Horoskopy
Dnes je Streda, 16.4. 2014, meniny má Dana Danica

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Jasnosť vo vzťahoch je vec ošemetná, ale dá sa s tým niečo robiť. Ak vás trápia ľúbostné záležitosti, vyjdite konečne úprimne von s farbou. Ste akční a ohniví, ale do vnútra iného človeka sa môžete dostať iba vtedy, ak vám to dotyčný postupne a slobodne umožní. Úprimnosť musí byť však na obidvoch stranách. Láska potrebuje čas i nehu a nie hurikán rôznych protichodných situácií, v ktorých si váš partner asi ani nestihne uvedomiť, že ho máte radi.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Onedlho si budete vychutnávať návrat Slnka do vášho znamenia. Dnes ešte budete musieť vydržať. Máte kritickejší deň. Luna je voči vám nepriaznivo postavená, lebo je v Škorpiónovi. Skúste sa držať v pozadí diania, aby ste sa vyvarovali výbuchom náladovosti. Čítajte dostupnú literatúru z oblastí, ktoré vás zaujímajú, prípadne vám pomôžu v terajších problémoch. Budete si pravdepodobne dávať po narodeninách dlhodobejší cieľ, preto sa podkujte vedomosťami.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Luna vám vplýva na dom zdravia. Skúste pre seba denne niečo dobré urobiť. Dávate asi teraz prednosť hektickému spôsobu života, inak by vás to asi ani nebavilo, ale telo si žiada aj oddych a vitamíny, najlepšie v podobe čerstvej zeleniny a ovocia. Vôbec, teraz je pre vás najlepšia prírodná strava, ako prevencia pred chorobami. Pite dosť tekutín a večer si oddýchnite v spoločnosti milých priateľov.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Napätie z predchádzajúcich dní trochu ustúpilo, ale ešte si dajte pohov. Jeden deň je plný optimizmu a harmónie, druhý zas protirečenia a smútku. Aj tu záleží od uhla pohľadu na daný problém. Vtedy si treba uvedomiť, či máte bojovať s nepríjemnosťami, alebo bude lepšie sa nad mnohé veci iba povzniesť. Život nie je dokonalo nalinkovaný tak, ako si to naplánujeme, ani asi nikdy nebude. Ak to vezmeme ako fakt, zbavíme sa mnohých sklamaní.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Dnes vám postavenie Luny v Škorpiónovi asi nebude konvenovať. Nie je vôbec zvláštnosťou, že nás niekto dennodenne nahnevá. Záleží však na nás, ako k tomu pristúpime a čo s tým nakoniec aj urobíme. Netreba so všetkým, čo vyjde od iných ľudí súhlasiť, ale ak si zachováte svoj nadhľad a schopnosť priznať si, že aj vy nie ste neomylný, bude sa vám ľahšie dýchať. Tento poznatok je dobre si osvojiť a uviesť do praxe. Človek sa potom čuduje, prečo to už nerobil skôr.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Dnešná streda by mala byť už pokojnejšia. Mesiac je v znamení Škorpióna, čo je pre vás informácia, že je pre vás priaznivo postavený. Vplýva na vyprázdňovanie a pohlavné orgány. Nezaškodí si dnes dať aj odľahčený, teda ovocný či zeleninový deň. Mnohí ľudia to praktizujú každý týždeň. Uľaví sa tým celému organizmu. Skúste sa stíšiť, aby ste v hĺbke duše pocítili radosť zo života. Pomáha meditácia a pobyt v prírode. Nezabudnite sa dobre a vhodne obliecť.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Pozor na komunikáciu a mentálne problémy! Zavalili ste sa problémami, ktoré možno ani nepatria vám. Niekedy sú to len myšlienky, ktoré sú negativistické a nechcú odísť. Straste vedome svoje bremeno. Dôverujte sebe a svojmu vnímaniu. Ak to ešte neviete, pokojne kráčajte ďalej a sledujte svoje vlastné praktické kroky a udalosti dňa. Niekedy pomôže, aby ste si tie kroky zapisovali a poctivo ich dodržali. Pozitívne udalosti vám ukážu cestu po ktorej máte kráčať a negatívne to, čoho sa máte zbaviť.