Horoskopy
Dnes je Piatok, 22.8. 2014, meniny má Tichomír

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Denná Luna vám narúša dnešný deň svojim kvadrátom. Slnko vám ešte dnes žiari na dom potešenia. Zajtra ráno vstúpi do domu zdravia a práce. Venuša ešte ostáva v dome potešenia, zvládate aj náročné veci, a to hravou formou. Kúpte partnerovi niečo pekné. Veď vy viete najlepšie, čo má rád! Počúvajte častejšie vedome, čo vám hovorí. Často sú to veci len v náznakoch, ale o to viac treba načúvať druhému, a pritom i hlasu srdca! Je to základ dlhodobého spolunažívania.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Nehľadajte chyby len u druhých, ale skúste zmeniť aj seba. Máte veľa darov, ktoré ste dostali do vienka, a možno ich ani nevyužívate. Skúšaní môžete byť aj rôznymi lekciami či pokušeniami o výstrednosť, povýšenosť, preceňovanie svojich síl a dokonca nezákonnosťou. Jupiter je totiž v kvadráte na vaše znamenie, takže aspoň jednu spomínanú záležitosť môžete pocítiť aj na svojej koži. Pri vedomí, že je aj Venuša, vaša vládkyňa nepríjemne aspektovaná, dajte si naozaj pozor.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Pohli sta sa od vašich narodenín poriadny kus dopredu. Máte chuť sa zabávať, nevyhýbate sa cestám po okolí a stretnutiam so súrodencami, či blízkymi ľuďmi. Čo vás asi trápi, sú zmeny v práci. Ste v tomto asi trochu konzervatívni. Nemusíte však meniť miesto! Stačí, ak budete pristupovať k práci inak. Kurz asertívneho správania vám nezaškodí, alebo si kúpte o tejto problematike knihu. Je jedno, na ktorej strane stojíte, či ste utiahnutí alebo máte sklony k agresivite.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Každý mesiac je to rovnaké, a pritom aj iné. Luna vás aktivizuje, aby ste začali niečo so sebou robiť. Veru, kto sa dlhšie pozoruje a vníma Mesiac ako prechádza jednotlivými znameniami, vidí v tom zákonitosti. Vie sa potom v rôznych fázach Luny aj dobre orientovať a nič ho veľmi nepríjemne neprekvapí. V tomto období, keď už zajtra bude Slnko v Panne, by ste sa mohli viac venovať svojim priateľom a lásku brať aj trochu duchovnejšie ako doteraz.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Slnko sa dnes lúči s vašim znamením. Nabrali ste dosť síl z neho a dnes neskoro večer k vám vstupuje Luna. Večer si pustite nejaký dobrý film. Zamyslite sa nad vašimi financiami ako by ste ich navýšili, ale aj hodnotami života, na ktorých budete nasledujúci mesiac viac rozmýšľať. Pre mnohých, ktorí počas týždňa pracovali začína zaslúžený víkend, kedy by sme sa nemali nudiť, ale ísť za kultúrou. Luna vo vašom znamení ju bude viacej podporovať.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Leto teda nudné nebolo, ešte nás čaká jeden letný mesiac! Nezaškodí sa chvíľami utiahnuť do samoty. Slnko v horoskope človeka stelesňuje jeho samého, aký je a čo vôbec od života očakáva. Máme sa naučiť vychádzať s okolím, chápať ho ako súčasť spoločenstva. Potrebujeme bytostne vzťahy, aby sme sa to naučili. Váš čas, aby ste začali niečo po novom pomaly prichádza. Dnes pouvažujte čo ste robili počas roka a na základe toho si urobte plány do nového návratu Slnka.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Luna vám ešte počas dňa nepríjemne žiari na oblasť kariéry. Buďte opatrní, ako budete dnes vystupovať v zamestnaní. Ak máte dovolenku, dajte si pozor na autoritatívne ženy, alebo vôbec na to, aby ste vy sami tak nekonali. Neskoro večer vstúpi Mesiac do vášho domu priateľov, čo je dobrý aspekt na tento víkend, ak si potrebujete s nimi porozprávať o svojich pocitoch. Slnko vám vstúpi zajtra do vášho domu podvedomia, potom asi budete viac vyhľadávať tichú spoločnosť.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Poučte sa z minulosti. Zamerajte sa dnes hlavne na súvislosti s priateľmi a spoločnými činnosťami v blízkom okolí. Nemajte však príliš veľké očakávania a ideály. Zažili by ste možno malé sklamania. Pri bdelom vcítení, sa však budete vedieť zariadiť správne. Luna je ešte po celý deň v priaznivom postavení voči vám, lebo je a až do neskorého večera v Rakovi. Spolu so sextilom Merkúra na vaše znamenie môžete čakať aj nejaké potešujúce správy.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Tieto dni si užite, lebo nemusia byť pre vás vždy takto priaznivé. Máte viacero planét v dome filozofie a ďalekých ciest. Dnes sa vám nepatrí sedieť niekde v kútiku, ale vyraziť za dobrodružstvom, poznaním. Ak ste už po dovolenke, nezabudnite aj tak denne oddychovať. Do čoho sa dnes pustíte, malo by vám ísť od ruky. Môžete spojiť duchovnú prácu na sebe spolu so zábavou! Luna bude počas dňa v Rakovi, neskôr vstúpi do Leva, núka vám teda pekný večer!

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Prácou si zarábame na živobytie, preto si ju treba vážiť, ak ju máme. Za zmienku však stojí fakt, že mnohokrát má viac ten, ktorý sa vie v práci ozvať. Tu sa nechajte viesť skúsenosťami a okolnosťami, ktoré máte z minulosti. Ak ste šéfom vy, nezabúdajte na to, že aj vy ste voľakedy začínali! Merkúr je k vám priaznivo naklonený, pošepká ako na to, aby bol aj vlk sýty i ovca celá. Po práci nezanedbávajte rodinný a partnerský život. Vybehnite na bicykle alebo na kúpalisko.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Máte ešte vždy kritickejšie dni. Nemusíte hneď cestovať za hranice, ale skúste sa nebrániť novým myšlienkam a cudzincom. V láske ste skúšaní, preto si dajte pozor, aby ste na svojho partnera v náhlivosti nevybuchli, či nedajbože nepoužili vulgárne slová. Ak je váš partner jemnocitný, asi by vám to len tak rýchlo neodpustil. Opozičné postavenie Venuše radšej použite na lepšie spoznávanie sa navzájom, aby ste boli jeden druhému doplnkom a nie opozíciou.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Slnko bude už od zajtra v opozícii na vaše znamenie. Posvieti na vaše vzťahy. Ak ste voľní, skúste nadviazať známosť aj prostredníctvom internetu. Ak sa stretnete prvýkrát spolu na neutrálnej pôde, napríklad vo veľkom obchodnom centre, nemôže sa vám nič zlé stať. No viete ako sa vraví: Kto sa bojí, nech nejde do lesa. Ak nemáte starosti so samotou, venujte sa tvorbe a krátkym cestám za malebnými krásami našej krajiny.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!