Horoskopy
Dnes je Pondelok, 20.10. 2014, meniny má Vendelín

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v októbri: Ak máte problém s ospravedlnením, bude to v tomto mesiaci vaša úloha, aby ste sa to naučili. Tarotová karta pre vás: 10 palíc Nepotláčajte v sebe cit a lásku! Palice značia pohyb, cesty a rôzne aktivity. Možno sa na spoločnej dovolenke vyrieši problém, ktorý vás už dlhšie tlačil. Nebojte sa povedať partnerovi čo vás ťaží. Cestovanie je liekom aj pre osamelých. Možno sa k vám niekto pridá! Jeden nevie, snáď budete neskôr cestovať aj spoločne životom. Naložili na vás bremeno, pracovať za dvoch či dokonca za troch? Vládzete veľa, ale tie zbytočné malichernosti, ktoré treba tiež riešiť, vám asi vadia. Už aby bola pracovná porada! Váš múdry pohľad na problém a dobrá pozorovacia schopnosť pomôže aj druhým, ktorí to tiež tak cítili a nemali odvahu vystúpiť s návrhom na zlepšenie pracovného prostredia a využívanie pracovného času. Nepríjemnosti, ktoré zažívame v práci sa odrážajú aj na zdraví. Možné sú bolesti hlavy, únava. Pomôžu prechádzky v prírode, práca v záhrade, a hlavne vyhadzovanie zbytočností z mysle, ktoré vás ťažia!

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v októbri: Fyzické telo si žiada svoje. Nielen dostatok jedla, ale aj pohybu. Tarotová karta pre vás: 7 palíc Podľa karty to máte ťažšie, ale vždy sa dá niečo podniknúť. Palice sú ohnivého živlu. Palicový ohník predstavuje boj a zdá sa, že aj na poli partnerstva. V láske by sa však nemalo pozerať na to, kto z koho. Boj o lepšiu pozíciu si nechajte na športové súťaženie. Do vzťahu nenechajte zasahovať iných ľudí. Tam máte byť len vy dvaja. Kto chce vyhrať, musí mať aj svoju dávku odvahy! Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Spory v práci ukončite jasným rozhovorom. Nerozpitvávajte nepodstatné maličkosti. Postavením sa obidvoma nohami na zem, zvládnete boj, ktorý sa objaví občas aj na tom najlepšom pracovisku. Predstavte si, že ste postava, ktorá má dobrú pozíciu voči presile šiestich palíc. Prečo? Je predsa cítiacim človekom. Na dôvažok má v rukách tú siedmu palicu, ktorá stelesňuje vôľu popasovať sa, v našom prípade možno aj so zdravotnými ťažkosťami.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v októbri: Ak pociťujete dostatok sily, alebo dokonca prebytok, vybite si ju športom. Je to lepšie ako by ste ju mali potláčať. Mohla by z vás vybuchnúť v nečakanej chvíli ako neriadená strela. Tarotová karta pre vás: 5 palíc Malé nevinné prekáračky nevadia, skôr posilnia komunikáciu dvoch. Nepustite však medzi vás a partnera nikoho iného. Niekedy to ľudia, ktorí sa zamiešajú do iného vzťahu ani nemyslia tak zle, ale už to nebudete len vy dvaja, ak to dovolíte. Mnoho kuchárov totiž pokazí aj jednoduchú kašu. Skúste si spolu zašportovať len tak pre radosť! Budete možno skúšaní odvahou a trpezlivosťou. Prácu si v dnešnej dobe treba vážiť, hlavne ak máte na výber. Nechajte si pri rozhodovaní, a to za a proti, ten zdravý sedliacky rozum. Buďte prístupní však i novým myšlienkam a tvorivosti. Vložte viac úsilia tam, kde to škrípe. Spolu s úsilím nech ide ruka v ruke zdravá hravosť a radosť zo súperenia medzi vami i kolegami. Nezabudnite na relax, najlepšie aktívny. Pomáha odbúrať nerváky či stresy, ktoré si zdravo vybijete športom. Tak isto pôjdu dole kilá, ktoré ste nabrali. Vhodné je plávanie alebo korčuľovanie na kolieskových korčuliach či bicyklovanie.