Horoskopy
Dnes je Sobota, 20.9. 2014, meniny má Ľuboslav Ľuboslava

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v septembri: Pracujte a venujte sa vášmu zdravotnému stavu, neskôr si budete blahorečiť. Tarotová karta pre vás: Princezná mečov Máte problém? Pokiaľ dokážu dvaja viesť rozhovor, je ešte dobre. Zamyslenie sa nad touto kartou vás má naučiť rozhodnosti a priamočiarosti. Možno odhalíte nejaké tajomstvo, ktoré skrýva partner. Nedajte však na klebety neprajníkov vášho vzťahu. Komunikujte s partnerom a skúste mu veriť. Malá hádka často vyčistí vzťah od nedorozumení. Máte možno rozrobených veľa vecí a všetky je potrebné s rovnakou dôležitosťou dokončiť. Je ešte čas, ale nenechávajte to na poslednú chvíľu. Možné sú hádky v zamestnaní, kvôli strkaniu nosa do cudzích záležitostí. Pozor, je to možné z oboch strán, preto buďte opatrní aj na svoj verbálny prejav. Pozerajte na svet triezvo. Nepríjemnosti, ktoré sa niekedy stanú v medziľudských vzťahoch, môžu vyvolať alergiu aj na tele. Pozorujte sa. Pri prvých príznakoch si dajte očistnú diétu a tiež riešte konštruktívne nezrovnalosti medzi vami a inými ľuďmi.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v septembri: Bavte sa, venujte sa svojim koníčkom, prípadne deťom. Všetko však vykonávajte s mierou. Tarotová karta pre vás: 9 pohárov Vzájomná pozornosť vedie vzťah k harmónii. Pokiaľ ste sa systematicky, ale i citlivo venovali partnerstvu, oslavujete pohodu. Tí z vás, ktorí sú v partnerskej kríze, radím pohybovať sa v tejto oblasti jemne a neprevrhnúť ponúknutú čašu lásky. Lásku si často začneme vážiť vtedy, až keď navždy odchádza. Deväť pohárov je to veľmi dobrá karta, preto si svoje šťastie neodplašte. Aký krôčik vám chýba k spokojnosti? Možno si uvedomíte, že je pre vás najlepšie, aby ste viac spolupracovali s vašimi kolegami. Názov karty je Šťastie, preto naznačuje veľké povzbudenie do práce! Možno práve niektorý kolega potrebuje vašu pomoc. Ak je človeku dobre, často si to nevšimne. Skúste viac využívať slová povzbudenia pre tých, ktorým sa nedarí. Cvičenie a šport vôbec vyvolávajú v tele endorfíny, hormóny šťastia. Dokonca po večernom behu sa človek nepotrebuje najesť sladkého. Keďže máme na zamyslenie príjemnú pohárovú kartu. tomto prípade bude asi vhodné plávanie a ostatné vodné športy. Pohár vínka si dajte pre povzbudenie, ale pite prevažne čistú vodu a bylinkové čaje.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v septembri: Venujte sa svojej rodine a nepodceňujte ani malé výstrahy kolegov v zamestnaní. Tarotová karta pre vás: 8 pohárov Niekedy sa človek bojí načrieť do určitej záležitosti, aby niečo nepokazil. Nakoniec týmto spôsobom oslabuje vzťah, lebo nie je úprimný. Možný je smutný, ale dobrovoľný odchod od trápenia, alebo starosti v citovej oblasti. Môžete mať pocit, že ste už na druhom brehu, ale hora pred vami je tmavá a smutná. Javí sa tak preto, že je ešte v diaľke. Zmení sa na horu pravdy, ktorá nemusí byť zraniteľná. Ak vám niekto v práci dal najavo svoju nespokojnosť, nezúfajte. Je nebezpečné držať myšlienky o sebe ako o neschopnom hlupákovi, lebo sa môžu zhmotniť. Vedzte, že žiadna kaša sa neje taká horúca aká sa uvarí. Na pracovných cestách sa možno zdržíte dlhšie, ako ste predpokladali. Pripravte sa preto aj na takú alternatívu a vezmite si dostatok vhodného oblečenia a poproste šéfa o dostatok peňazí. Malá diéta nezaškodí. Dajte si aspoň jeden deň v týždni ľahšiu stravu, alebo pite len zeleninové šťavy alebo ovocné. Najlepšie bude, ak ich spolu nemiešate, čiže buď ovocie alebo zelenina. Tí, ktorí sa neboja hladu, alebo im to dovolí zdravotný stav, môžu piť jedenkrát do týždňa len čistú vodu, do ktorej dali liečivý kameň krištáľ. Telo sa vám odmení vitalitou.