Horoskopy
Dnes je Piatok, 28.11. 2014, meniny má Henrieta

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v novembri: Ak budete brať ohľady na tých druhých, prežijete november celkom dobre. Týka sa to hlavne vašej kariéry, ale rožky netreba vystrkovať ani doma. Tarotová karta pre vás: 17- Hviezda Karta Hviezda má iný názov Nádej. Zlepšenie partnerského spolužitia je dobre naštartovať od seba, lebo iného človeka ťažko nasilu zmeníte. Nádej je vždy, pokiaľ obaja žijú. Ak sa na to sústredíte a budete naozaj úprimne chcieť, iste sa vám podarí mať vzťah na takej úrovni, ako sa patrí. Táto karta vyjadruje obrat k lepšiemu. Skutočnosť môže byť ešte sľubnejšia, ako si myslíte. Ak budete chcieť, tak pochopíte zákonitosti fungovania vesmíru. Dostanete to, čo najviac potrebujete, teda i vynikajúce miesto, či pozíciu v súčasnej robote. Chce to však aj dávku trpezlivosti a viery. Pokiaľ človek žije, má šancu zlepšiť svoj život a vzťah k svojmu telu i psychike. Učíme sa celý život. Čo vám bráni k tomu, aby ste začali pozitívne myslieť? Netrápte sa zbytočnosťami, ktoré sú pre váš život nepodstatné.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v novembri: Ako vždy väčšiu časť novembra ste skúšaní vzťahmi. Ak máte nejaké problémy, poraďte sa s odborníkmi, alebo začnite študovať daný problém v knihách či v škole. Tarotová karta pre vás: Eso pohárov Z vibrácií karty ide sila vedúca k naplneniu lásky. Je možný aj prírastok do rodiny. Pre voľných je tu šanca na osudové stretnutie s hlbokým vzplanutím. Dúfajme, že bude láska opätovaná. Držte si však svoje city zo začiatku na uzde, aby ste sa v niečom neunáhlili. Ak sa príliš skoro vyleje kalich lásky, nestihnete si ju vychutnať. Citové záležitosti stoja v popredí aj v práci. Sledujte dianie okolo seba. Možno prídu nečakané pracovné ponuky, vyzerajúce veľmi sľubne. Tu si dajte pozor, aby výbuch radosti skoro nepominul. Uvoľňujte svoje nadšenie novými vecami pomaly, ale isto. Nezabudnite študovať literatúru v svojom odbore. Pite najviac čistú vodu. Eso kalichov naznačuje prekypovanie zdravím. Možné citové vzplanutia vyvolajú niekedy menšie problémy so srdcom i hlavou. Upokojte sa preto častejšie ako inokedy meditáciou. Doprajte si radosť!

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v novembri: Nezanedbávajte vzťahy kvôli práci a naopak. Ak ste slobodní, neseďte doma, je tu šanca konečne stretnúť niekoho, kto vám opätuje city. Tarotová karta pre vás: 7 mincí Žiadna stavba sa nevybuduje za jeden deň. Kto dlhodobo pracoval na svojom vzťahu a riadil sa pritom bezpodmienečnou láskou, bude zberať úrodu svojej práce. Pre ostatných platí, že nič nie je stratené, len buďte úprimní k sebe i partnerovi. Malé sklamania ktoré zažívate, sú pre vás výzvou spracovávať svoje egá. Pozrite sa na váš protipól ako na svoj obraz v zrkadle. Úspech príde, ale nie hneď! Získate ho tvrdou prácou. Netreba sa do ničoho ponáhľať. V tomto prípade platí heslo: Práca chvatná, málo platná. Dajte si pozor na nevýhodne podpísané zmluvy, v ktorých nemusíte prísť o majetok, ale zisk môže prísť neskoršie, ako ste plánovali. Nedôverujte ústnemu sľubu, majte všetko podchytené na papieri. Ak nejde všetko podľa vašich predstáv, nepripúšťajte si smútok či až dokonca depresiu. Využite každý slnečný deň na vychádzku. Deň začínajte rozcvičkou! Stačí pár minút po zobudení. Ponaťahujte si chrbticu a urobte si pár svojich obľúbených cvikov na celé telo. Doprajte si tuzemskú zeleninu a ovocie.