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Je deň po splne, preto treba rátať, že u mnohých jedincov bude ešte pretrvávať napätie z jeho pôsobenia. Deň bude v znamení Mesiaca u vás, ktorý sa postupne stretá so Slnkom vo vašom horoskope. Dnes sa to týka hlavne tých, ktorí sa narodili v strede znamenia. Ak ste toto spojenie vzali optimisticky naladení, tešíte sa zo života. Pre niektorých z vás, môže síce nastať určitý vnútorný konflikt mužskej a ženskej stránky osobnosti, ale vzápätí ho môžete odstrániť pokojnou meditáciou, či modlitbou.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Pokračujte v začatom, ale pekne zľahka. Naplánovali ste si toho dosť, ale stíhate hravo skoro všetko, i keď okolie nechápe ako. Tento deň sa však príliš nepreťažujte len prácou, venujte sa i svojmu súkromiu a nakoniec i sebe samému. Ostanú vám iste chvíle na zamyslenie sa nad tým, že pokora a skromnosť idú ruka v ruke so spokojným spánkom. Urobte si malý plán na nový mesiac, ktorý vám začne zajtra neskoro večer, kedy vstúpi Luna k vám.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Na kritickejšie obdobie ste si už asi zvykli. Hovorí sa, že človek si zvykne aj na šibenicu. Dnešný deň vám predsa len prináša malé upokojenie. Ak sa dá, stretnite sa s priateľmi, s ktorými sa dá porozprávať o problémoch, a to bez toho, aby ste si niečo namýšľali. Možno budete mať potrebu zvýšiť hlas na niekoho, alebo povedať to, čo vám prinesie slina na jazyk. Ak sa tak stane, nezabúdajte, že každý má nárok na svoj názor a vy tiež nie ste neomylní.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Nepodľahnite svojmu egu, a to hlavne v týchto dňoch. Mesiac je v napätom vzťahu voči vám. Na úkor iného človeka sa nedá dlhodobo žiť, aj čo sa týka emócií. Dnes nahneváte vy niekoho a neskôr sa vám to vráti ako bumerang. Prišli na to už mnohí múdri ľudia. Málokto znáša kritiku, ale i zahriaknutie. Je dobre si vyskúšať ono povestné zahryznutie do jazyka, ak vás svrbí, keď vás niekto nahneval. Námietka sa dá povedať i s láskou či humorom.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Venuša je vo vašom znamení spolu s Neptúnom. Usmieva sa na vás i Luna v Škorpiónovi. Možno viac ako inokedy máte potrebu ukázať, že máte niekoho radi. Ak to nebolo vo vašej rodine zvykom, dať najavo náklonnosť, treba sa to naučiť. Mnohí ľudia vedia povedať ono krásne slovíčko: ľúbim. Ak to nedokážete, zmeňte ho na mám rád, aj keď je v tom určitý rozdiel. Skoro tú istú službu urobí aj list, v ktorom prejavíte náklonnosť inému človeku.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Darja
Veštica Darja

Venujem sa tarotovému poradenstvu a anjelskej...
Veštica Kamila
Veštica Kamila

Numerológia, karty, astrológia, dodám vám silu...
Veštica Zarija Feoh
Veštica Zarija Feoh

Venujem sa vyhľadávaniu stratených osôb a vecí....
Veštec Adam
Veštec Adam

Zameriavam sa na veštenie a liečenie pomocou...
Veštica Emilia
Veštica Emilia

Vyštudovala som školu Mgr. Lehotskej Ľubice, mám...
 
Veštica Darja
Veštica Darja
Venujem sa tarotovému poradenstvu a...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 151

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!