Horoskopy
Dnes je Štvrtok, 24.4. 2014, meniny má Juraj

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Vaša planéta Mars je teraz v znamení Váh. Až budete chcieť, podporí vás teraz i Mars v sebakontrole, túžbe po spravodlivosti a zosilnenom sociálnom cítení. Dnešnú stredu trocha skloňte hlavu a kroťte svoju malichernú pýchu, neživte tým aj svoju emočnú labilitu. Nech si niečo zbytočnými a nevhodnými slovami neskomplikujete. Večer vás čaká veľa nehy, ak dovolíte, aby sa mala šancu prejaviť. Hľadajte v sebe väčšiu prístupnosť, pochopenie, toleranciu a jemnosť.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Ak budete potrebovať niečiu pomoc, popoludní ju získate, hlavne od žien z vášho prostredia. Dnešnú stredu nič nerobte za každú cenu. Znamenie Býka, a teraz aj pod zosilnenými energiami Slnka, ktoré prešli do vášho znamenia, spája stálosť zeme s vytrvalosťou pevného fixného znamenia a citom pre krásu pod silou planéty Venuše. Byť nezadaní nie je tá najpríšernejšia vec na svete, aj keď sa to tak zdá. Čas je najlepší liečiteľ. Teraz vám prišla na pomoc i energia Merkúra.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Ak pocítite únavu, vypnite. Musíte si dávať na seba zvýšený pozor. Dnešnú stredu sa vaša planéta, Merkúr, presunie do znamenia Býka, takže vsaďte skôr na nenáročné činnosti. Svoje pocity nedávajte príliš okato najavo, lebo niekto bude čakať na zádrapku, aby potom vyvolal nepríjemnosť, z ktorej sa tak ľahko nevymaníte. Keď prídu vaše lepšie nálady, venujte ich partnerovi a zaujímavým, no odkladaným koníčkom. Cesta za cieľom otestuje vašu duševnú silu a odolnosť.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Je ťažké získať si váš rešpekt a dôveru. Dnešnú stredu trigón Venuše s Jupiterom praje láske priateľstvu a optimizmu. Sú to dve silné a podporné energie. K láske potrebujete aj silné duševné zážitky. Sami bývate pre mnohých uzavretí. Mnohí slobodní hľadáte partnera, ktorý vie, že aj ľudia majú svoje hranice únosnosti. Tú nepresiľujte dnešný podvečer, večer, ani v noci. Vaša Luna je v jalovom behu, čiže neprináša pokojnú energiu, skôr naopak.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Prekážky budete prekonávať priamo, avšak môže sa stať, že tým zraníte city iných ľudí. Neochraňujte sa plotom, radšej priateľmi. Zo strachu o svoju slobodu sa ťažko pre manželstvo rozhodujete. Planéta Venuša momentálne ani nemá záujem sa hádať s niekým, koho považuje za autoritu. Nebojte sa prejaviť i lepšiu časť svojej povahy. Nasmerujte i dnešnú stredu svoje kroky k poznaniu aj seba samého, svojich nárokov, túžob a prianí. Užite si to príjemné z tohto jarného obdobia.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Skutočné činy sú niekedy lepšou formou komunikácie ako slová. Predpoludním vaša planéta, Merkúr, prejde do znamenia Býka, čiže do živlu Zeme, ktorý je i váš. Skúste už i dnešnú stredu podniknúť dosť významné kroky, hlavne v pracovnej oblasti. Prinesú odmenu. Snažte sa splniť si toľko nových nápadov a akcií, koľko len chcete. Vaša kolísavejšia nálada bude výsledkom menších stresov, ktoré prežijete. Uvedomte si pominuteľnosť a neopakovateľnosť chvíľ.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Nechcete vidieť jednoduché pravdy, aj keď práve tie najľahšie hovoríte iným. Počítajte dnes s možnými pocitmi ukrivdenosti, ktoré môže provokovať i energia bojovnej planéty Marsu vo vašom znamení. V každej konfrontácii sú prítomné rôzne možnosti. Mali by ste si uvedomiť, v čom vám konkrétna situácia bránila, ale aj to, v čom vám pomáhala. Nehádajte sa, radšej ustúpte. Na hádku a vyhratie v nej by ste dnes nemuseli mať dosť tvrdých argumentov, lebo budete dnes citlivejší a mäkší.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Dnešok môže u vás vyvolať väčšiu psychickú labilitu. Váš Mars v znamení Váh upozorňuje aj na márne boje a následnú psychickú defenzívu. Žiadna situácia nie je len zlá alebo len dobrá. Podporte viac svoje zdravie a preč so zlozvykmi, čiže zlými zvykmi, ktoré sa dajú odstrániť, keď sa chce. Labilnejší nervový systém upokoja dýchacie cviky, či prechádzka jarnou prírodou, alebo aspoň mestským parkom. Každá krása ide zvnútra a nie je to len fráza.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Nechcite opustiť vašu osvedčenú vychodenú cestičku. Všetci sme objektmi vplyvu biorytmov, aj keď nie všetci ich pozorujeme tak, ako sú vo všeobecnosti zavedené. Sledujte ich vplyvy na vašu psychiku i fyzickú výkonnosť. Je to najindividuálnejší vplyv. Od dnešného poludnia by ste mali vybaviť a vykonzultovať si mnoho, pre vás potrebných vecí. Podporí to i nová aktivita planéty Merkúra, ktorá prešla do vitálneho znamenia Býka.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Vďaka vašej vytrvalosti a presnosti zaujmete svoje okolie a budete pre iných vzorom. Dnešnú poveľkonočnú stredu netreba očakávať ani veľkú vrelosť či výnimočnú láskavosť od vašich známych či blízkych priateľov. Kompromisy sú často najideálnejšie riešenie pre obe strany. Dnes bude dohoda možná. Bolesti kĺbov, stuhnutie kĺbov môžu byť následkom emocionálnej tvrdosti, necitlivosti a tvrdohlavosti. Boľavému telu prospieva striedať studenú a teplú sprchu, prekrvíte tak pokožku a uvoľníte i svalstvo.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