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v novembri: Doprajte si najprv dostatok oddychu, ale aj zábavy. Koncom mesiaca začnite finišovať v práci. Oddýchnete si potom asi až počas Vianoc. Tarotová karta pre vás: Kráľovná palíc Ohnivá kráľovná dodáva iskru do života. Vezmite všetko, čo sa dá vo vašom živote do svojich rúk. Konajte priamočiaro, ale s láskou v srdci. Kráľovná palíc je dobrou partnerkou s nezištným jednaním. Na druhej strane pozná mieru, kam až môže pustiť iného človeka k sebe. Preto sa nenechajte vo vzťahoch využívať a aj vy nezneužívajte tých, ktorí vás ľúbia. Skĺbte praktickosť, ktorú vyjadruje táto karta, s vaším príslovečným citom pre všeobecný rozhľad a budete spokojní. Zaujmite spolupracovníkov nielen originálnymi nápadmi, ale i spoľahlivosťou. Pozbierajte úroky zo svojej doterajšej činnosti. Všeobecne karta opisuje vlastnosti ženy, ktorá pomôže a podporí. Samozrejme, že to platí aj pre mužov. Energiu si zharmonizujte športom, pobytom v prírode a cestovaním. Ak máte málo energie, kúpte si ohnivý opál. Nezabúdajte na vytrvalosť vo všetkom.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v novembri: Obdobie prvých troch týždňov sa držte bokom od ľudí, s ktorými sa veľmi nemusíte. Koncom mesiaca ich budete lepšie znášať a brať veci s humorom. Tarotová karta pre vás: 3 meče V živote nie je nič len tak náhodou. Už ste sa o tom asi presvedčili. Niektoré veci a situácie sa opakujú dovtedy, kým sa nepoučíme. Zastavte sa na chvíľu a počúvajte svoje srdce. Ono vám poradí. Uvidíte, že neskôr sa budete na vaše hádky s partnerom pozerať s humorom a nie ako na infarktové stavy. Nič nedostaneme úplne zadarmo. Stresy sú v každej práci. Upokojte sa a nabehnite na pracovné problémy s otvorenosťou, ale pokojne. Pravdou najďalej zájdeme. Niekedy treba povedať kolegom aj nepríjemné veci, aby sa ľady pohli. Koľkokrát denne si pomyslíte na pokoj a svoje zdravie? Málokedy, ak ho máte v poriadku. Myslite na svoje srdce. Ak zažívate stresy doma či na pracovisku, budete musieť o to viac relaxovať. Pomôžu prechádzky v prírode.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v novembri: Priaznivý mesiac, aspoň jeho prvé tri týždne. Naberte dostatok síl, aby ste potom zvládali predvianočné napätie. Tarotová karta pre vás: 12 – Viselec Tvrdohlavosť a nekompromisnosť nemajú v dlhodobom vzťahu miesto! Pre šťastný a spoločný život vo vzťahu je potrebné všeličo obetovať. Možno vás trápi niečo z minulosti. Nevypovedané musí ísť von, ináč hrozia problémy, dokonca až osamelosť. Je veľa párov, ktorí sú spolu a predsa sú sami. Jednajte, lebo je práve o päť minút dvanásť! Liečte vašu lásku láskou! Máte radi svoju prácu? Stagnácia, akési len prešľapovanie na jednom mieste, to nie je nič pre vás. Začalo to maličkosťami. Zrazu je tu brzda, brániaca pohybu vpred. Ešte je čas to vyriešiť, nuž konajte! Drobnosti nepodceňujte! Pozrite sa na vašu situáciu z iného uhla, napríklad ako pozorovateľ. Pozor na možnosť ochorenia tých, ktorí preceňovali svoje sily v minulosti, alebo prehliadali príznaky nejakej choroby. Je čas zastaviť sa a oddychovať. Zima vás potom môže milo prekvapiť pohodou. Bude to odmena za to, čo ste pre svoje zdravie vykonali.