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v septembri: Aj vy sa zabávajte a venujte sa deťom, ale jedným očkom pozorujte okolie, či v ňom nemáte škodnú. Tarotová karta pre vás: 9 mincí Poznáte príbeh živého vtáčika v zlatej klietke? Krásne prostredie, ale žiadna voľnosť. Nechajte si s partnerom navzájom trochu slobody. Jeden deň v týždni si darujte popoludnie či večer, kedy budete od seba. Choďte niekam aj bez manžela či priateľa, podľa toho, v akom zväzku žijete. Je dobre si na to navyknúť od začiatku. Ak ste voľní, investujte svoj čas do stretnutia s priateľmi, pohybujte sa viac v spoločnosti, aby ste tam stretli svoju nádejnú polovičku. Mince patria do zóny kariéry skôr, ako do oblasti lásky. Možná je spokojnosť s financiami, istota na pracovisku, krátke cesty a zber úrody svojho doterajšieho úsilia. Oddýchnite si, hoci len na krátkej víkendovej dovolenke! Zaslúžite si to. Oddýchnutý človek odvedie prácu lepšie ako večne ustarostený jedinec, na ktorého sa aj ťažko pozerá, a tobôž nie pracuje. Plodné obdobie, ktoré naznačuje deväť mincí, prináša pevné zdravie na tele i duchu. Nepreháňajte to však s jedlom a pitím sladkých nápojov. Majú veľa kalórií. Počas teplých dní potrebujeme piť veľa tekutín, tým aj viac sladkého pôjde do vášho tela. Najlepšie bude zvyknúť si piť nesladený čaj alebo čistú vodu, trebárs s vodovodu.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v septembri: Vy si nájdete vždy niečo, čím sa zabavíte, ale myslite pritom i na tých, ktorí potrebujú vašu pomoc. Tarotová karta pre vás: 7 pohárov Vždy je možnosť výberu, ale ktorá cesta je správna? Pohárové karty sa nám prihovárajú a nastavujú zrkadlo v citovej oblasti. Nepodľahnúť však ilúziám, a to ak sme sa už zaľúbili, je dosť ťažké. Nenechajte sa však ovplyvniť názvom karty, ktorá nesie názov Hýrenie! Vyberať v láske si treba srdcom a pritom zisťovať, či aj rozum súhlasí. Zadaní by nemali podľahnúť klamu, že ich partner podvádza. Treba sa o tom poriadne presvedčiť! Zamyslenie pre tých, okolo ktorých sa nič nedeje: skúste sa pohnúť sami dopredu. Sústreďte sa pritom na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Na obzore možno vidíte viac možností vylepšenia vašej kariéry. Niektoré z ich sú možno len klamom alebo skúškou, či uveríte bombastickým sľubom. Preto si starostlivo vyberajte svoje cesty a riešenia dôležitých pracovných záležitostí. Možno otrepaná rada, ale v tomto prípade trefná: Skúste piť viac čistej vody. Podľa výberu tejto karty treba byť opatrní v požívaní opojných nápojov. Pri chaotickej nálade nepodľahnite depresii, ale sa obráťte k modlitbám k Bohu alebo k nekonečnému dobru, ktoré drží tento svet pohromade.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v septembri: Vsaďte tento mesiac na istotu, tak ako to máte radi, ale občas si aj treba vyhodiť z kopýtka! Tarotová karta pre vás: 10- Koleso šťastia Všetko plynie. Na obzore sú zmeny, dúfajme, že k lepšiemu. Mať dobrý, stabilný vzťah je najväčšie šťastie. Vsaďte na svoju božskú iskru vo vašom srdci! Tá vás povedie k šťastiu, ktoré každý hľadá. Predtým odpustite, keď vám niekto ublížil, a to bez podmienok! Hrdosť či pýcha má ísť v láske bokom. Hovorí sa, že ten pravý partner je ten, u ktorého máme pocit, že sme doma. Buďte radšej prezieraví ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť. Pri názve karty vás môže napadnúť naozajstná výhra. Môže byť, jeden teda nikdy nevie! Koleso sa však často zastaví aj na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako neflexibilného kolegu. Máte zdravotné problémy a váš zdravotný stav nezlepšuje? Nečakajte pokým sa „koleso šťastia“ pohne a niekto vás posunie dopredu! Urobte sami čo najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a nejedzte zbytočne veľa sladkostí. Dýchajte správne a pohybujte sa v prírode zakaždým, pokiaľ to len ide. Babie leto to väčšinou umožňuje.