Doprajte si dostatok radostných chvíľ i v partnerstve a venujte sa umeleckej tvorbe. Tarotová karta pre vás: 17- Hviezda Karta Hviezda má iný názov Nádej. Zlepšenie partnerského spolužitia je dobre naštartovať od seba, lebo iného človeka ťažko nasilu zmeníte. Nádej je vždy, pokiaľ obaja žijú. Ak sa na to sústredíte a budete naozaj úprimne chcieť, iste sa vám podarí mať vzťah na takej úrovni, ako sa patrí. Táto karta vyjadruje obrat k lepšiemu. Skutočnosť môže byť ešte sľubnejšia, ako si myslíte. Ak budete chcieť, tak pochopíte zákonitosti fungovania vesmíru. Dostanete to, čo najviac potrebujete, teda i vynikajúce miesto, či pozíciu v súčasnej robote. Chce to však aj dávku trpezlivosti a viery. Pokiaľ človek žije, má šancu zlepšiť svoj život a vzťah k svojmu telu i psychike. Učíme sa celý život. Čo vám bráni k tomu, aby ste začali pozitívne myslieť? Netrápte sa zbytočnosťami, ktoré sú pre váš život nepodstatné.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v marci: Nepodceňujte názory svojich spolubývajúcich. Ak sa spolu kompromisne dohodnete, pretnete gordický uzol a koniec mesiaca oslávite povedzme aj na novej sedačke vo vašej obývačke. Tarotová karta pre vás: 6 palíc Keď sa tak zamyslíme do hĺbky, v láske vlastne vyhráva ten, kto naozajstne miluje. Praje totiž úprimne tomu druhému len to najlepšie. Ak ľúbite, tešte sa z toho, lebo nie každý človek je toho schopný. Pokiaľ je váš cit opätovaný, vážte si toho. Je to pozitívna karta v oblasti partnerských vzťahov, hoci je ohnivá. Prajem vám všetkým, aby sa vám splnili vaše plány a predsavzatia. Skvelá karta s dobrými správami pre vás, ale je to len karta. Počiatočné úsilie musí vyjsť od človeka. Palice vyjadrujú úspechy hlavne na poli práce. Najväčším víťazstvom pre vás však bude, ak ovládnete slabšie stránky svojej osobnosti. Tak sa vám bude dariť v kariére i v medziľudských vzťahoch medzi kolegami či klientmi. Ohnivé palice nám dodávajú energiu do života. V tomto prípade nezabúdajte na šport a snahu, aby zvíťazila chuť do života nad letargiou i lenivosťou. Energie máte dosť, tak do toho!