V práci nechajte vládnuť umiernenosť a zlatú strednú cestu. Čaká vás poveľkonočná náročná streda. Nesnažte sa preto dosiahnuť cieľ za každú cenu, pretože by ste potom neboli spokojní s výsledkom. Valia sa na vás povinnosti s učením, písaním, alebo vzdelávaním sa. Pravdepodobne premárnite energiu na niečo malicherné. Streda a štvrtok patria silám Luny z vášho vzdušného znamenia Vodnára. Zdravotne bude ovplyvňovať lýtka, píšťalu, pätu a kŕčové žily.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Ak máte pocity viny, pokorne ich prijmite a uvedomte si, že sa máte právo sa i pomýliť. Dnes aj na vás môže pôsobiť priaznivý a stabilizačný vplyv planét Venuše a Jupitera. Doprajte všetkému čas, aby sa mohla ukázať pravda. Zvyšok apríla bude ešte náročný. V rozhovore so vzdialeným príbuzným diplomaticky uznajte svoju chybu, čím si určite získate jeho sympatie. Dnešná streda vám dá spoznať niečo, čo vám bolo doteraz utajené. Budete mať príjemnejší deň, ako večer, v ktorom hrozí napätie.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Darja
Veštica Darja

Venujem sa tarotovému poradenstvu a anjelskej...
Veštica Kamila
Veštica Kamila

Numerológia, karty, astrológia, dodám vám silu...
Veštica Zarija Feoh
Veštica Zarija Feoh

Venujem sa vyhľadávaniu stratených osôb a vecí....
Veštec Adam
Veštec Adam

Zameriavam sa na veštenie a liečenie pomocou...
Veštica Emilia
Veštica Emilia

Vyštudovala som školu Mgr. Lehotskej Ľubice, mám...
 
Veštica Darja
Veštica Darja
Venujem sa tarotovému poradenstvu a...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 151

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!