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v septembri: Niečo visí vo vzduchu... Viac rozmýšľajte, meditujte a až potom konajte! Tarotová karta pre vás: 13 – Smrť Hrozí vám koniec vzťahu? Nepretvárajte nikoho nasilu, ale jemne sa snažte o premenu. Urobte niečo, čo pohne váš vzťah k väčšej blízkosti a novým obzorom, nech aj u vás vyjde jasné Slnko! Partnerstvo potrebuje občasnú zmenu, aby nezastalo na mŕtvom bode, kedy si dvaja uvedomia, že už si nemajú čo povedať. Až vtedy môžeme povedať, že vzťah umrel, keď mu vôbec nedáme šancu na lepšiu zmenu. Karta Smrť, by vo vás nemala vyvolávať strach. Znamená to, že staré odchádza, aby prišlo nové. Je to prirodzené. Skúste začať po novom i vo svojej práci. Začínajte tento mesiac s nádejou sľubnej kariéry. Dokonca možno niektorí zmeníte svoje miesto, alebo sa začnete na vašu robotu pozerať inak! Skúste sa pred spaním pozitívne naladiť na ďalší deň. Funguje to, len to treba robiť pravidelne. Jedzte menej mäsa, hlavne údenín a viac ovocia a zeleniny. Pite prevažne čistú vodu alebo bylinkové čaje, a to aspoň pätnásť minút pred jedlom.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v septembri: Mars vás dobre naštartuje aj do jesenných dní. Pozor, skúste sa aspoň občas oddychovať. Tarotová karta pre vás: Mečový princ Komunikácia je základom dobre fungujúceho vzťahu. Vzdušný mladík, aj tak sa dá nazvať tento princ, prichádza väčšinou nečakane. Obrazne povedané, podporí vo vás element vzduchu. Či si ho ustrážite a použijete na podporu vášho vzťahu, bude len na vás. Ak vám partner povie niečo nepríjemné, neurazte sa hneď. Zvrtnite to na žart. Vzťah treba pestovať celý život. Preto je v ňom potrebná kvalitná komunikácia. Pozor na ľahkomyseľnosť, nerozvážnosť a povrchnosť! Rozmyslite si dobre slová, ktoré vychádzajú z vašich úst. Opatrní buďte aj na ľudí, s ktorými prichádzate do styku. Vyhnete sa nepríjemnostiam, ako sú klebety, nactiutŕhanie alebo nepríjemná atmosféra na pracovisku. Nezabúdajme však, že naše okolie nám vlastne nastavuje zrkadlo akí sme. Cestovanie vám zaženie možné depresie z toho, že nejde všetko podľa toho, ako ste si to predstavovali. Pozor si dajte na svoje srdce a dýchacie orgány. Nezabúdajte, že koža je tiež dýchacím orgánom. Preto vonku nepodceňujte chlad, hlavne zrána i večer. Doma sa zas vzdušne oblečte.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v septembri: Pomerne kritický vstup do mesiaca skúste zmierniť vedomým pokojom, aby ste nenarobili viacej škody ako úžitku, a to hlavne v práci. Tarotová karta pre vás: Princ mincí Berte vzťah aj prakticky. Mincový princ nám prináša budovanie a usporiadanie energií do určitého systému, aby sme sa vyznali v bežnom živote. Niekedy to nejde bez určitej tvrdohlavosti, keď sa potrebujeme presadiť. Všetko však treba robiť s mierou a vytrvať v svojich predsavzatiach tak, aby sme nepoškodili svoje partnerstvo. Princovia nám prinášajú čerstvú energiu, teda môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Nezabúdajte na zdravý sedliacky rozum. Zemský živel mincí, čiže diskov, by mal spoľahlivo ovplyvniť i vašu kariéru a výplatnú pásku. Samozrejme, že to nebude platiť, ak budete sedieť so založenými rukami. Je obdobie, kedy si každý môže dopriať dostatok ovocia a zeleniny. Podľa karty si treba dať pozor na zápchu! Psychická príčina tohto zdravotného neduhu, je v lipnutí na minulosti. Pomáha prírodná liečba. Pre zdravých platí, že prevencia je lepšia. Jeden deň v týždni jedzte len živú stravu. Prináša to aj iné výhody, ušetríte čas, keď nebudete musieť variť.