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v marci: Krátkodobé cesty vám asi zaberú dosť času, ale získate na nich veľa zaujímavých poznatkov a skúseností. Koncom mesiaca nezabudnite navštíviť vašich rodičov. Ak bývajú s vami potešte ich niečím príjemným. Tarotová karta pre vás: 8 mincí Prezieravosť má v určitej miere svoje miesto i v láske, aj keď s tým možno niektorí čerství zaľúbenci nebudú súhlasiť. Spoločné záujmy a koníčky spájajú svojim pevným putom dvoch ľudí. Nájdite si niečo, čo vás bude oboch zaujímať a napĺňať, aby ste sa neskôr spolu nenudili. Dlhodobý vzťah bude treba osviežiť nejakým darčekom v podobe tvorivosti. Popustite uzdu fantázie aj v spálni. Mince vyjadrujú praktické a hmotné záležitosti. Ak ste v minulosti plánovali prakticky, malo by sa vám dariť i v robote. Svoje miesto tu však má aj stále vzdelávanie sa v odbore, alebo aspoň pozorné preštudovanie noriem, nových zmlúv, zákonov a predpisov. Nerozvážne jednanie sa nevypláca. Buďte obozretní a konajte múdro, pomaly. Potom nastane rozkvet vašej firmy, pomaly ale isto. Disky sú zemského charakteru. Matka zem nás lieči. Pobytom v prírode načerpáte fyzické i psychické sily. Prechádzky prírodou a časť mesiaca aj zimné športy upevnia vaše zdravie. Nezabúdajte aj na iné koníčky, aby pookriala duša a rozvíjala sa vaša osobnosť.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v marci: Mať všetko možné i nemožné vybavenie po hmotnej stránke, to bude asi váš sen začiatkom marca. Kujte teda železo za horúca, ale venujte sa aj svojim milovaným. Tarotová karta pre vás: Eso mečov Perfektne fungujúci vzťah je vzácnosťou. Ak taký máte, buďte radi! Pokiaľ vás ale vzťah nenapĺňa, bude potrebné zahájiť radikálnu liečbu. Boľavú stoličku, ktorá je medzi vami, skúste najprv liečiť. Ak to nepomôže, dajte si ju vytrhnúť. Navštívte najprv psychológa či vzťahového terapeuta predtým, ako podáte o rozvod. Rozhovory s odborníkom však skoro vždy pomôžu! Určte si a pevne stanovte štruktúry, postavenie a kompetencie medzi kolegami. Obeta, ktorú robíte pre druhých, je občas aj na mieste, ale odtiaľ - potiaľ. Ak vás eso mečov oslovilo, skúste rozťať gordický uzol vašich problémov, a to jedným, ale poriadnym sekom. Potom sa už neobzerajte dozadu. Tarotové meče sú väčšinou o psychike. Pokúste sa o jasnosť vo svojom myslení. Ak si človek nahovára, že ho má na sto percent pod kontrolou, práve vtedy je vedľa! Očistite si svoju hlavu od balastu. Pomáha pránové dýchanie, ako na pri jóge, kedy po cvičení prídu jasnozrivé myšlienky ako blesk z jasného neba. Choďte na preventívnu prehliadku k zubárovi.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v marci: Ste ako vymenení, konečne na výslní. Ak nemáte ten pocit, robte so sebou niečo. Vezmite opraty života do svojich rúk. Tarotová karta pre vás: 2 palice Čestnosť, otvorenosť a dôkladná príprava. To posledné menované sa vám možno zdá v láske zvláštne, veď spontánnosť sa cení. Je to pravda, ale ak idete riešiť niečo dôležité, alebo máte krízu, vtedy netreba konať bez rozmyslu. Na prednášku sa rečník dlho pripravuje a doma si často bez rozmyslu povie čo chce. Ak sa vám stane, že ste blízkemu človeku ublížili, je na mieste sa ospravedlniť. Karta má jeden z názvov Ovládnutie, ktorý vo vás môže evokovať myšlienku k ovládaniu sveta okolo vás, ale toto by vám tarot nikdy neradil. Tarotový výklad necháva každému človeku slobodnú vôľu, a teda od tej svojej treba začať. Skúste sa teraz viac venovať tvorivej činnosti, usmernite svoju energiu správnym smerom. Pri pevnej vôli sa vám to určite podarí! Doprajte si však dosť času na oddýchnutie. Ohnivá dvojka palíc skrýva za sebou netrpezlivosť a následne únavu, lebo svoju energiu dávame nesprávnym smerom. Naše vyššie ja s tým nie je spokojné, a potom sa ozve aj fyzické telo. Rozdeľte si preto svoju energiu správne. Rezervujte si čas na oddych. Necvičíte? Je na čase začať!

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Darja
Veštica Darja

Venujem sa tarotovému poradenstvu a anjelskej...
Veštica Kamila
Veštica Kamila

Numerológia, karty, astrológia, dodám vám silu...
Veštica Zarija Feoh
Veštica Zarija Feoh

Venujem sa vyhľadávaniu stratených osôb a vecí....
Veštec Adam
Veštec Adam

Zameriavam sa na veštenie a liečenie pomocou...
Veštica Emilia
Veštica Emilia

Vyštudovala som školu Mgr. Lehotskej Ľubice, mám...
 
Veštica Darja
Veštica Darja
Venujem sa tarotovému poradenstvu a...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 151

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2015 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!