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v októbri: Venujte sa viac rodine a domácnosti. Robte to však s ozajstnou láskou. Pretvárka by mohla vyjsť na povrch. Tarotová karta pre vás: 4 Cisár Panovník chce vládnuť väčšinou všade, teda i v láske. Možno budete bojovať o upevnenie partnerských vzťahov. Skúste však nepresadzovať svoju vôľu v manželstve silou, ale diplomaciou a hlavne láskou. V partnerstve má byť tento ušľachtilý cit na prvom mieste, aby priniesol uspokojenie obidvom. Karta vyjadruje viac svetské záležitosti, než po nej nasledujúca karta číslo päť Veľkňaz. Znamená úspech na poli hmoty. Malo by sa vám dariť vo financiách i presadzovaní svojich zámerov. Ak pevne uchytíte moc do svojich rúk, teda budete si veriť, môžete byť úspešní. Cisár môže znamenať aj určitú osobu mužského pohlavia, ktorej dôverujete, aby vás zastupovala na poli práce. Cisár si sedí pevne na svojom tróne, preto karta značí upevnenie zdravia. Treba tomu aj veriť a niečo pre to urobiť! Konzumujte teraz viac produkty z prírodných zdrojov, ako umelých.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v októbri: Ak máte problémy, poraďte sa s úprimnými priateľmi. Nabudúce budete bútľavou vŕbou zase vy. Tarotová karta pre vás: 8 mečov Skrývate nejaké tajomstvá, do ktorých sa zamotáte, lebo si myslíte, že vás váš milovaný nepochopí? Radšej sa trápite, cítite sa ako vo väzení, a pritom to, čo v sebe skrývate, nemusí byť také strašné! Z vášho pohľadu to môže byť vážna vec, lebo tak to bolo zaužívané v rodinných tradíciách. Vyjdite z pravdou von, nech to je čokoľvek. Úľava, ktorú pocítite, vám bude stáť za to. Ak chodíte dlhodobo do zamestnania s pocitom, že sa nemôžete plne realizovať, poobzerajte sa po inej robote. Niekedy máme také nutkanie len krátkodobo, vtedy je to v poriadku, zvykne to prejsť a my si vážime, to čo máme. Predstavte si iné zamestnanie. Aké by malo byť, aby spĺňalo vaše podmienky sebarealizácie? Táto karta často odkazuje na problémy žien, ktoré nie sú spokojné so vzťahom alebo samé so sebou. Neskôr sa im to môže odraziť na zdraví, väčšinou na ženských orgánoch. Nestraším, len upozorňujem. Muži nezabudnite svoje partnerky pohladkať a pochváliť! Milé ženy, ste také aké ste, prijmite sa aj so svojimi chybami.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v októbri: Byť opatrný sa vypláca. Toto je základ pri vašich rozhodnutiach v tomto mesiaci. Tarotová karta pre vás: 15 - Diabol Nepodľahnite zvodom a lákadlám, ktoré sú okolo vás. S ohňom sa hrať nevypláca. Pre chvíľku vášne si môžete pokaziť seriózny vzťah. Pozor aj na sklony k tyranii či na druhej strane k slepej poslušnosti. Každý extrém vo vzťahu je nedobrý. Učíme sa jeden od druhého, ale nie za cenu sebazničenia, či víťazstva nadobudnutého zastrašovaním. Nenechajte opantať zlom, klamstvom a závislosťou. Pristupujte k všetkému s mierou. Svedomite si vyberajte ľudí na spoluprácu, aby ste nevkĺzli do osídiel padlých anjelov. Treba si dať pozor aj na alkohol, aby neprešiel aj na pracovisko, čo sa nevypláca. Pozor na prejedanie sa i závislosť každého druhu. Nehovorte si slovíčka, že však len trošku a teraz, lebo vtedy ste už jednou nohou závislosti na čokoláde, či alkohole. Existuje aj závislosť na druhom človeku, preto dajte slobodne dýchať svojim milovaným.