Horoskopy
Dnes je Utorok, 30.9. 2014, meniny má Jarolím

Denný horoskop

Horoskop pre znamenie Baran

Baran

21.3 - 20.4

Uvedomte si, že za to, aká je situácia vo vašej práci či doma, môžete aj vy. Niekedy tá vaša akčnosť môže druhým vadiť. Nechajte ostatných, aby sa rozhodli podľa seba. Beztak je tu na tomto svete svojim spôsobom každý sám, hoci žije medzi ľuďmi. Prechádzate teraz zložitým obdobím, tak ako každú jeseň. V tomto roku je to však pre vás trochu tvrdšie. Opatrní buďte na svojich priateľov a partnerov. Vaša štipľavá poznámka na adresu vašej polovičky skočí priamo do jej srdca, ktoré bude dlho bolieť.

Horoskop pre znamenie Býk

Býk

21.4 - 21.5

Myslite na seba, ale aj na to, čo si váži vaše okolie. Luna vás už zajtra prebudí v harmonickom rozpoložení, lebo bude v priateľskom Kozorožcovi. Dnes je Mesiac ešte vo vašom dome transformácie. Na dianie okolo vás sa pozerajte ako triezvy pozorovateľ. Nepreháňajte to s kritikou, aj keď máte pravdu. Tá druhá strana to neskôr aj tak pochopí, hoci si to nahlas neprizná. Ak máte romantické sny, môžu sa sčasti stať neskôr skutočnosťou.

Horoskop pre znamenie Blíženci

Blíženci

22.5 - 21.6

Obyčajne zvládate toho veľa. Najlepšie urobíte, ak sa hneď ráno obrníte voči nástrahám týchto dní, kedy je ešte Luna v Strelcovi. Podotknem len, že treba dať pozor, aby ste vedome neublížili druhým. Viete, že ten váš merkúrsky intelekt je dobrou zbraňou. Nezabúdajte však, že šibalstvá sa k vám môžu vrátiť ako bumerang. Opatrní buďte v partnerstve, tam hrozí že budete precitlivelí. V práci nevnucujte svoj vkus kolegom.

Horoskop pre znamenie Rak

Rak

22.6 - 22.7

Postupne sa snažíte stráviť predchádzajúce dni, ktoré boli asi pre vás dosť dramatické. Ak chce človek od života naraz veľa, môže ho to vrátiť späť. Začínať znova veci, ktoré by ste už nechceli ani vidieť? Škoda je zahodiť jedným šmahom nadobudnuté postavenie v práci, medzi priateľmi, či aj doma. Deje sa to zo začiatku nenápadne. Potom tvrdohlavo stojíme na svojom názore a nevidíme nič okolo, len seba. Neskôr prídeme na to, že sme nemali celkom pravdu...

Horoskop pre znamenie Lev

Lev

23.7 - 23.8

Máte teraz šancu, aby ste si uvedomili, načo boli tie minulé nerváky, ktoré ste zažili dobré. Dnešná Luna je k vám ešte priaznivo naklonená. Dodá vám radostnú iskru do vášho srdca a vy sa možno zasmejete nad tým, čo vás tak veľmi škrelo. Ak ste však dlho niečo odkladali a máte to poriadne premyslené, skúste to dnes predložiť na tanier dotyčnému. Musíte to ale naozaj cítiť vy sami, že je to správne, inak sa do toho nepúšťajte.

Horoskop pre znamenie Panna

Panna

24.8 - 23.9

Doznieva ešte vo vás energia z minulých dní, kedy ste možno mali ťažšie chvíle. Pocitovo i fyzicky sa zamerajte na oblasť, ktorú si vážite v živote najviac. Môže to byť práca alebo vzťahy doma. Ak niekto vyvolá hádku, buďte opatrní vo výbere slov. Máte teraz tendencie k sarkazmu a pohľad na dianie okolo vás spôsobom: Pre jeden strom nevidím celý les. Luna odíde zajtra ráno do Kozorožca, zmierni vám toto napätie a vy budete zase milé a spoľahlivé spoločníčky milé Panny.

