Horoskopy
Dnes je Štvrtok, 29.1. 2015, meniny má Gašpar

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Prekvapte šéfa novými nápadmi, ktoré vám pomôžu preklenúť vaše zložitejšie obdobie. Slnko vám teraz, kým je v znamení Vodnára, nedáva toľko pozitívnych kariérnych síl, lebo je v opozícii s planétou Jupiter, hoci je v ohnivom živle. Vaše myšlienky i životný náhľad sa teraz nesie v znamení pochybností a nedôvery. Maximálne dôverujte svojmu úsudku a dosiahnete ciele, o ktorých už nejaký čas snívate. Na jednej strane nie je zlé rýchle sa rozhodnúť, na druhej však neviete odhadnúť reakcie ostatných.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Zaoberajte sa tým, čo vám pomôže nájsť rovnováhu. Vaše vnútorné a vonkajšie ja by malo byť dnešný štvrtok v zhode. Zvýraznená je vaša pracovitosť a praktickosť. Vyzerajte úžasne, cíťte sa úžasne a majte úžasné nápady, aspoň tak si to v mysli opakujte a vsugerovávajte. Ste cieľavedomí a praktickí. K cieľu sa približuje pomaly, dôstojne, ale i iste. Mnohých vás môže dnes prenasledovať nádcha, urologické, črevné a gynekologické problémy.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

V súkromí by ste mali prijať názor svojho partnera, či partnerky. Mesiac včera prešiel o 23.36 hod. do vášho znamenia Blížencov. Dnešný štvrtok nebude pre vás zlý deň. Napriek tomu z napätia nielen dnešného dňa sa môže všeličo prejaviť na vašej nervovej sústave. Planéty majú komplikované energie. Ak si chcete partnera udržať, nespútavajte ho na veľmi tesno. Dnes experimentujte. So všetkým. Skúste niečo vylepšiť v kuchyni, v kancelárií, v obývačke, či v spálni.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Vyhýbajte sa hádkam a mastným, ťažkým jedlám. Mesiac je dnešný štvrtok v kvadráte s planétou Venušou, ale aj Neptúnom. Na citlivú strunu vás naladia aj tieto astrologické vplyvy. Vaša rodičovská inteligencia však zvíťazí i teraz. V týchto dňoch buďte v správnom čase na správnom mieste. Posilní to vaše sebavedomie. Málo spánku poškodzuje mozog a zasahuje aj centrum sexuality. Majte chuť žiť a prežívať naplno každý jeden okamih, zapáči sa vám to.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Všeličo dokážete tvorivou fantáziou, ale aj priebojnosťou. Mesiac je v kvadráte s Venušou, Neptúnom, ale v trigóne s vaším Slnkom. Dnešný štvrtok sa vám, i preto, bude chcieť vytrvalejšie pracovať, ale aj snívať a milovať. Dbajte, aby ste si udržali jasnú deliacu čiaru medzi súkromným a verejným, či pracovným životom. Ak si ich práve teraz pomiešate, nijako vám to neprospeje. Môže vám niekto blízky ochorieť, preto si vždy vytvorte aspoň malú časovú i finančnú rezervu.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Neponáhľajte sa vo veciach, ktoré vyžadujú dlhšiu úvahu. Mesiac je v kvadráte s planétou Venušou. Nebude sa vám dariť až tak ideálne v láske. Aj pri nákupoch musíte byť opatrnejší, lebo by ste mohli nakúpiť veci pod psychickým stresom, a onedlho by ste s nimi neboli spokojní. Neskôr kúpite veci kvalitnejšie, výhodnejšie a praktickejšie. Nechajte časť starostí aj na partnerovi. Nie vždy je kariéra to najdôležitejšie, čo musíte dosiahnuť!

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Hudba dá využiť aj pri liečbe duševných chorôb. Slobodu ste schopní získať, len ak sa úplne zbavíte prežitých návykov. Nepodceňovať drobné zdravotné problémy. Infekcie, najmä vírusové, by niekedy prebehli nepozorovane, ak by sa nezjavila únava. Predchádzajte problémom vylučovacej sústavy pitným režimom, založeným na ľahkých nápojoch. Treba si poriadne prečítať každú zmluvu ešte pred jej podpísaním, zvlášť dnešný štvrtok.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Chcete toho naraz až príliš veľa a tak sa môže stať, že nebudete mať nič. Zachovajte si duševnú pohodu a čistú myseľ. Buďte otvorení, mnohé sa tým isto vyrieši. Nervozita a podráždenosť. Oslabené máte pohlavné orgány, močový mechúr, prostatu a konečník. U žien menštruačné problémy, ba až frigidita z psychiky. S Býkmi budete fungovať systémom buď veľké áno, alebo zaťažujúce nie. Pozor na všetko, čo je nefér a neseriózne. Váš čas ešte príde. Právo je na vašej strane.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Obliekajte sa primerane zimnému počasiu. Dnešný štvrtok vaše znamenie zaskočí naliehavý telefonát, alebo dopis s prekvapivou správou. Bude nutné všetko iné nechať a zmobilizovať sily. Pri rozhodovaní sa objaví zjavná nevyváženosť. Riaďte sa heslom ži a nechaj žiť. Nepredstierajte záujem o to, čo vás nezaujíma. Vy máte zmysel pre krásno a vyváženosť. Viete si vážiť aj svoje zdravie. Pozor na nenápadné prechladnutie ľadvín.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Na každej ceste k cieľu sú aj prekážky a skúšky, ktoré vás pozdržia alebo aj zastavia. Mesiac je dnešný štvrtok v opozícii s vašou planétou, Saturnom. Pozor na emócie, ktoré sa vám vyskytnú v biznise, kariére, či financiách. Budete mať pocit zabrzdenia vašich aktivít. Potrebovali by ste si oddýchnuť od všetkého a všetkých. Potrebujete relax a tak neváhajte, pôjde to aj bez vás. Únava je pocitom telesnej alebo intelektovej vyčerpanosti. Pred spaním si dajte upokojujúci banán.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Nepodliehajte predstavám, ktoré by vás odvádzali od hlavnej životnej cesty. Sami sa stávajte strojcom svojho šťastia, a tak využite súčasné priaznivé sily, ktoré vám podporuje i Slnko vo vašom znamení. Napadne vás nečakaná spásonosná myšlienka. Bude vám to jasnejšie myslieť, prebudí sa intuícia a citlivosť. Využite to. Spokojnosť a veselá myseľ sú polovica zdravia. Ľadvinové kamene, či piesok sú aj z problémov v partnerstve. Zima je už taká, aká je, netreba ju ignorovať.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Neprepadajte klamným snom v nijakej oblasti vášho snaženia. Nemiňte si všetky úspory naraz, hoci vás to nude dnešný štvrtok zvádzať. Mesiac je totiž v kvadráte, zlom postavení, nielen s Venušou, ale aj vaším Neptúnom. Musíte postupovať so vzťahmi, ilúziami, ale aj s financiami s veľkou opatrnosťou. Ak budete mať správny prístup, môžete to zariadiť tak, aby okolnosti pracovali vo váš prospech, nie proti vám. Bojazlivosť vám nepomôže. Zamerajte sa radšej zmysluplnejšie.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.



Copyright 2015 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!