Horoskopy
Dnes je Piatok, 29.8. 2014, meniny má Nikola

Mesačný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Čo je pre vás dôležité v auguste: Zabávajte sa, ale majte v tom mieru. Nikdy nezaškodí byť v strehu, hlavne ak máte tzv. kučeravé myšlienky. Tarotová karta pre vás: Rytier mečov Jeden si povie, že nikdy nie je tak, aby bol pokoj... Keď sa človek venuje naplno práci, môže to začať haprovať vo vzťahoch. Skúste sa zamyslieť, či ste k nepríjemným situáciám medzi vami dvoma neprispeli trochu aj vy. Buďte opatrní v komunikácii. Nepočúvajte klebety o vašom partnerovi, verte len tomu o čom ste sa presvedčili, že je to pravdivé. Tento mečový rytier vám totiž môže priniesť nie veľmi hrejivú správu, ktorá môže zamraziť svojou kritickosťou. Dokonca sa môžete cítiť, akoby ste zažili podraz od kolegov. Ak sa chce vyšplhať niekto hore po vašom chrbte, náležite mu to treba vysvetliť, odkiaľ pokiaľ sú jeho mantinely a kde začínajú tie vaše. Zachovajte pokoj a rozvahu za každú cenu. Nepodceňujte správnu životosprávu. Nezabúdajte, že správne dýchanie predlžuje život. Skúste cvičiť cviky na dýchanie a venujte sa svojim kostiam. Konzumujte viac mandlí, ktoré sú dobré na kosti, lebo majú veľa organického vápnika.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Čo je pre vás dôležité v auguste: Všetkého s mierou! Najprv práca, potom zábava! Prvé tri týždne usilovne pracujte a potom si zaslúžene užite koniec augusta. Tarotová karta pre vás: Kráľovná mečov Kráľovná mečov nás odkazuje väčšinou myslieť viacej na matku. Napíšte jej, ak je ďaleko od vás, alebo jej jednoducho zavolajte. Povedzte jej, že ju máte radi. Odpustite jej, že vás svojimi radami alebo poznámkami k životu vychováva, aj keď ste už dospelí. Karta veští osamelosť vo vzťahu. Robte všetko pre to, aby to tak nebolo! Na rozdiel od súkromia, v práci nám samota niekedy vyhovuje. Urobte si poriadok v záležitostiach vašej kariéry, dajte si do poznámok v bodoch, čo vlastne chcete dosiahnuť. Pozor na kolegyne neprajníčky. Na druhej strane si nechajte poradiť od ženy, ktorú považujete za vysoko inteligentnú a odborníčku vo svojom fachu. Môže to byť právnička, lekárka, alebo iná osoba vysoko a odborne vzdelaná. Preventívne treba liečiť nielen telo, ale aj dušu. V období pracovných i osobných stresov pomáha návšteva psychologičky, liečiteľky alebo terapeutky, ako prevencia pred chorobami. Podobnú službu urobí aj porozprávanie so skúsenou staršou ženou, ktorej dôverujete.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Čo je pre vás dôležité v auguste: Venujte sa komunikácii cestovaniu a dokončite to, čo ste začali. Prehodnoťte si vaše priority. Našepkám vám: vyžehlite si to doma! Tarotová karta pre vás: Súd Oblečte si nové šaty, ale nemusíte pritom meniť partnera! Pokiaľ nemáte jasno, akým smerom sa má uberať váš vzťah, skúste začať robiť niečo inak ako doteraz. Verím, že na konci vašej možnej krízy nájdete poklad, ktorý hľadáte. Nemáte ho náhodou doma? Voľní, vy zas prehodnoťte svoju minulosť, ale tak úprimne. Zamestnanie je náš druhý domov, v ktorom strávime veľa času. Patríte medzi tých, ktorí vedia, čo chcú, ale väčšinou k tomu idú ako s bubnom na zajace. Trochu opatrnosti nezaškodí. Kto je nespokojný v zamestnaní, nech sa zamyslí, či nie je čas dať výpoveď. Karta totiž naznačuje aj nový post, alebo nejakú inú zmenu v práci, po ktorej nastane odľahčenie na tele i duši. Chce to nový prístup k svojmu telu ale treba sa zamerať i na to, čo chce vaša psychika. Doprajte si preventívnu prehliadku. Navštívte centrum zdravia vo vašom okolí, alebo skúste nové ozdravovacie centrum, ktoré vás osloví niečím výnimočným.