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v novembri: Buďte opatrní hlavne doma, lebo vás môže prekvapiť všeličo, napríklad pokazená práčka alebo nemalý výdavok na nový počítač. Tarotová karta pre vás: 6 mincí Príjemné chvíle vo vzťahu nemusia byť náhodné. Občas si ich treba aj pragmaticky naplánovať. Pozor si však dajte na to, aby ste sa neukazovali v lepšom svetle, v akom ste. Partner si to iste všimne, preto buďte úprimní v svojom prejave. Láska nemusí byť len cukríkovo romantická, môže mať aj rozumnejší podtón. Ak sa vám darí, podeľte sa o šťastné chvíle aj s druhými. Ukážte svoju dobrú vôľu i na pracovisku. Môžete urobiť aj nejakú dobročinnú akciu, ale bez okázalej pompéznosti. Problémy z minulosti by mali byť zažehnané. Ak to myslíte s vašimi kolegami úprimne, iste sa vám to neskôr zúročí v podobe dobrého pocitu. Ruka v ruke s tým prídu i financie. Doprajte si vitamíny vo forme živej stravy a zdravé doplnky výživy, bez chemikálií. Užite si dostatok pohybu pri potulkách jesennou prírodou. Organizmus si oddýchne a vám sa bude dariť.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v novembri: Nové veci vás posunú dopredu. Máte dosť energie na zmeny, hlavne po vašich narodeninách. Nebojte sa ich! Tarotová karta pre vás: Princ palíc Kto nosí u vás nohavice? Tam kde sa spomína princ, tušíme moc a silu. Kompromis je vo vzťahu potrebný. Dovoľte ľuďom vo vašom okolí, aby si povedali svoj názor. Dokonca treba prijať aj ten, ktorý majú o vás. Veru, často ho nevieme prijať ani od najbližšieho človeka. Nápor práce by ste mali zvládnuť hravo. Neprepínajte však celý mesiac. Využite obdobie Slnka vo vašom znamení aj pre oddych a zábavu, a tým aj na upevnenie svojho zdravia a stabilizáciu kariéry. Dvorná karta vo výklade znamená niekedy aj inú osobu spomínaných vlastností, ktorá vám pomôže. V tomto prípade svojou pozitívnou, ale pritom aj ohnivou energiou. Tento rok ste si toho užili dosť, ale ste to zvládli bravúrne. Len si treba dať pozor, aby ste sa nerozčuľovali, ak ďalej nebude všetko podľa vašich predstáv. Prebytočnú energiu si vybite nejakým akčným športom.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v novembri: Doprajte si najprv dostatok pokojných chvíľ, lebo sa po narodeninách nezastavíte až do nového roku. Plánujte s optimizmom vašu budúcnosť. Tarotová karta pre vás: 2 mince Uvažujte, či nie je čas pozmeniť niečo vo vašom súkromnom živote. Možno treba prekonať určitú nerozhodnosť a vydať sa tam, kde ste ešte neboli. Ak to teraz nejde, pozmeňte aspoň niečo vo vašom byte! Prečítajte si literatúru o feng šuej. Stačí zájsť do knižnice či kníhkupectva a vybrať si podľa svojho vkusu. Mincová karta, môže pritiahnuť hlavne pohyb peňazí. Nemusíte trpieť biedu. Poznáme to, stále je potrebné niečo platiť, takže sa nedá veľmi vyskakovať. Pozor na stratu času! Zorganizujte si správne prácu i oddychové činnosti. Z psychologického hľadiska je potrebné hľadať súvislosti medzi udalosťami, ktoré sa vám dejú a vyvodiť z toho dôsledky. Nerovnováha v príjme a výdaji energií prináša nielen kilá navyše, ale aj problémy s psychikou i nakoniec aj s kĺbmi. Zamyslíte sa alebo ešte lepšie, píšte si, čo máte denne na tanieri. Nikdy nie je neskoro na zmenu jedálneho lístka i zdravšieho spôsobu života.