Horoskopy
Dnes je Sobota, 28.2. 2015, meniny má Zlatica

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Dajte si pozor, aby ste dnes niekomu naivne nesadli na lep. Deň venujte rodine. Nemali by ste zabúdať ani na citovú stránku svojho života. Tú dnešnú sobotu podporuje aj Luna v živle vody. Dostanete citlivejšiu náladu. Pozor na pripútanie vašej duše k nevedomým pôžitkom. Víkend je pre väčšinu ľudí čas určený na duchovné záležitosti, koníčky a relaxačné aktivity, ktorými môžete prispieť k rodinnej pohode, ale aj docieliť pozitívne zmeny.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Možnosť napredovania. Prekvapte novými, dobrými nápadmi. I z dnešných, hoci nepredvídateľných situácii, môžete len vyťažiť. Dnešnú sobotu, ale i zajtra, je čas na urovnanie toho, čo sa pokazilo. Nebuďte ovládaní strachom z nepoznaného. Uvedomte si, že ste súčasťou poznávacieho cyklu zvaného život. Dovoľte, nech dnešný sobotný, víkendový deň vám dodá viac energie do života. Obmedzte negatívne rozmýšľanie o sebe, o svojich cieľoch, či svojich problémoch.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Cez víkend to nepreháňajte s alkoholom, bude vám potom zbytočne zle. Pre vás je typické, že hľadáte stále niečo nové, najmä v jedle. Mnohí z vášho znamenia nemajú problém prispôsobiť sa novému jedálničku. Majú radi experimenty, skúšajú taliansku, čínsku, či tureckú kuchyňu. Zároveň si však cítite potrebu harmónie v tele. Viete teda vhodne jedlo kombinovať. Ak máte pocity viny, pokorne ich prijmite a uvedomte si, že človek je omylný. Ospravedlňte sa, ak sa ešte dá.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Dnešok sa ponesie sa v znamení pohybu, ale i inšpirácie. Dávajte si dnešnú sobotu pozor i na precitlivenosť a výbušné reakcie, ktoré môžete, i pod vplyvom Luny vo vašom znamení, cez deň, ale hlavne večer, mať. Môžu to spôsobiť i večerné energie niekoho iného, s ktorým väčšinou mávate napätý vzťah. Pri chudnutí sa niektorí nevhodne snažia zásadne zmeniť výživu proti svojej prirodzenosti, a preto sa im redukcia váhy nedarí. Niekedy siahajú po zdanlivo zdravých, ale pre nich úplne nevyhovujúcich produktoch.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Nemôžete sa len hnať a neustále niečo robiť. Budete mať pocit, že sa potrebujete trochu zastaviť. Započúvajte sa do rytmu svojho tela. Keby ste sa trochu snažili posunúť svoje rodinné záležitosti dopredu, podarilo by sa vám to. Ak budete pristupovať k prípadným prekážkam aktívne a pozitívne, potom všetko zvládnete. Častejšie prechladnutia a katary slizníc. Piť aj čaje čierne aj zelené, napríklad v kombinácií so zázvorom, ten tiež mierne zvyšuje krvný tlak.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Vyvarujte sa neuvážeností a rýchlych gest a slov. Relax sa vám po búrlivom týždni rozhodne zíde. Vaše zdravie je trochu ohrozené. Neustále sa učte meniť všetko, čo neslúži. Ženy v Panne pričasto obhajujú lenivých synov, či manželov. Zdravie naznačuje, že je vhodné si dať si do poriadku lymfatický systém. Viete prečo sa vám po jedle drieme? Mozgové bunky, ktoré človeka udržujú v stave bdelosti, vypína zvýšená hladina glukózy. Potrava sa premieňa na cukor a dostáva sa do krvi.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Učte sa pozerať okolo seba hĺbavejšie. Hodnotu priateľov si neuvedomujeme, pokiaľ nám nehrozí, že ich stratíme. Keď sa nám všetko dobre darí, myslíme, si že všetko zvládneme bez nich. Mnohé veci nie sú také, aké ich vidíte z vašej pozície. Otvorte oči a uvidíte veľa skrytého, čo čaká na svoje objavenie. Upravte si svoje víkendové stravovacie návyky, tak, aby vám jedlo stále prinášalo potešenie, ale nepriberali pritom na váhe.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Keď prijímate, máte aj viac čo ponúknuť ostatným. Dnešnú sobotu sa, pod vplyvom Luny vo vodnom živle, ktorý je i váš, do vzťahov vnesú zmiešané pocity zamilovaných a rôzne rozmary a ľúbostné vrtochy. Starosvetské názory rodičov a svokrovcov vás môžu vyviesť z miery a starostlivosť o ich zdravotný stav pôsobiť obmedzujúco. Ak sa budete cítiť previnilo, keď budete dostávať dary alebo žiadať o pomoc, zablokujete svoju vnútornú energiu.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Nechajte si čas na rozmyslenie. Pre tých, ktorí žijú v milostnom trojuholníku, hrozí čoskoro prezradenie. Naopak nové vzťahy sa vyvíjajú mnohým dobre, i preto, že planéta Neptún v mnohých prebúdza túžby po krásnych chvíľach. Niečo vám naznačuje, že presadiť vlastné zámery bude ťažké. Môžete si tiež dnes preveriť, či ste sa niečomu nevenovali iba z nadšenia bez, niekedy potrebného rozlišovacieho a dôsledného vyhodnotenia všetkých súvislostí.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Ste aj veľmi súťaživí, a tak keď sa pre niečo rozhodnete, tak zvyčajne zvíťazíte. Pokiaľ v sebe už dlhšiu dobu dusíte nejaké nevyriešené problémy, čoskoro vyplávajú na povrch. Strach a vnútorné napätie je energia, ktorá poškodzuje, uzatvára, skrýva, hromadí a obmedzuje. Život je vždy aj výsledkom myšlienok. Mali by ste si nájsť nejaké hobby, vďaka ktorému sa budete vedieť lepšie odreagovať. Pri nespavosti pomôže levanduľa, a to tak v podobe aromatického oleja, ako aj relaxačného kúpeľa.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Rodina a aj partnerský vzťah sú vašou istotou a stabilitou. Niektorých požiadajú starší členovia rodiny, o niečo, pre nich dôležité, hoci pre vás nepodstatné, neodmietnite. I doma vás môže prekvapiť dlho odlúčený príbuzný alebo dobrý známy, ktorý sa odniekiaľ vrátil. Luna, ktorá je dnešnú sobotu v znamení Raka, vytvára práve takého energie. Tvorivé nápady využite, i keby ste dostali nečakanú návštevu, inak by hrozilo, že upadnú do zabudnutia.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Dôkladnejšie hodnoťte ľudí. Dobro by sme mali zvýrazniť pozitívnymi myšlienkami, ktoré pomáhajú hlbokej transformácii. Do dnešnej sobotnej noci je ešte pozitívna energia Luny vo vodnom živle. Ak niekde dnešnú sobotu stretnete starého známeho, bude to pre vás osviežujúci moment. Všetko si dobre premyslite, veď je to hlavne vo vašom záujme. Cibuľa pomáha pri ochorení dýchacích ciest a kašli, znižuje cholesterol, a má protizápalové účinky.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

 

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2015 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!