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Čo je pre vás dôležité v auguste: Ak sa cítite, že k vám idú financie, chyťte sa toho, ale koncom mesiaca radšej neinvestujte do nehnuteľností, aby ste o ne neprišli. Tarotová karta pre vás: 9 palíc Urobili ste si znovu okolo seba ochranný pancier, lebo vám niekto ublížil? Prichádzate o veľa, ak s partnerom spolu nekomunikujete, alebo sa aspoň konštruktívne nehádate. Najhoršie je dlhodobé mlčanie. To nič nerieši. Múdry človek sa poučí na minulých chybách! Prekonajte hrdosť a urobte prvý krok vy! Vydržte, ak máte problémy alebo stojíte na jednom mieste. Skúste nielen vyčkávať, ale naučte sa prijímať rady, ktoré môžu síce zaváňať sedliackym rozumom, ale ten platí vždy, aj v ére počítačov a množstve informácií. Použite svoju silu, ktorú máte v sebe správne, a to pre svoje blaho i vašich kolegov. Všetci sme tu prepojení. Raz vy pomôžete kolegom, potom oni vám. Palice sú ohnivé a znamenajú pohyb, hoci v prípade 9 palíc je to skôr hromadenie energie. Treba ju dať von! Športujte! V tomto čase to môžu byť pobyty pri vode, ale aj v horách, kde sa ukryjete pred horúčavami a opadne z vás tá ťažoba a neistota, ktorú možno pociťujete.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Čo je pre vás dôležité v auguste: Máte dosť síl na prekonanie samého seba, planéty vám celkom prajú. Dajte si však pozor okolo splnu, aby ste si nepokazili renomé u vášho milovaného. Tarotová karta pre vás: 16 - Veža Predstavy a skutočnosť o vašom partnerovi sú rozdielne? Uvedomte si, že čo ste budovali na slabých základoch, bez istoty a lásky, musí zákonite padnúť. Touto kartou prichádza osvietenie, niekedy menej príjemnými zážitkami, ale nakoniec sa človek aspoň dozvie pravdu, ktorej sa netreba báť pozrieť do očí. Čo sa má stať, nech sa stane. Pozor na cestách i stavbách, myslím aj tých duchovných, nielen fyzických. Sledujte pozorne normy a predpisy. Ak ste si neboli dať skontrolovať firemné auto, neodkladajte prehliadku. Predpisy nás nepustia, ale nie každý ich dodržuje. Pozor na pracovné úrazy, buďte opatrní. Je jedno na akom pracovisku človek robí. Ruku si môžete zlomiť aj keď prekračujete neopatrne prah vašej kancelárie alebo dielne. Veža upozorňuje na chrbticu. Zacvičte si jógu alebo niečo podobné. Pre celkové ozdravenie tela i duše je vhodné aj plávanie, ktoré pomáha udržiavať svaly a chrbticu v poriadku. Voda odoberie aj emocionálny stres. Zájdite si k rieke alebo k jazeru a poriadne si zaplávajte. Možno tomu prídete na chuť a budete plávať pravidelne.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Čo je pre vás dôležité v auguste: Doprajte si odpočinok, hlavne v prvých týždňoch augusta. Ak niečo pôjdete vybavovať, vopred sa pripravte. Nehanbite sa za to, že si svoje povinnosti budete čítať z lístka. Je to lepšie, ako keby ste na niečo zabudli. Tarotová karta pre vás: 0- Blázon Ak ste chceli váš vzťah zabaliť, lebo vám spôsobuje ťažobu, skúste si dať ešte šancu. Komunikujte, skúste sa zhovárať rôznymi spôsobmi, ktoré ste ešte nevyužili. Napr. jeden deň má slovo muž, druhý deň žena. Voľné Panny! Skúste si naštartovať najprv vo svojej v mysli i srdci krásny a naplnený vzťah. Ak neviete ako, prečítajte si o tom literatúru. Psychologickej je na túto tému dosť, stačí si vybrať. Plánujte, ale s rozumom. Dajte si do svojho pracovného kufríka toľko, koľko budete vládať urobiť. Viete o tom, že dvorní blázni boli často múdrejší, ako ich páni? Za ich výstrelkami sa skrývala i diplomacia a nakoniec pomohli svojim pánom, ktorí pre svoju pýchu nevideli ďalej od nosa. Možno vám tieto riadky pomôžu zvládnuť postup z bodu nula na vyššie méty až k vrcholu vašej kariéry. Doprajte si odpočinok. Dajte si pozor, na chaos a stres. Neriskujte zbytočne tam, kde si nie ste istí, aby ste si nenarazili nos, či aby neskolabovalo vaše srdce. Pokúste sa spojiť so svojou intuíciou. Má ju každý, len si treba veriť. Môže vás upozorniť na veci, ktoré sú pre vás dôležité.