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v septembri: Venujte sa priateľom a štúdiu, ktoré vám prinesie osoh. Koncom mesiaca si dajte pozor na kariérnu oblasť. Tarotová karta pre vás: 10 mincí Diskovou kartou prichádza pocit spokojnosti a blahobytu. Platí tu priama úmera, čiže to viac, o koľko ste sa o vašu spokojnosť zapríčinili svojou láskou. Karta však upozorňuje nezaspať na vavrínoch a nezlenivieť, aby po spokojnosti nenastal pád do letargie. Vzťahy si treba pestovať neustále, a to zrelým bohatstvom ducha a odpúšťaním. To posledné môže byť aj vašou cnosťou, ak ste prekonali úskalia vašej karmy. Ak pracujete s chuťou môžete byť pyšní na svoje výsledky. Vaše príjmy sa môžu ešte zvýšiť, len nestagnujte na jednom mieste, lebo pôjdete o chvíľu späť. Obavy z cudzincov a ich spolupráce s nimi nemusia byť opodstatnené, ale preverte si ich prv, než začnete s nimi konať. Aj tu platí, aby ste boli bdelí a dokončili všetko včas. Práca chvatná málo platná! Dajte si záväzok, že večer nebudete vyjedať chladničku. Keď si oblečiete svoj odložený jesenný kostým či sako, budete si ďakovať, že ste športovali. Je pritom jedno, koľko máte rokov! Vyhovárať sa na zrelý vek, že to už lepšie nebude, je svojim spôsobom nechuť na sebe niečo meniť, a veľká miera pohodlnosti! Prospeje vám zmena prostredia a viacej pohybu.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v septembri: Ak ste počas leta dreli ako kôň, ešte vydržte! V polovici mesiaca sa vám to vráti v podobe pocitu spokojnosti a možno vyššej sume na účte. Tarotová karta pre vás: Kráľovná pohárov Najvyšší cieľ partnerstva je splynutie duší. K tomu však musí pridať láskavú energiu aj jedna i druhá strana. Karta vyjadruje ženy, ktoré sú citlivé a starostlivé matky, ale aj láskavé priateľky. Iste budete mať príležitosť prejaviť tieto svoje kladné vlastnosti i pri partnerovi. Muži, hľadajte vo svojej žene tieto cnosti. Má ich každá žena, len ich treba chcieť vidieť a podporiť! Vybudujte si dôveru medzi spolupracovníkmi. Ak pracujete na vedúcom mieste, skúste byť viac empatickí. Pouvažujte, či treba v práci vždy pritvrdiť. Na druhej strane sa nenechajte využívať kolegami, ktorí zistili, že radi pomôžete. Vy už nájdete svoj spôsob, aby ste nastolili harmóniu na pracovisku. O to ide pri tejto karte. Nalaďte sa nežne a optimisticky na každý deň. Dávajte teraz pozor na sklony k pohodlnosti, aby ste nezačali priberať. Pite dostatok tekutín a venujte sa športu, napr. plávaniu. Pri chorobách využite aj alternatívnu liečbu spolu s alopatickou.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v septembri: Ak budete trpezliví, nepríjemné záležitosti vo vážnych partnerstvách sa vykryštalizujú k lepšiemu. Investujte do vzdelania! Tarotová karta pre vás: 4 meče Ticho pred búrkou... Možno u vás vznikla časom situácia, že si trochu potrebujete od seba oddýchnuť, i keď ste spolu relatívne pokojní, ale niečo sa predsa len deje. Všetko má svoj čas. Doprajte si ho! Uvažujte, ale pomaly, ako ďalej. Možno by vám prospel pobyt v horách, kde by ste mali dosť času rozmýšľať o vašej láske. Nastalo určité zmrazenie vašich aktivít? Neznamená to, že sa nedá nič podniknúť, ale podľa karty ani urýchliť. Vystavili by ste sa veľkému riziku. Nebolo by od veci, naplánovať si pracovné voľno. Prekonáte ľahšie určitú stagnáciu. Možno sa vám medzitým objaví riešenie vášho posunu v kariére smerom nahor. Veľmi dôležité je, aby si človek doprial prestávku v práci i pri športovaní. Oddýchnutého jedinca sa choroba nechytá tak ako toho, ktorý je večne nevyspatý. V septembri sú už rána chladné i večery. Časté bývajú choroby z prechladnutia. Pomôžu aj preventívne liečebné metódy, napr. sauna, ktorú už spolu so začínajúcou jeseňou môžete pokojne zahájiť. Otužovanie studenou vodou však treba začať vtedy, ak ešte neprepukla choroba.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!