Horoskop pre znamenie Váhy

Váhy

24.9 - 23.10

V tomto období asi potrebujete okolo seba viac pozornosti a lásky. Vy jej viete dávať plným priehrštím. Väčšinou to tak býva, že s tým ľudia rátajú a vy si musíte o pozornosť a lásku požiadať. Vaša tvorivosť i fantázia majú veľký rozmer. S tým asi ráta aj sama prozreteľnosť. Preto iste dnes prídete na to, ako potešiť blízkych tak, aby ste mali z toho niečo aj vy. Mesiac v Strelcovi vám našepká niečo originálne a dobrodružné.

Horoskop pre znamenie Škorpión

Škorpión

24.10 - 22.11

Slnko je vo vašom dome podvedomia. Doprajte si viacej času na meditácie. Vrátite sa k svojej prapodstate a budete vládnuť pokojom a múdrosťou. Ak to tak nie je, skúste si to naprogramovať. Čerpajte sily z nekonečného zdroja múdrosti. Niekto predsa musí byť v týchto časoch aj nad vecou. Luna v Strelcovi vás v tom dnes podporí. Majte svoju bojovnú energiu teda pod kontrolou. Vyplatí sa vám to, budete spokojní i na duši.

Horoskop pre znamenie Strelec

Strelec

23.11 - 21.12

Mesiac u vás vám ponúka viacej šancí na nový začiatok. Možno by ste mali začať vyhadzovať staré veci, a to nielen z domu ale aj v práci. V tomto čase potrebujete dobre pridať v pracovnom tempe. Ak vám chýba energia, alebo sa jednoducho neviete pohnúť ďalej, často pomôže práve spomínané vyhadzovanie starých vecí. Ak vás trápi niečo z minulosti na duši, treba aj s tým urobiť rázny poriadok. Sloboda, ktorú pocítite sa nedá ničím zaplatiť.

Horoskop pre znamenie Kozorožec

Kozorožec

22.12 - 20.1

Luna je vo vašom dome podvedomia, vtedy najlepšie urobíte ak nebudete stredobodom pozornosti. Škoda by bola, nechať si ujsť chvíľky so svojim podvedomím, ktoré vám môžu priniesť veľa inšpiratívnych návrhov do budúcnosti. Týždeň bude ďalej pokračovať v celkom dobrom duchu, hoci je Slnko s vami v nepríjemnejšom postavení. Zajtra už vstúpi Luna k vám, skúste teda aj vy urobiť jesenné upratovanie spôsobom, kedy sa zbavíte mnohých prebytočných vecí.

Horoskop pre znamenie Vodnár

Vodnár

21.1 - 19.2

Hádam je už na ceste to sľúbené babie leto... Vy sa asi ani veľmi nečudujete veciam, ktoré sa okolo vás dejú. Tak akosi ich dopredu cítite, ak ste sa sami v sebe nezablokovali. Ste pred mnohými ľuďmi o dobrý krok vpredu. Netreba to zneužívať. Priaznivé postavenie Slnka vo Váhach vám trochu brzdí Merkúr, lebo spolu s vašim znamením začali nedávno tvoriť kvadrát. Buďte preto opatrí vo vzťahoch i v práci, aspoň teda čo sa týka komunikácie.

Horoskop pre znamenie Ryby

Ryby

20.2 - 20.3

Držte sa dnes bokom od nepríjemných ľudí. Kvadrát Mesiaca, vám môže dnes spôsobiť problémy hlavne vo vašej kariére. Preto ak si myslíte, že v niečom nie ste takí super ako by ste mali byť, nechoďte do toho ako s bubnom na zajace. Väčšinou sa úspech dosiahne tvrdou prácou. Opatrní buďte i vo vzťahoch. Ak ste si už niečo pekné vybudovali, škoda by bola, aby ste to zničili jedným nepríjemným a nepremysleným činom.

Viac o vašom znamení vám prezradia naše veštice a veštci

Veštica Sara
Veštica Sara

Moja práca spočíva v tajomstve duše, odkrývam...
Veštica Andrea
Veštica Andrea

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to...
 
Veštica Sara
Veštica Sara
Moja práca spočíva v tajomstve duše,...

0900 612 378
počas hlášky zvoľte kód 157

reklama

PARTNERSKÁ ZHODA
 
O ZNAMENÍ
AKÉ SOM ZNAMENIE
BIORYTMUS
SNÁR


Copyright 2014 Zoznam s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah sibyla.zoznam.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie
sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané. Napíšte nám!