Horoskopy
Dnes je Sobota, 28.3. 2015, meniny má Soňa

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Intuícia u vás bude na vrchole. Niektorí budú mať aj živé sny. Niektorí budú mať dnešnú sobotu divný pocit. Skúste ho potlačiť. Raz sme dole, raz hore a raz je veselo a inokedy je smutno. Barani by sa nemali nikdy vzdávať, ale väčšinou sa ani nevzdávajú. Ak sa im niečo nedarí, skôr nakričia na ostatných. Možno príde správa o niekom z okolia, kto má nejaký problém. Ak len trochu môžete, tak pomôžte, veď máte svoj mesiac, Slnko vo svojom znamení.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Váš zdravý rozum a sila budú rozumnými známymi ocenené. Je posledná sobota pred Veľkou nocou. Budete treba pomáhať. Dnešné stretnutia vás povzbudia k zdravému sebavedomiu. Vzrastie aj vaša osobná príťažlivosť. Nežijeme vo vzduchoprázdne a stále sa niečo deje. Myslite pozitívne. I s problémami vám niekto rád pomôže, ak o to budete stáť. V partnerskom vzťahu nájdite oporu. Koža poukazuje na momentálny zdravotný stav ostatných orgánov. Zmeny na nej nepodceňujte.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Budete sa stretávať s ľuďmi, ktorí vás budú posúvať vpred. Kto má túžbu si teraz, na jar, pred Veľkou nocou, domov skrášliť, mal by to urobiť. Je čas sa všetkých opýtať a pohovoriť si. Hlavne aby nikto nič dôležitého nenosil v sebe. A keby niečo trápilo vás, tak sa zverte. Zdieľaná starosť je polovičná starosť. A čo váš partner? Vie počúvať? Ste sexi, ste hraví, buďte tiež draví a choďte do akcie, aby ste prebudili jeho väčší záujem o vás, vaše problémy a potreby.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Ako so svojimi blízkymi, tak so svojimi susedmi, je dôležité udržiavať bezprblémové vzťahy. Mnohí Raci budú dnes mať výčitky svedomia, že ste sa nezachovali správne smerom k rodine. Tieto sobotné energie, kvadratúra planét, Venuše a Neptúna vás, slobodných, môže zvádzať aj na naivné túžby v oblasti romantických nádejí. Dnes sa však ťažko zoznámite s princom na bielom koni, či muži so zlatovlasou princeznou. Dostanete však správu, ktorá sa bude týkať súrodenca, alebo iného blízkeho rodinného príslušníka.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Pri partnerovi citlivo používajte inšpiratívne sobotné argumenty. Dnešnú sobotu vplýva na ľudí i kvadratura planet, Venuše a Neptuna. Sexuálne harašenie, i preto, u niektorých jedincov bude pokračovať. Sexuálna energia je silná energia. Kto má za partnera Leva, mal by si ho strážiť. Alebo že by naopak Levy riešili, že im niekto zahýba? No to sa ale nezlučuje s ich hrdosťou. Tieto energie už Levy dobre poznajú. Dnes i pozor na pokuty pri cestovaní.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Dnes môže byť pokoj pred búrkou. V týchto dňoch sa bude klásť dôraz na váš osobný život a na vaše osobné postoje. Dnešnú sobotu sa vám môže stať, že na vás vytiahnu niečo, čo sa snažíte skrývať. Uzavrite v sebe tému, ktorá zamestnávala a znepokojovala vašu myseľ. Nájdite si nový smer a začnite nanovo plánovať. I tak sa prejavujú podnetné energie jari. Zatiaľ to tak necítite? Dnešná kvadratúra Luny a Uránu pôsobí nevyspytateľne.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Držte sa trochu bokom a neinvestujte do akcií o ktorých ešte veľa neviete. Planéta Venuša sa presunula do znamenia Býka. Zvýšia sa vám peňažné výdavky. Snažte sa čo najviac vyhýbať sa ľuďom, ktorí vám robia starosti. A choďte hoci i do prírody, najradšej na snežienky, podbeľ, či na Cesnak medvedí. Teraz si budete stále musieť viac strážiť svoje zdravie a svoju psychiku. A čo s tým, čo sa nevyvíja podľa vašich predstáv? Musíte sa zbaviť všetkých nepríjemných pocitov, ktoré vás občas prepadnú.