Horoskopy
Dnes je Pondelok, 28.7. 2014, meniny má Krištof

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Chcite lepšie porozumieť svojmu partnerovi a pochopiť, čo vás spája a čo prípadne môže i rozdeľovať. Vaša láska vám trochu narobí vrásky, lebo sa bude správať zvláštne, možno až nepríjemne. Netrápte sa, jednoducho nebude mať svoj deň. Medzi vami a rodičmi môže vládnuť napätie, preto ich zbytočne neprovokujte. Celkom sa vám bude dariť, hlavne pri spoločenských aktivitách. Ak aj urobíte chybu, tak vám to prejde, veď vám dnešný pondelok posilní životaschopnosť i Luna v živle ohňa, ktorý je i váš.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Ešte v tomto roku sa pravdepodobne vydáte na dlhodobú cestu alebo zmeníte svoje bývanie. Dnešný pondelok sú možné častejšie boje a horúce argumenty v nerentabilných diskusiách, v ktorých sa tí druhí budú hrať na autority. Zostaňte optimisti so zmyslom pre realitu. Čaká vás dôležité konanie, o ktorom si myslíte, že nie ste naň pripravení. Nebojte sa, vynaliezavosť v danej chvíli, vás neopustí. Usmeje sa na vás šťastie a všetko pôjde, len si predstavujte dobrý koniec.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Dajte si lepší pozor na niektoré vzťahy, ale aj na to, ako budete vychádzať s inými. Vyhýbajte sa situáciám, ktoré vo vás môžu vyvolať buď smútok alebo dokonca hnev. Luna vysiela, a mnohí to do seba preberú, energie panovačnosti, až chvastúnstva. Zastaňte sa každého, a ak je v neoprávnenej nevýhode, trochu mu, aspoň dnešný náročný pondelok, pomôžte. Okrem nemilej výmeny názorov si nejako môžete poškodiť zdravie. Diplomacia je vašou silnou stránkou, aj keď momentálny efekt často neprináša.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Na zaujímavých stretnutiach, ak na ne predsa len pôjdete, spoznáte nových ľudí, možno užitočné osobnosti. Nehľadajte šťastie ďaleko, keď ho možno máte celkom blízko. V dlhodobých súvislostiach úspech dosiahnu zdvorilí ľudia, ktorí sa dokážu prispôsobiť okolnostiam. Doprajte svojim milovaným viac času. Nezadaní majú šancu na zoznámenie. Bude to však asi len krátkodobá známosť, ktorá sa nebude vám chcieť dlhodobo prispôsobovať. Šport, ktorý vás začne a bude baviť, vám dodá dostatok životodarnej energie.

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Nič neodkladajte na potom. Keď sú jasné ciele, darí sa. Dodržujte sľuby, lebo dnešný pondelok vás Luna vo vašom znamení bude zvádzať i k velikášstvu a rozšafnosti. Úspech bude závisieť od toho, či sa zameriate na dôležité otázky. Nešetrite energiou, šarmom, či slovami. Môžete mať šťastie v nejakej riskantnej voľbe. Nezaspite však na vavrínoch, lebo každé šťastie sa môže rýchlo zvrtnúť, a tak i vy sa môžete ocitnúť tam, kde nechcete.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Zdravie a životný štýl je v tejto dobe nutnosťou i pre duševnú pohodu. Dnešné pondelkové energie ovplyvňuje i veľmi silná opozícia Pluta a planéty Venuše, ktorá pokoj veľmi nezaručuje. Presadzovať sa svojou panovačnosťou budú hlavne ženy vo vysokom postavení. Preto sa dnes so žiadnou šéfkou nehádajte, má predsa len väčšiu moc i právomoc, ako vy. Zámer, na ktorom pracujete konečne začína vychádzať a to možno ani nie tak ako bolo pôvodne v pláne. Držte sa preto každej doterajšej príležitosti.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

Budete môcť splniť sny svojim blízkym, ak sa vám bude chcieť. I dnešný úspech sa podarí tým Váham, ktoré stavia na asertivitu a komunikáciu. Dnešný pondelok nepodceňujte ženy, kolegyne, úradníčky, a zvlášť nie šéfky. Pri vybavovaní na úradoch radšej voľte taktiku poníženosti, nie hádavosti. Zvlášť u žien pri okienkach by ste sa mohli bezvýsledne rozčúliť. Človek sa môže vždy niečo naučiť. Aj keď dakedy nie je príliš veľa miesta pre novú nádej, ciele sa plniť musia!

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

V bežnom živote sa nevyhnete malému konfliktu s blízkym človekom. Luna tento týždeň dorastá. Na svojej púti oblohou bude prechádzať dnešný pondelok znamením Leva. Pre vás by to nemuselo byť veľmi ideálne. Zvlášť si dajte pozor, aby ste sa nepohádali na verejnosti. Nebezpečné to môže byť s úradníčkami na úradoch. Dnes obzvlášť by ste mali uplatňovať väčšiu sebakontrolu, najmä pri rozprávaní o svojich osobných plánoch druhým.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Rozhodne zvýšte opatrnosť nielen pri športoch, ale aj pri jazde autom. I pod vplyvom Luny v živle ohňa a vašom spriaznenom znamení Leva, sa môžete dnešný pondelok stretnúť s niekým, pri kom vaše srdce začne biť oveľa rýchlejším rytmom. Dnes nebudete chcieť prijať úlohu domaseda. Na nejakej akcii sa možno ”odtrhnete“ a urobíte menšiu hlúposť. Nič neriešte s horúcou hlavou. Dobrá výchova niekedy pomôže viac, ako by ste sa nazdali.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

V profesionálnej oblasti inklinujete k povolaniam, ktoré vyžadujú zodpovednosť. Podľa všetkého si dnešný pondelok trochu menej oddýchnete, no s niekoľkými úsmevnými náhodami počítajte aj tak. A ak sa vám už nejaký čas zdá, že žijete pekne, ale trochu usadlo, potom sa vám ponúka vniesť do vašich energiou užitočný prievan. Niekde pôjde o veľa kriku pre nič, inde o nedodržané slovo. Láska a porozumenie vyriešia všetko, takže báť sa ničoho netreba. Prežijete vzrušujúci deň.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Život je pre vás vzrušujúci, prinášajúci mnoho nového. Charakterizuje vás zvedavosť a bystrosť. Máte výrazne svetské záľuby. Milujete všetko, čo je príjemné. Ľudia, zvlášť vy, Vodnári, sú radi, že sa nemusia pozerať na peknú tváričku, ale môžu sa aj plnohodnotne porozprávať. Otvára sa nová kapitola, o niečo otvorenejšia a dobrodružnejšia. Milé prekvapenia vás čakajú dnešný pondelok aj pri neplánovaných spoločenských stretnutiach.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Dnešné pondelkové energie vám veľmi neprajú, ale to bude skôr váš skresľujúci pocit. Budete sa cítiť čudne, pretože nikto nebude mať na vás a vaše dnešné problémy, čas. Preto sa radšej nezdôverujte so svojimi pocitmi. Vyjdite si do spoločnosti, a uvidíte svet z inej strany. Ľudia vám predstavia svoj svet. Trigón Uránu a Luny vám prinesie nové, podnetné inšpirácie. Do ničoho sa nesiľte, ak sa vám nebude chcieť, a do mnohého sa vám naozaj veľmi chcieť nebude.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!