Horoskopy
Dnes je Štvrtok, 18.12. 2014, meniny má Sláva Slávka

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Každý človek sa dopúšťa chýb, ale len hlupák na svojich chybách zotrváva. Vzťahy vo vašej rodine nie sú ideálne, a preto práve teraz by ste sa mali pokúsiť o ich vyrovnanie. Mesiac je v kvadráte s vaším Marsom. Napätie vo vás bude, i preto, citeľné. Buďte milší na blízkych. Dodajte im pocit istoty skôr, než bude neskoro. Zbytočne sa stresujete maličkosťami, ktoré v živote nie sú dôležité. Viac ako tony drahých darčekov, našich blízkych potešia pekné a príjemne strávené okamihy plné lásky.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Dariť sa bude tým, čo vedia zarábať seriózne. Šťastie praje vytrvalým. Buďte vzornými rodičmi a svojim potomkom venujte všetok čas a energiu. Aj keď to nedajú najavo, túži po vašom uznaní a rešpekte. Urobte si čas na vlastný výrobok, ktorý ľuďom, vášmu srdcu blízkym, darujete. Ak to bude od srdca, tak určite každého poteší. To, čo teraz vybudujete, to, do čoho teraz vložíte životnú silu, to bude žiť veľmi dlho. Ak nie stále.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

V rodine sa striedajú starosti okolo hmoty. Pamätajte však na svoje i partnerove zdravie. Planéty Saturn a Pluto sú vo veľmi pozitívnom postavení voči sebe a to zabezpečí dobré zdravie i energiu. Odteraz sa tento vplyv ešte znásobí. Planéta ovplyvňujúca vašu kariéru, Neptún, začala napredovať a naďalej sa posúva dopredu. Nastáva čas sústrediť sa na prácu. Doteraz ste mali čas prehodnotiť svoje ambície a plány a teraz je čas na realizáciu. Nebojte sa, úspech je zaručený.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Keď sa budete cítiť dobre, všetko ostatné sa tomuto pocitu prispôsobí. Váš Mesiac je teraz v sextile s Plutom i Venušou. Sú to dobré energie pre medziľudské i pracovné vzťahy. Tam, kde nemožno oceniť výkon, treba oceniť aspoň ochotu. To by ste si mali uvedomiť nielen pri partnerovi, kolegoch, ale zvlášť pri deťoch. Na Vianoce sa už veľmi tešia. Narastá vám bohatstvo, či už je materiálneho alebo vzťahového rázu. Nerozdávajte fotografie hocikomu, vždy zvážte dôveryhodnosť dotyčného.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Nehrajte sa na nedotknuteľných a vážte si to, čo máte v tej chvíli, kedy to máte. Spravte si poriadok v záležitostiach, aby ste začali Nový rok s čistým kontom. Všetko, čo robíte, by malo dávať zmysel. V pracovnej oblasti sa budú zaznamenávať isté úspechy alebo uznanie, ale aj pribúdajúca nervozita, stres alebo hektickosť. Všade sa teraz riešia vzťahy a city. Máte tendenciu si vyriešiť veci a dať im rámcovo nejakú spoľahlivú podobu. Sami viete, ku komu vlastne patríte.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Dnes si nedoneste z práce plno negatívnych energií a zbytočných stresov, ktoré ste museli prežiť s nervóznymi kolegami. Máte šancu sa aj zamilovať, alebo vyvolať tento milý pocit u niekoho iného. Tento mesiac je dôležité, aby ste sa cítili dobre a citovo vyrovnaní. Snažte sa mať a dať pohodovú atmosféru vo vzťahoch, kde sa hovorí o citoch a pocitoch. Rodinné vzťahy by mohli narušiť skôr zdravotné ťažkosti vaše alebo blízkych. Oslabená je oblasť zažívania, črevá, prípadne i slepé črevo.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Neviete si vždy dôkladne vysvetliť napätie, ktoré cítite a spôsobuje vám nervozitu. Je možné, že vám k nejednému rozhodnutiu dopomohol niekto zaujímavý vo vašom okolí. Zrejme okolo 18.12. budete oveľa viac rozumní, než citliví, ale to neznamená, že by ste boli necitliví. Budete len viac hovoriť, a konať, ako snívať. To je dobre. Môžete tak predísť nečakanej a nepríjemnej situácii, ktorá vám môže odniesť niečo, na čom vám záleží a do budúcnosti by prinieslo úradné problémy.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Šťastie je pojem relatívny. Každý si ho predstavuje inak. Urán (vaša planéta rodiny, domova) začne konečne napredovať a situácia sa vyjasní. Venujte svoju pozornosť aj rodine. Slnko vstúpilo do vášho domu financií a zostane tam až do 21.decembra. Ľudia sa vo vás ťažko vyznajú. Vyžarujte spokojnosť a sebavedomie. To sú vlastnosti, ktoré druhých priťahujú ako magnet. Predvianočný zhon a stres sa na stave hrubého čreva tiež negatívne podpisujú.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Ste príjemní a aj budete. Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Strelcovi a obe planéty sú v trigóne s Jupiterom, planétou šťastia. I z toho dôvodu, máte dosť energie, dosť chuti a elánu a máte tiež príťažlivosť a potenciál v citovej oblasti. Možno sa niekde hlboko vo vnútri bojíte každej zmeny a na svojom životnom štýle lipnete, aby ste prežili. Pozor na zápaly všetkého druhu a úrazy z neopatrnosti!

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Vy nie ste z tých, ktorí by si nevedeli radi. Pomôžte aj začiatočníkom. Vo financiách sa vďaka Merkúru budete síce držať späť, ale zase by vám túto oblasť mohol ohroziť Urán a tiež Saturn, ktorí často prinášajú veci, ktoré sa rozumom ovplyvniť nedajú. Aj Venuša prešla do vášho znamenia. Budete nielen myslieť na domov, prácu, peniaze a hmotné statky a tie sa budete prioritne snažiť zabezpečiť, ale tiež bude chcieť, aby všetko čo sa dialo dovtedy po citovej rovine, vzalo na seba nemennú, trvalú podobu.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Dostanete sa do zvláštnych situáciu, ktoré prinesú niečo nezvyčajné. Dnešný štvrtok je planéta Mars v znamení Vodnára a je aj v sextile s Uránom. Sú to podnetné energie. Ak vás bude baviť práca, vynaložíte značné úsilie, aby váš život fungoval podľa vašich predstáv aj s primeraným ohodnotením. Ľudia potrebujú vašim prostredníctvom energický impulz, aby dokázali zmeniť svoje skostnatené názory či postoje. Kompromisy sú nevyhnutné. Zdravotne: Všetko, čo súvisí s močovými cestami.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Chýba vám trochu viac sebavedomia, aby ste si vyšli do sveta a prejavili svoju pravú individualitu. Planéta Venuša je v sextile s vaším Neptúnom v znamení Rýb. Vaše zorné pole získa optimistickejší výhľad. Ak si budete na veci vytvárať len čiernobiele názory, môžete prepásť niektoré zaujímavé zážitky. Váš strach zo zmeny vám môže zabarikádovať cestu k vašim snom. Využite dar trpezlivosti a hlbokú túžbu uspieť vo mnohých oblastiach svojho života, nielen v materiálnej. Oslabená je teraz u vás krčná chrbtica a nervy.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR

TV program TV program
Odpovede na Vaše otázky v priamom prenose.Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!