Horoskopy
Dnes je Streda, 23.7. 2014, meniny má Oľga

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Mali by ste mať dostatok emocionálnej energie. Luna je v Blížencoch, čo je pre vás celkom dobré na cestovanie po okolí a komunikáciu. Prázdninové dni dávajú priestor na veselšie posedenia či športovanie s vašimi deťmi, bez okrikovania a pripomínania, že sa treba učiť. Ak máte nutkanie učiť sa so svojou ratolesťou, skúste však zaradiť do programu dňa nejaké didaktické hry, napríklad: Meno, miesto zviera vec. Dieťa si ani nevšimne, že sa učí.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Vážte si to, čo máte a nešpekulujte, čo by mohlo byť, keby... Už zrána môžete pozorovať výkyvy nálad. Isté veci, na ktoré ste sa spoliehali, môžu vypáliť inak, ako by ste si to predstavovali. Nedorozumenia, ktoré by mohli vzniknúť, si skúste vyjasniť pokojnou cestou. Luna v Blížencoch je pre vás celkom prijateľná síce, ale Slnko sa na vás sa škerí, s vyplazeným jazykom. Vrhá totiž kvadratický uhol na vaše znamenie a páli na váš dom domova.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Luna je ešte u vás. Neseďte doma. Slnko už vstúpilo do vášho domu ciest a komunikácie. Venujte sa ľuďom z blízkeho okolia. Koľkokrát ste nepríjemne zazreli na suseda, ktorý za nič nemohol? Priznajte si to aspoň pred sebou, ak nemáte odvahu sa ospravedlniť. To, že to neurobia druhí, ktorí ublížili vám, je ich karmická záležitosť, nie vaša. Napokon, skúste nevyhadzovať zbytočne financie na veci, ktoré nepotrebujete.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Žiť a dýchať naplno za vás nebude nikto. V komunikácii vás posilní Merkúr, ktorý prechádza vašim znamením. Saturn vrhá na neho dobrý uhol od Škorpióna. Malo by sa vám ozaj dariť konať tak, ako je treba. Skúste sa poradiť s vašimi staršími blízkymi, ktorí v minulosti riešili podobné veci ako vy. Posledné slovo si však určite nechajte vy. Nakoniec, aký by to bol život, keby vám stále niekto pomáhal? Myslite na tieto slová aj vy, ak budete mať nutkanie riešiť niečo za vašich.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Ak plánujete niečo vo vašom živote pozmeniť, je teraz, pokým je Slnko vo vašom znamení, na to príhodný čas. Vašim znamením bude teraz prechádzať dlhodobejšie Jupiter, planéta šťastia, ale i expanzie. Priaznivo je k vám naklonená i Luna. Ak ste v tomto čase na dovolenke, dobre si ju užívajte. Čoho sa máte všeobecne vyvarovať? Sklonom k priberaniu, lebo by ste mali mať všeobecnú pohodu. Zacvičte si! Ak si z toho urobíte zvyk, budú faldíky na bruchu menšie a vy budete vždy plní dobrej nálady.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Nechajte si každý deň trochu času len pre seba. Ak sa budete za každú cenu snažiť presadzovať, môže to vo vašom okolí vyvolať konflikt, a vy ostanete v povedomí ľudí ako nervák, aj keď ním v skutočnosti nie ste. Svoj nadbytok energie vložte radšej do usilovnej práce. Tej je vždy dosť, a to doma alebo v robote. Ak ste už na dovolenke, zalezte na chvíľu do autonómie. Dnes sa vám to asi aj bude žiadať, keďže je všeobecne Luna pre vás v dome autorít a kariéry.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Luna vplýva na váš dom filozofie. Vaše myšlienky možno sú zamerané na potrebu vážnosti a zamyslenie sa nad sebou a vaším vzťahom k svetu. Malo by sa vám dariť v práci, pri ktorej budete zodpovední. Možno sa budete chcieť poradiť s niekým, koho si vážite, lebo má svoje dlhoročné skúsenosti a je odborníkom práve v tej oblasti života, ktorú vy teraz riešite. Môže to byť psychológ, ale i astrológ. Dnes sa môžete začítať do niečoho hlbšieho.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Často nevieme používať jemnosť ducha a nežnosť v správaní. Nikdy nie je neskoro uvedomiť si tú zázračnú moc všeobjímajúcej lásky, ktorá nikomu neublíži. Uzdravuje rany a zaceľuje jazvy. Prestaňte sa snažiť, aby sa vaše okolie zmenilo. Zmeňte sa najprv vy. Možno práve dnes vám práve táto informácia pomôže. Usmievajte sa na svet aj napriek tomu, že už Slnko začalo vrhať nepríjemný kvadrát na vaše znamenie. Opatrní buďte hlavne na svojich kolegov v práci.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Kritickejší deň. Nastala opozícia Luny v Blížencoch na vaše znamenie. Bude pôsobiť postupne na všetkých Strelcov, a to až do štvrtka, kedy už bude Mesiac v Rakovi, čo je pre vás neutrálne. Skúste preto dnes viac oddychovať, najlepšie aktívne, pri nejakom športe či umeleckom podujatí. Nezabudnite však na svojho partnera. Iste sa rád zapojí do hry, len mu to treba dať najavo, že to chcete i vy. Ostatné dni by mali prebiehať relatívne v pohode, lebo Slnko je už v Levovi.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Nájdite si dnes chvíľku pokoja a kútik len pre seba. Zamyslite sa nad svojimi plánmi, ktoré ste si v minulosti napísali, alebo len tak dali do mysle a porovnajte ich s tým, čo cíti vaše srdce. Akí ste voči iným ľuďom? Ublížili ste niekomu, slovom či dokonca nejakým činom? Sarkastická poznámka niekoho pobaví, ale niekto nad ňou dumá celý deň, a možno i dlhšie. Dnešná Luna v Blížencoch vás možno podnieti, aby ste si napísali svoje myšlienky aj do denníka či kalendára.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Luna v Blížencoch vás asi nenechá sedieť doma. Dnešné nečakané pozvanie na večierok môžete síce odmietnuť, ale prečo by ste to robili? Ak sa nám niekde nechce ísť, často to dopadne práve dobre. Vrátiť domov sa môžete vždy. Skúste sa trochu premôcť. Buďte radi, že vás pozvali a chcú vás v spoločnosti. Môže to byť ženská alebo mužská jazda, či dokonca romantické stretnutie v dvojici. Každý nejako začínal a netušil, kde ho stretne šťastie!

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Kvadrát Luny v Blížencoch nie je až taký nepríjemný, ale treba ho brať do úvahy. Dajte si pozor hlavne na riskovanie, a to hlavne tam, kde si myslíte, že sa vám nemôže nič stať. Môže to byť priamo váš domov a jeho spolubývajúci. Umelci si majú dať pozor na to, aby nespyšneli a nepodľahli provokáciám druhých. Naopak, berte toto ako výzvu do tvorivosti, ktorá budete rozvíjať v ďalších dňoch, kedy bude všeobecne Luna vo vašom dome zábavy a detí.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!