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v novembri: Venujte sa vašim priateľom, na ktorých ste nemali v lete čas. Koncom mesiaca zájdite do ústrania a viac meditujte. Tarotová karta pre vás: 3 mince Partnerský vzťah, má teraz šancu dostať sa do lepšej formy. Pozor však na žiarlivosť! Na druhej strane, držte si svoje animálne chúťky na uzde, nebodaj aj mimo vzťahu, aby ste nimi nedali dôvod na zostup o pár schodov nižšie a nie vyššie. Karta naznačuje pomalý, ale istý prísun peňazí. Vaša práca bude možno priaznivo ohodnotená. Budovanie kariéry bude asi postupné, ale isté. Skúste pouvažovať, či by nebolo dobre investovať trochu peňazí do nejakého kurzu, ktorý vám pomôže postúpiť vo vašej kariére. Ak máte zdravotné problémy, postupne sa ich zbavíte. Na trhu je dosť duchovnej literatúry o príčinách chorôb a holistických metódach liečenia. Spomínaná liečba celého človeka, akou je homeopatia, je síce pomalšia ako alopatická, ale nezaťažuje tak organizmus.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v novembri: Skúšky, ktoré zažijete prvé týždne, vás zocelia. Pravda, ak sa dokážete občas aj pokoriť pred tými, ktorí vás budú učiť. Tarotová karta pre vás: 9 mincí Trochu rozumu nezaškodí ani vo vzťahu, pozor však na zlatú klietku! Nechajte si navzájom trochu slobody. Jeden deň v týždni si naplánujte popoludnie či večer, kedy nebudete spolu. Choďte niekam aj bez manžela či priateľa. Je dobre si na to navyknúť od začiatku vzťahu. Ak ste voľní, plánujte stretnutia s priateľmi, chodievajte viac do spoločnosti. Mince patria do zóny kariéry skôr, ako do oblasti lásky. Možná je spokojnosť s financiami, istota na pracovisku, krátke cesty a zber úrody svojho doterajšieho úsilia, ale aj sľubný rast v kariére. Nezabudnite však na relax. Oddýchnutý človek odvedie prácu lepšie ako ten večne ustarostený. Plodné obdobie, ktoré naznačuje deväť mincí, prináša pevné zdravie na tele i duchu. Nepreháňajte to však s jedlom a pitím sladkých nápojov. Majú veľa kalórií. Ak ste si niečo ušetrili, doprajte si pobyt na horách.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v novembri: Študujte a vojdite do víru udalostí. Kto sedí doma, alebo sa inak nespája s okolitým i vzdialeným svetom, ten vlastne nežije! Tarotová karta pre vás: 10 – Koleso šťastia Hovorí sa, že ten pravý partner je ten, u ktorého máme pocit, že sme doma. Na obzore sú zmeny, dúfajme, že k lepšiemu. Mať dobrý, stabilný vzťah je najväčšie šťastie v osobnom živote. Vsaďte na svoju božskú iskru vo vašom srdci! Tá vás povedie k šťastiu, ktoré každý hľadá. Predtým odpustite, keď vám niekto ublížil, a to bez podmienok! Hrdosť či pýcha má ísť v láske bokom. Buďte radšej prezieraví, ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť. Pri názve karty vás môže napadnúť naozajstná výhra. Môže byť, jeden teda nikdy nevie! Koleso sa však často zastaví aj na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako neflexibilného kolegu. Máte zdravotné problémy a váš zdravotný stav nezlepšuje? Nečakajte pokým sa „koleso šťastia“ pohne a niekto vás posunie dopredu! Urobte sami čo najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a nejedzte zbytočne veľa sladkostí. Dýchajte správne a pohybujte sa v prírode zakaždým, pokiaľ to len ide.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!