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v októbri: Venuša kraľuje vo vašom znamení veľkú časť mesiaca. Láska a umenie sú vašou silnou stránkou, dajte to najavo aj svetu! Tarotová karta pre vás: 6 - Zamilovaní Rozhodujte sa hlavne srdcom, až potom rozumom. Karta hovorí, že budete mať na výber. Voľní možno konečne stretnú toho pravého a zažijú nielen zamilovanie, ale aj cit, prerastajúci do trvalej lásky. Stáva sa aj, že dlhodobo nemáte partnera, a potom prídu naraz dvaja. Aj tu môžete mať šancu, rozhodovať sa medzi dvoma prácami. Toto obdobie je pre vás celkom príjemné, čo sa týka príjmov. Nemali by ste mať problém vybrať si tú najlepšiu variantu ako konať v oblasti práce. Ak berieme do úvahy aj názov karty, iste bude najlepšie, ak svoju prácu milujeme. Najlepšie sa má ten, ak mu je robota zároveň aj koníčkom. Mať sa rád, to nie je narcizmus. Kto svoje telo miluje, dáva mu veľa živej stravy a pohybu. K zdravému životu patrí však aj láska a objatie milujúceho človeka. Ak nemáte partnera, zadovážte si zvieratko, ktorému sa budete venovať s láskou.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v októbri: Doprajte si pokojné chvíle počas prvých troch týždňov. Energiu, ktorú tak nazhromaždíte využijete na zlepšenie svojej pozície v práci i v súkromí. Tarotová karta pre vás: 2 meče Ticho pred búrkou. Partnerstvo si žiada jasnosť ale aj kompromisy. Najradšej by ste akčne vykričali všetko, čo vám na vašej polovičke vadí? Počkajte, kým situácia dozreje. Ak tušíte búrku a ona naozaj nastane, obaľte svoje slová do lásky. Veď ju máte radi. Ak vám partner ublížil, asi nevedel inak konať! Možné je, že vašim slovám ľudia nie celkom rozumejú, preto skúste aj písomnú komunikáciu. Možno váš čestný a priamy prístup k problému a situáciám na pracovisku provokuje ľudí k tomu, aby vás prekabátili, keď ste zakaždým takí múdri. Stiahnite sa na chvíľu do úzadia a pozorujte, kto by to mohol byť. Zbierajte fakty, až potom to pokojne riešte. Nájdite však aj klady, ktoré má dotyčná osoba. Často sa nepriateľ stane priateľom, alebo aspoň prijateľným spoločníkom v pracovnom kolektíve. To ticho pred búrkou, ktoré zažívate, treba niečím korigovať. Splyňte aspoň na chvíľu s davom ľudí, ktorí sa zabávajú. Zájdite do kina na dobrú komédiu. Ak máte veľa práce, urobte si častejšie prestávku a choďte do parku alebo aspoň k oknu, kde sa zhlboka nadýchnete.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v októbri: Máte dostatok energie, preto neváhajte, hlavne v prvých týždňoch októbra, aby ste si splnili nejakú túžbu, napríklad po malom dobrodružstve. Tarotová karta pre vás: 6 mečov Pokiaľ vás trápi samota, vydajte sa na cesty. Tie naozajstné alebo v mysli. Ak ste vo vzťahu, možno bude vhodné, aby ste skúsili viac cestovať. Nezáujem o partnera a nuda, to sú aspekty, ktoré môžu končiť neskôr smrťou vzťahu. Preto sa preventívne snažte o pohyb a obohaťte vzťah o nové podnety. Neprešľapujte v minulosti. Nebojte sa pracovných ciest! Možné sú služobné cesty až za more či až oceán. Ak vám vaše pracovné zaradenie nevyhovuje, skúste dať priestor novému, kde by ste sa lepšie realizovali. Najprv sa môžete obávať nových vecí, ale neskôr budete radi, že ste vyplávali do neznámych končín. Cestujte aj vo svojim vnútri. Skúmajte, čo máte vyhodiť, aby ste si uchovali jasnú myseľ, a tým aj pevné zdravie. Odíďte od nezdravého spôsobu stravovania. Jedlo, ktoré jeme nás totiž ovplyvňuje aj po psychickej stránke. Aj tu platí, živá strava, telo plné vitality!