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Čo je pre vás dôležité v auguste: Ako každý rok, začiatok augusta venujte svojim priateľom. Potom nezabúdajte na oddych v tieni stromov a plánujte svoj vstup do nového návratu Slnka do vášho znamenia. Tarotová karta pre vás: Princezná mincí Nové udalosti sú na obzore! Pokiaľ ste sami, vedzte, že na dobré sa dlho čaká. Máte však právo snívať! Pridajte k tomu nejakú vhodnú aktivitu, najlepšie cestovanie alebo šport, a nebudete dlho čakať. Obrazne povedané, nová cesta môže byť aj váš vnútorný prerod. Tak do toho k vysnívanému cieľu! Pre tých, ktorí žijú v dvojici sa črtá upevnenie vzťahu a nové krajšie obzory v láske. Niet nad zdravý rozum! Dôverujte si. Pevne sa postavte na zem a rozhliadnite sa spokojne ako ďalej v budúcnosti. Podľa tejto karty je príhodný čas na podpisovanie zmlúv a uzatváranie obchodných partnerstiev, ktoré prinesú zisk. Predtým si však zmluvy pozorne a pomaly prečítajte. Jeden nikdy nevie... Zmeňte niečo vo vašom dennom režime k lepšiemu. Viete, že najlepším liekom na možnú únavu z práce je dostatok spánku? Podniknite aj malé výlety do vášho okolia. Nenamáhajte svoje telo však nárazovým športovaním. Cvičte menej, ale zato pravidelne.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Čo je pre vás dôležité v auguste: Napäté obdobie augusta zažívate každoročne, nezaškodí teda viac ostražitosti v práci. Koniec mesiaca si trochu vydýchnete, len dajte pokoj obchodovaniu. Tarotová karta pre vás: 3 - Panovníčka Karta cisárovnej vyjadruje pravú ženu, ako sa hovorí, do koča i do voza. Hovorí sa, že muž je hlavou a žena krkom vzťahu. Ako je to u vás? Doma sa bude asi vládnuť v tomto mesiaci po praslici. Pokojne si vymeňte na chvíľu svoje úlohy, ale nakoniec asi pochopíte, že to, čo vám bolo dané od prírody, je predsa len najlepšie. Vezmite rozum do hrsti a postavte sa na pevnú zem. Podnikatelia by si mali uspokojiť svoje potreby, vyhovieť i svojim partnerom, k plnej spokojnosti obidvoch strán. Na pracovisku nech vládne družná atmosféra a pochopenie pre matky s deťmi, hlavne počas týchto letných prázdnin. Panovníčka má oblé tvary. Preto je zdravá výživa, čiže zvýšená konzumácia zeleniny a ovocia namieste. Pomôžu preklenúť sklony k priberaniu. Treba vyskúšať pár dní bez mäsa a iných mastných jedál. Teraz v lete, kedy je živá strava lacnejšia, sú na to veľmi vhodné podmienky, ak je už vaša peňaženka po dovolenkách tenšia.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Čo je pre vás dôležité v auguste: Ak máte vašu latku postavenú vysoko, neváhajte a prvé týždne augusta naplňujte svoje predsavzatia tým, že si pripravíte cestu k úspechu dopredu. Málokedy totiž padne pečený holub rovno do úst. Tarotová karta pre vás: 1 - Mág Chyby má každý smrteľník. Ak zažijete krásne chvíle v partnerstve, vedzte, že tých šedých obyčajných je viac. Toto treba vedieť od začiatku, lebo aj tá najväčšia zamilovanosť raz pominie. Vždy je nekonečné množstvo možností, ako obohatiť vašu spoločnú citovú stránku, intelektuálnu i duchovnú. Ak ste voľní, hľadajte si takého partnera, ktorý vás bude dopĺňať a nie provokovať hľadaním chýb. Platí to aj opačne! Vytýčte si svoj cieľ, napríklad, že budete pracovník číslo jeden v práci! Môže to byť aj doslova, že budete dochádzať ako prvý do firmy. Pozoruhodné to bude, ak ste chodili doteraz ako posledný. Nezabúdajte na diplomaciu a kolegiálnosť voči ostatným na pracovisku. Buďte teda tým pravým mágom, ktorý však dopraje sebe i druhým aj malé chyby lebo vie, že nimi sa tiež veľa naučíme. Netreba to preháňať s prísnymi diétami. Pestré stravovanie, ktoré obsahuje všetky zložky potrebné k životu, je časťou správnej životnej filozofie. Nikto vám však neradí, aby ste sa prejedali! Doprajte si teda tak akurát to, čo si vaša duša i telo žiada. Viete, že ak máte dostatok všetkých živín, nebudete sa musieť dokrmovať sladkosťami?