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Škorpióni sa môžu dočkať nejakého sklamania. Keby sa aj dnešnú sobotu prezradilo nejaké tajomstvo, tak to príliš nedramatizujte. V budúcnosti sa na všetko sa zabudne, alebo sa to vyrieši. Kto chce niečo dosiahnuť, mal by uznávať dôležitosť svojho okolia. Človek sa totiž dostane len tam, kam ho pustia tí ostatní. Obličky a pohlavné orgány máte chúlostivejšie. Výraznejšie choroby sa však zjavujú až po neskorej štyridsiatke.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Večné naháňanie za peniazmi ochladzuje vzťahy. Ak aj zažijete nejaký trapas, berte to s humorom. K smiechu sa pripoja aj ostatní a atmosféra sa uvoľní. Neberte všetko tak osobne. Radšej vás majú veselších. Roztopte zamrznuté vzorce správania. Trochu ohňa do žíl, či finančného rozmýšľania vám nezaškodí. Neprežeňte to s povinnosťami, aby sa vám neskomplikovalo trávenie. Spravte si radšej pleťovú masku, manikúru a úpravu vlasov. Nech ste ešte krajšie.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Nebudete celkom spokojní ani so sebou, ani so svojim zdravím. Snažte sa byť v dobrej forme. Niektoré rozhodnutia sú dlhodobého rázu. Vždy, práve vy, zvážte slová, ktoré chcete povedať. Najhorší nepriateľ, či najlepší priateľ každého človeka, je jeho vlastný jazyk. Pod vplyvom nových nápadov vám pomôžu aj vyššie sily. Zdravotné potiaže by vám mali ustúpiť. Prepadne vás mierny pocit rozladenia cez víkend. Nebuďte takí nároční. Aj ticho lieči.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Vždy sa riešenie nájde, keď sa chce. Vplyv psychiky a vlastnej dušičky na telo je základ. Ste v strehu? Dobre robíte, niečo sa deje. Niekto pri vás urobí chybu. Nech vám dobre padne vyrozprávať sa zo svojich problémov s inými ľuďmi, priateľmi. Máte sklony vidieť veci černejšie. Zdravie sa dá podporiť. Očista pečene uľahčí aj vášmu žlčníku i v psychickom zmysle slova. Vajíčka so svojím obsahom biotínu pomáhajú lesku vlasov a pokožke.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Verte, že akékoľvek investície do zdravia sa vyplatia. Cyklus ročných období má na ľudí veľký vplyv. Príde koniec problematického obdobia, a aspoň sčasti vám nastane začiatok pozitívnej etapy. Ste plní fantázie a milujete celý svet. Môžete pre každého z vášho okolia urobiť veľa dobrého. Tak to aj urobte, hoci i dnešnú predveľkonočnú sobotu. Skúste to s malou jarnou kytičkou snežienok, alebo darčekom. Už aj dobrý pocit, že ste niečo pekné urobili bude mať blahodarný účinok.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Darja
Veštica Darja

Venujem sa tarotovému poradenstvu a anjelskej...
Veštica Kamila
Veštica Kamila

Numerológia, karty, astrológia, dodám vám silu...
Veštica Zarija Feoh
Veštica Zarija Feoh

Venujem sa vyhľadávaniu stratených osôb a vecí....
Veštec Adam
Veštec Adam

Zameriavam sa na veštenie a liečenie pomocou...
Veštica Emilia
Veštica Emilia

Vyštudovala som školu Mgr. Lehotskej Ľubice, mám...
 
Veštica Darja
Veštica Darja
Venujem sa tarotovému poradenstvu a...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 151

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2015 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!