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v októbri: Napriek mnohým ťažkostiam nezabúdajte, že nás tu pohromade drží predovšetkým láska. Tarotová karta pre vás: 2 poháre Ak sa cítite osamelí, stretávajte sa s priateľmi a známymi. Pri týchto stretnutiach sa môžte zoznámiť s novou láskou. Kartu voláme aj snúbenci, mnohým sa môže pritrafiť i táto milá udalosť, čo vám prajem od srdca! Rozhnevaní milenci by sa mali uzmieriť, alebo sa o to aspoň pokúsiť. Vždy je nádej, pokým žijeme! Vytvorte si na pracovisku harmonickú atmosféru. Obchodní partneri majú stretnutia v plnom prúde v srdečnom ovzduší. Možnosť uzavretia nových pracovných zmlúv, výhodných pre obidve strany. Samozrejme platí, aby ste urobili pre to niečo aj vy. Skúste sa viac usmievať aj na svojich protivníkov. Konajú len tak ako vedia. Kto má zdravé vzťahy s ľuďmi, nezvyknú ho trápiť ľadviny. Ak máte s nimi problémy, komu ste ešte neodpustili? Prepláchnite si obličky liečivými čajmi. Teplo sa obliekajte a majte radi život!

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v októbri: Prvé tri týždne si užívajte dostatok lásky, ktorú netreba zabúdať opätovať. Nemyslím tým len tú partnerskú. Venujte sa priateľom a nezabúdajte aj na duchovnú stránku života. Tarotová karta pre vás: 3 poháre Málokedy sa stane, že vám niekto zaklope na okienko či dvere a bude z toho nádherný vzťah! Jeden nikdy nevie, kde ho čaká šťastie. Zaujímavé bude vaše stretnutie s Levom, ktorý je s vami vo večnej opozícii, ktorá sa môže zmeniť na doplnenie toho, čo vy vlastne nemáte. Tarot uvádza pri tejto karte i svadbu. V bežných činnostiach sa vám môže dariť hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Nechajte si poradiť navzájom vo vašom kolektíve. Možno sa stretnete s kolegami mimo pracoviska. Pohárikom vína sa utužia vzťahy a padnú okovy škrobenosti. Ak si dáte poradiť, možné je vyliečenie z určitých vašich neduhov. Za svoj život si každý niečo nepríjemné nahonobil. Jeden kilá navyše, iný nejakú závislosť či boľavé kolená. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom. Odbornej literatúry je dostatok na našom trhu.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v októbri: Nešite nič horúcou ihlou, aby ste neprepískli. Vaše celkom dobré šance na zlepšenie života Tarotová karta pre vás: 7 -Voz Boj dobra so zlom, alebo negatívnej energie s pozitívnou. Nemusíme to tak brať doslova. Môže byť aj spojením ženy a muža, spoločnou cestou, pri ktorej to síce vyzerá občas ako boj, ale aspoň nestojíte na mŕtvom bode. Nuda vo vzťahu je totiž dosť nebezpečná. Často je predzvesťou skončenej spoločnej púte. Preto sa radšej občas konštruktívne pohádajte, akoby ste mlčali a trpeli. Klasický výklad tejto karty je úsilie alebo boj za lepšiu budúcnosť, postupne vedúci k víťazstvu. To znamená, že nič nedostanete zadarmo, ale pri trpezlivosti, tvrdej práci a vytrvalosti dôjdete úspešne do cieľa. Možné sú cesty, a to pracovné. Na druhej strane, žeby sa vám črtala konečne zaslúžená dovolenka? Energie by ste mali mať dosť. Snažte sa ju harmonicky usmerniť tak, aby ste svoj cieľ dosiahli bez nebezpečných výkyvov. Krátke cesty do hôr vám pomôžu i k zlepšeniu vášho zdravotného stavu. Pozor na stresy!

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!