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Čo je pre vás dôležité v auguste: Ak chcete začať niečo nové, postarajte sa, aby to staré už nebolo vo vašom živote. Nemusíte páliť za sebou mosty, len sa za tým starým zbytočne neobzerajte. Tarotová karta pre vás: 6 palíc Keď sa tak zamyslíme do hĺbky, v láske vlastne vyhráva ten, kto naozajstne miluje. Praje totiž úprimne tomu druhému len to najlepšie. Ak ľúbite, tešte sa z toho, lebo nie každý človek je toho schopný. Ak je váš cit opätovaný, vážte si toho. Je to pozitívna karta v oblasti partnerských vzťahov, hoci je ohnivá. Prajem vám všetkým, aby sa vám splnili vaše plány a predsavzatia. Skvelá karta s dobrými správami pre vás, ale je to len karta. Počiatočné úsilie musí vyjsť od človeka. Palice vyjadrujú úspechy hlavne na poli práce. Najväčším víťazstvom pre vás však bude, ak ovládnete slabšie stránky svojej osobnosti. Tak sa vám bude dariť v kariére i v medziľudských vzťahoch medzi kolegami či klientmi. Ohnivé palice nám dodávajú energiu do života. V tomto prípade nezabúdajte na šport a snahu, aby zvíťazila chuť do života nad letargiou i lenivosťou. Energie máte dosť, tak do toho!

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Čo je pre vás dôležité v auguste: Opozícia Slnka nemusí vždy priniesť napätie vo vzťahoch. Stačí vedieť prijať názor inej strany a netrvať na svojej pravde. Tarotová karta pre vás: 10 pohárov Čaše, alebo poháre predstavujú v tarote hlavne citovú oblasť, v ktorej hľadá snáď každý človek, mladý či starý naplnenie. Kto sníval o stretnutí s priateľmi alebo s rodinou, malo by sa mu to podariť. Netreba však sedieť s rukami v lone! Dni sú ešte dosť dlhé, o to ľahšie sa vám môže podariť zorganizovať stretnutie pri pohári niečoho príjemného. Ak ste sa v minulosti snažili, dali ste do svojej činnosti aj cit pre spravodlivosť a zachovali čestnosť, prichádza úspech. Nemajte však veľké oči a buďte trpezliví, ak všetko nevychádza hneď na prvý šup. Ak máte dostatok dobrej vôle, možno sa teraz zmierite aj s vašimi nepriateľmi, dokonca si s nimi možno vypijete pohár vína. Naplnenie v citovej oblasti sa odrazí aj na zdraví. Skúsenosť viacerých ľudí to potvrdzuje. Prečo tomu neveriť? Veď všetko začína v hlave a pokojnom láskavom srdci. Skúste vysielať lásku a zožnete jej ešte viac. Chce to však úprimnosť a pokoru.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Čo je pre vás dôležité v auguste: Myslite na svoje zdravie a skúste každý deň urobiť aspoň kúsok práce, ktorá vás baví najmenej. Ubudne z nej a vy budete nakoniec veľmi radi. Tarotová karta pre vás: Rytier pohárov Buďte ústretoví! Dvorné karty, vyjadrujú vo výklade tarotu osoby, ktoré sú alebo možno prídu do života, alebo nás samých ako zrkadlo. Pozrite sa v prvom rade na seba, a potom s láskou a porozumením prijmite energie prichádzajúce osobami hlavne mužského pohlavia. Môžete sa potom o to viac tešiť z priazne priateľov i partnerov. Spájajte ľudí láskou i v pracovnej oblasti. Ak dáte do svojho prejavu viac jemnosti, nebudete pozerať často do minulosti, úspech bude na dosah ruky. Predstavte si aj svojich opozičníkov ako ľudí, ktorí majú svoj súkromný život a tiež prekonávajú, niekedy úspešne inokedy neúspešne svoje osobné problémy. Chodievajte viac do prírody, k rieke, do plavární a častejšie buďte spolu v dvojici so svojim partnerom. Vzťah a láska sa pestujú. Za odmenu dostávame viac harmónie do života a kvitne nám ruža lásky, a tým sa nám zlepšuje aj zdravie. Viete, že ľudia žijúci v dvojici žijú väčšinou dlhšie ako tí, ktorí sú sami?

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!